Serie A: 28. kolejka
17 mar 2019 15:00
90+4'

W ataku podopieczni Gian Piero Gasperiniego. Podanie na wolne pole do Mario Pasalicia, którego płaskie uderzenie obronił Stefano Sorrentino.

2
2
1
90+3'

Chievo Werona na połowie przeciwnika. Stara się tam pozostać jak najdłużej. Pierwszy rzut rożny dla podopiecznych Domenico Di Carlo, ale wyjaśnił zamieszanie Pierluigi Gollini.

90'

Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

1
1
90'

Chievo. Schodzi: Marco Andreolli. Wchodzi: Nicolas Frey.

89'

Piłkarz Chievo Werona zostanie zniesiony z boiska na noszach. Przykry obrazek.

1
1
87'

Atalanta. Schodzi: Andrea Masiello. Wchodzi: Musa Barrow.

wchodzi Wchodzi
Musa Barrow #99
schodzi Schodzi
1
1
87'

Niebezpieczne zderzenie w powietrzu Marco Andreolliego z Duvanem Zapatą.

86'

Federico Barba najlepszy w polu karnym przyjezdnych po dośrodkowaniu. Atalanta miała 10. korner. Po stałym fragmencie uderzenie Duvana Zapaty zablokowane przed defensora w żółtym stroju.

1
1
83'

Zbliża się końcówka spotkania. Kibice Atalanty nerwowo spoglądają na zegarek. W pewnym fragmencie ofensywa podopiecznych Gian Piero Gasperiniego była huraganowa, ale gdzieś stracili zapał.

1
1
77'
75'

Przyjęcie Pawła Jaroszyńskiego po podaniu Emanuele Giaccheriniego było beznadziejne, ale zawodnik Chievo Werona uchronił się w ostatnim momencie przed stratą w niebezpiecznym sektorze boiska.

1
1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli za sfaulowanie rozpędzonego przeciwnika.

Fabio Depaoli #27
Chievo Werona
1
1
71'

Za mocne podanie na lewe skrzydło, gdzie do piłki nie zdążył wyglądający na zmęczonego Alejandro Gomez.

1
1
67'

Andrea Masiello znalazł się w polu bramkowym przyjezdnych. Po zgraniu Duvana Zapaty przesadził centralny obrońca Atalanty i z bliska huknął ponad bramką Stefano Sorrentino.

1
1
65'

Atalanta na połowie przeciwnika. Chievo w opałach, a czasu do ostatniego gwizdka jeszcze pozostało dużo.

1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Bostjan Cesar za faul na Duvanie Zapacie.

1
60'

Stefano Sorrentino obronił uderzenie Josipa Ilicicia. Słoweniec starał się zdobyć drugiego gola i tym samym w pojedynkę odwrócić wynik.

1
59'

Atalanta już mniej nerwowa, ale nadal nie może być usatysfakcjonowana wynikiem. Musi szukać drugiego gola. Po płaskim dośrodkowaniu Timothy'ego Castagne'a nie udało się oddać strzału do bramki Duvanowi Zapacie.

1
1
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Asystował mu Duvan Zapata.

Chyba kończą się niespodzianki w Bergamo. Szybka wymiana podań z Duvanem Zapatą i w sytuacji sam na sam Josip Ilicić znał sposób na ominięcie Stefano Sorrentino. Atalanta odebrała Chievo prowadzenie.

3
2
1
2
3
55'

Atalanta. Schodzi: Robin Gosens. Wchodzi: Timothy Castagne.

Robin Gosens #8
1
52'

Podobnie jak w pierwszej połowie rozpędza się powoli Atalanta. Szykują gospodarze pierwszego zmiennika. Nie mają na co czekać.

1
1
50'

Rzadko spotykany obrazek. Paweł Jaroszyński przebiegł się po połowie przeciwnika i zdecydował się na uderzenie. Futbolówka po próbie byłego zawodnika Cracovii przeleciała ponad bramką Pierluigiego Golliniego.

1
1
48'

Zobaczymy co przygotowała Atalanta na drugą połowę. Chievo raczej nie mogło zaskoczyć swoimi założeniami. Przesuwa się w jedenastu po własnej połowie boiska.

1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
Czy Atalanta BC wyrówna po przerwie?
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Perparim Hetemaj za przewinienie na obrzeżach własnego pola karnego.

