2:3
Zakończony

Inter Mediolan

90+6'

Dośrodkowanie w szesnastkę Interu i strzał Patricka Cutrone! Niesamowite. Danilo D'Ambrosio interweniował w kapitalny sposób. Był tuż przed linią bramkową i wyręczył Samira Handanovicia.

25
14
24
35
92
90+4'

Nie przegrał Milan w lidze od 22 grudnia. Teraz jego porażka wisi w powietrzu.

39
31
35
185
122
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Gagliardini za faul przed własnym polem karnym.

69
25
26
14
17
90+3'

Trudno nadążyć za wydarzeniami w tym spotkaniu. To dobrze. Derby nie rozczarowały. Uderzenie Ricardo Rodrigueza zatrzymał Samir Handanović.

37
19
19
22
29
90+2'

Inter. Schodzi: Matias Vecino. Wchodzi: Andrea Ranocchia.

18
11
14
13
29
90'

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

95
38
15
11
15
89'

Luciano Spalletti na trybunach. Na pewno trafi. Spal na trybunach to tradycja. Trener Interu protestował, kiedy sędzia złagodził karę Andrei Contiemu.

21
14
7
4
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti.

Była czerwona kartka, ale zrobiła się żółta po tym jak sędzia obejrzał powtórkę. Zmiennik mógł wylecieć przedwcześnie z boiska. Andrea Conti dostał ostatecznie tylko napomnienie za wślizg w nogi Lautaro Martineza. Kończy się zima, a w Mediolanie sanki.

68
49
57
56
141
86'

Krzysztof Piątek dopadł do odbitej rykoszetem po dośrodkowaniu piłki. Strzał reprezentanta Polski z półobrotu, tyle że niecelny. Samir Handanović nie musiał tego bronić.

50
28
50
52
54
85'

Dobry w tym meczu Matteo Politano. Asysta plus wywalczenie rzutu karnego - oto bilans skrzydłowego Interu. Równie dobrze gra Lautaro Martinez, który przed momentem próbował bez powodzenia strzelić gola z bliska.

30
19
16
19
30
84'
17
14
15
13
20
83'

Wrzutka Matiasa Vecino przecięła pole karne Milanu. Jeszcze próbował utrzymać piłkę w boisku Ivan Perisić, jednak niewiele zdziałał. Wznowi Milan, ale po zmianie.

26
15
9
7
11
82'

Czekamy. Dużo czasu nie zostało.

38
23
11
8
11
80'

Żółtą kartkę otrzymał Suso za niesportowe zachowanie.

AC Milan
14
10
9
13
32
79'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Vecino. To odłożone w czasie przez sędziego napomnienie dla piłkarza za faul.

36
15
6
8
11
79'

Zablokowani Patrick Cutrone oraz Krzysztof Piątek. Na dodatek napastnik reprezentacji Polski był na spalonym w momencie podania prostopadłego Hakana Calhanoglu.

12
12
10
23
52
77'

Nieoczywiste spotkanie, trudno o przewidywania. Milan w ustawieniu z dwoma napastnikami Krzysztofem Piątkiem i Patrickiem Cutrone, więc Gennaro Gattuso gra brawurowo.

63
31
11
6
8
76'

Mateo Musacchio - drugi centralny defensor z golem w derbach.

25
10
5
7
6
75'

Kwadrans nadziei Rossonerich. Kibice Interu głośno, ponieważ ich drużyna prowadzi. Kibice Milanu głośno, ponieważ ich ulubieńcy walczą, żeby dopaść przeciwnika.

43
27
9
6
6
73'

Inter. Schodzi: Marcelo Brozović. Wchodzi: Borja Valero.

15
10
14
10
8
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateo Musacchio.

Milan nie pozwala uciec lokalnemu wrogowi. Rossoneri nie składają broni, a końcówka zapowiada się pasjonująco! Samir Handanović interweniował po uderzeniu Krzysztofa Piątka, ale dopadł do piłki jeszcze Mateo Musacchio i wpakował ją do sieci. Sędziowie zastanawiali się, czy nie anulować gola, ale ostatecznie od środka podopieczni Luciano Spallettiego.

258
123
40
23
27
69'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Andrea Conti.

28
15
6
8
11
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lautaro Martinez.

Była asysta, jest gol Lautaro Martineza! 3:1 i Inter odzyskał dwubramkowe prowadzenie. Tego wieczoru Mediolan zapomina o Mauro Icardim. Gianluigi Donnarumma czekał do końca na ruch Argentyńczyka i nie zdążył złapać piłki po uderzeniu z 11. metra.

43
22
23
78
196
66'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za protestowanie po decyzji sędziego.

13
8
20
30
49
66'

Rzut karny dla Interu. Matteo Politano w parterze, sędzia w parterze. Wszyscy leżą, a wynika z tego jedenastka za przewinienie Samuela Castillejo.

18
19
28
58
120
65'

Poszybował Gianluigi Donnarumma. Wzbił się w powietrze lepiej niż włoscy skoczkowie narciarscy i wybił piłkę zmierzają w kierunku okienka jego bramki.

24
22
10
10
9
63'

Dzięki bramce Tiemoue Bakaoyoko gospodarze są ponownie w kontakcie z Interem.

19
12
6
9
6
62'

Jeszcze raz Samir Handanović przy piłce przed Krzysztofem Piątkiem. Pretensje do sędziego, ale ten pobiegł w innym kierunku i nie będzie dyskutować z byłym napastnikiem Genoi.

12
6
11
6
12
59'

Pokazał się Krzysztof Piątek w momencie nieporozumienia obrońców Interu Mediolan. Samir Handanović musiał sprzątnąć futbolówkę sprzed nosa nadbiegającego reprezentanta Polski.

32
12
13
17
26
58'
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tiemoue Bakayoko. Asystował mu Hakan Calhanoglu.

Nie zobaczyli obrońcy Interu Mediolan w dymie z rac Tiemoue Bakayoko. Pomocnik Milanu wyprzedził Roberto Gagliardiniego i po wrzutce Hakana Calhanoglu z rzutu wolnego główkował do bramki Samira Handanovicia. Nie będzie kolejnego czystego konta golkipera ze Słowenii. Będą natomiast emocje, ponieważ Rossoneri mają jeszcze szansę na odwrócenie wyniku.

244
110
25
11
15
55'

Zadymiło się, do tego zrobiło się głośno. Kibice bawią się fajerwerkami. Piłkarskie fajerwerki na razie tylko w wykonaniu Nerazzurrich.

4
3
8
6
14
53'

Stefan De Vrij strzelił perfekcyjnie. 2:0!

11
6
5
7
27
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan de Vrij. Asystował mu Matteo Politano.

Nie uratował Milanu przed tym rzutem rożnym Gianluigi Donnarumma i stały fragment miał wysoką cenę dla Rossonerich. Krótkie rozegranie, po chwili genialne dośrodkowanie Matteo Politano, a na koniec strzał Stefana De Vrija głową w narożnik bramki. Inter sprawia sobie kolejny prezent za dobrą grę i jest coraz bliżej utrzymania panowania w mieście.