1
1
45'

Rozpoczął się doliczony czas.

1
1
44'

Nie ma spokoju w drużynie z Bergamo. Faule i kłótnie. Nadal na prowadzeniu zespół Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego.

2
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Andreolli za ostre przewinienie.

40'

Przewinienie Duvana Zapaty na Perparimie Hetemaju. Jeżeli Atalanta nie wyrówna w pierwszej połowie, da kwadrans na zorganizowanie się przeciwnikowi.

1
1
37'

Denerwuje się Gian Piero Gasperini, który dziś zawieszony, nie pomoże drużynie z ławki rezerwowych.

2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Assane Diousse za faul taktyczny na Alejandro Gomezie.

1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riccardo Meggiorini.

Totalna konsternacja. Chievo Werona objęło prowadzenie. Riccardo Meggiorini nie wygrał w pierwszym tempie pojedynku z Pierluigim Gollinim, ale po chwili poprawił się i z ostrego kąta dokręcił piłkę do siatki. Za mocno ruszyła do przodu Atalanta i ma dłuższą drogę do ewentualnego zwycięstwa.

9
6
3
2
2
31'

Stefano Sorrentino nie pozwala przeciwnikowi objąć prowadzenia. Cudem nie przegrywa Chievo Werona po tym jak weteran zbił na słupek piłkę po uderzeniu Alejandro Gomeza!

1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Marten de Roon za faul na Mariuszu Stępińskim.

Atalanta Bergamo
1
1
27'

Stefano Sorrentino przypilnował krótkiego słupka i nie pozwolił, żeby piłka wpadła do jego bramki po uderzeniu Duvana Zapaty. Tylko korner dla Atalanty, ale pachnie jej prowadzeniem.

1
1
1
24'

Idzie po swoje drużyna z Bergamo. Duvan Zapata wbiegł w pole karne przeciwnika i strzelił w boczną siatkę. Zaczyna robić się niewesoło w defensywie Chievo Werona.

2
2
1
23'

Piłka otarła się o słupek po uderzeniu zza pola karnego Alejandro Gomeza. Po podaniu Josipa Ilicicia gwiazdor Atalanty rozpędził się i nieomal wpakował futbolówkę do bramki Stefano Sorrentino.

1
1
21'

Nieuznana z powodu spalonego bramka Emanuele Giaccheriniego. Ewidentnie był za defensorami z Bergamo.

1
1
1
19'

Dotychczas jedna sytuacja podbramkowa podopiecznych Gian Piero Gasperiniego. Trochę mało jak na mecz z pewniakiem do spadku. Powoli przyspiesza ekipa z Bergamo.

2
1
16'

Po płaskim strzale Alejandro Gomeza niepewnie interweniował Stefano Sorrentino. Doświadczony bramkarz Chievo miał szczęście, że czujność zachował Marco Andreolli i nie pozwolił Duvanowi Zapacie na dobicie piłki do bramki leżącego na łopatkach weterana.

2
2
1
1
1
11'

Szansa aktywnego Mariusza Stępińskiego. Napastnik Chievo Werona dostał dobre podanie otwierające, jednak został zablokowany przez czujnego obrońcę Atalanty.

1
1
10'

Z piłką na linii pola karnego Atalanty był Riccardo Meggiorini. Napastnikowi Chievo Werona nie udało się zatrudnić Pierluigiego Golliniego, ponieważ trafił w defensora Nerazzurrich.

1
1
7'

Sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu na Mariuszu Stępińskim, który starał się rozpędzić na połowie zespołu z Bergamo.

1
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Riccardo Meggiorini za faul na Josipie Iliciciu.

1
1
3'

Próba uruchomienia po raz pierwszy w spotkaniu Mariusza Stępińskiego. Sędzia asystent długo zwlekał zanim podniósł chorągiewkę i zasygnalizował spalonego napastnika Chievo Werona.

2
1
Czy Mariusz Stępiński strzeli gola w meczu z Atalantą?
1
1
14:31

Sędzia: Massimiliano Irrati

1
14:31

Arkadiusz Reca poza jedenastką Atalanty.

3
14:31

Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński w podstawowym składzie.

2
1
1
14:31

Walcząca o awans do europejskich pucharów Atalanta BC ma obowiązek poradzić sobie z najgorszym klubem w lidze. Chievo Werona spróbuje sprawić w Bergamo niespodziankę.