Chievo Werona
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Simone Zaza.

Jeszcze jedna bramka w doliczonym czasie i ponownie zmiennik cieszy się z trafienia. Simone Zaza wyłuskał piłkę na połowie Chievo Werona i płaskim uderzeniem pokonał Stefano Sorrentino.

8
8
2
1
2
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Rincon.

W doliczonym czasie drugie trafienie dla Torino FC. Zmiennik przypieczętował zwycięstwo gospodarzy. Sam zabrał piłkę przeciwnikom i zakończył atak mocnym i precyzyjnym uderzeniem.

8
7
4
3
3
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
2
2
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Stępiński za próbę wymuszenia rzutu karnego.

2
3
1
2
84'

Assane Diousse postraszył Salvatore Sirigu potężnym, ale minimalnie niecelnym uderzeniem zza pola karnego.

3
1
82'

Torino. Schodzi: Soualiho Meite. Wchodzi: Tomas Rincon.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Soualiho Meite #23
2
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za faul na Andrei Belottim.

Mattia Bani #14
2
2
2
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Simone Zaza.

Długo czekali na gola kibice w Turynie. W ramach rekompensaty trafienie było efektowne. Andrea Belotti wymienił podania przed polem karnym przeciwnika i huknął stamtąd prosto do bramki Stefano Sorrentino.

9
6
1
3
3
74'
74'

Simone Zaza wykonał rzut wolny po przewinieniu Nicoli Rigoniego. Znakomicie interweniował na linii bramkowej Stefano Sorrentino. Torino FC miało jeszcze korner, którego nie potrafiło wykorzystać.

2
2
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Rigoni za faul przed własnym polem karnym na Andrei Belottim.

1
1
1
1
1
73'

Salvatore Sirigu interweniował po uderzeniu zza pola karnego Mariusza Stępińskiego. Były napastnik Ruchu Chorzów trafił w dobrze ustawionego bramkarza Torino.

2
2
1
72'

Przerwa w grze spowodowana urazem Pawła Jaroszyńskiego.

1
2
2
1
70'

Torino ma coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania. Denerwują się gospodarze, a pośpiech bywa złym doradcą.

2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Assane Diousse za faul na Andrei Belottim.

1
1
64'

Pora na Mariusza Stępińskiego.

4
2
1
1
1
62'
60'

Podnosi się wrzawa na trybunach w odpowiedzi na przyspieszenie gospodarzy. W kwadransie po przerwie Torino FC nie potrafiło nadal sforsować defensywy Chievo.

1
2
58'

Riccardo Meggiorini strzelił niecelnie, a na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego zawodnika Chievo Werona.

2
2
1
56'

Salvatore Sirigu unieszkodliwił dośrodkowanie przyjezdnych z rzutu rożnego. Zainicjowana przez bramkarza Torino akcja zakończyła się zablokowanym wstrzeleniem Andrei Belottiego.

2
3
54'

Rozruszali się bramkarze w drugiej połowie. Obaj musieli popisać się umiejętnościami. Gospodarze zwiększyli siłę rażenia. Ich trener wprowadził nowego napastnika za pomocnika.

3
3
1
51'

Torino. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Simone Zaza.

50'

Odpowiedzią na sytuację podbramkową Filipa Djordjevicia było uderzenie Lorenzo De Silvestriego. Interweniował po nim Stefano Sorrentino i gospodarze muszą zadowolić się rzutem rożnym.

1
1
48'

Fenomenalna szansa Chievo Werona na objęcie prowadzenia! Salvatore Sirigu uratował Torino FC przed stratą gola po strzale Filipa Djordjevicia z pięciu metrów. Napastnik przyjezdnych miał obowiązek skierować piłkę do siatki, a jednak trafił w bramkarza.

1
1
2
47'

Paweł Jaroszyński pognał za Lorenzo De Silvestrim i piłkarz Torino FC nie miał szans na odwrócenie się z futbolówką i oddanie uderzenia.

3
3
46'

Oby lepsza druga połowa.

2
3
Czy Mariusz Stępiński powinien zagrać po przerwie?
7
4
1
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

1
2
45'

Filip Djordjević poczęstował Salvatore Sirigu uderzeniem zza pola karnego. Bramkarz Torino zdał egzamin z czujności w ostatnich minutach pierwszej połowy.

1
1
43'

Niestrawna gra Torino FC. To samo można powiedzieć o postawie Chievo Werona, tyle że do niepowodzeń podopiecznych Domenico Di Carlo można było dawno przyzwyczaić się.

2
1
40'

Wszystko za wolno. Akcje Torino jak w zwolnionym tempie i Stefano Sorrentino wysilił się w ostatnich minutach jedynie po dośrodkowaniu.

2
1
1
35'

Premierowe celne uderzenie Torino. 35. minuta! Stefano Sorrentino musiał poradzić sobie i złapać piłkę po próbie Soualiho Meite.

3
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za faul na Emanuele Giaccherinim.

2
1
33'

Chievo Werona odważniej na początek kwadransa poprzedzającego przerwę. Paweł Jaroszyński huknął zza pola karnego w przeciwnika i wywalczył dla swojego zespołu korner.

1
1
29'

Riccardo Meggiorini strzelił zza pola karnego obok bramki Salvatore Sirigu. Bramkarz Torino pracuje w tym spotkaniu na 12. czyste konto w ligowym sezonie.

1
1
28'

Paweł Jaroszyński skoncentrowany na zadaniach defensywnych. Zresztą cała drużyna z Werony spędza 90 procent czasu na własnej części boiska.

1
1
27'

Lorenzo De Silvestri przyjmował piłkę w polu karnym przyjezdnych, ale nie zdołał oddać groźnego strzału.

2
2
26'

Trochę rozkręcają się gospodarze. Po wrzutce z lewego skrzydła nie udało się oddać soczystego uderzenia Andrei Belottiemu.

1
1
24'

Mattia Bani zablokował strzał Iago Falque, którego uruchomił podaniem Cristian Ansaldi. Ofensywny zawodnik Torino składał się odrobinę za długo i wyrósł przed nim mur przeciwników.

1
1
1
22'

Rozkładają ręce gracze z Turynu. Kolejne fiasko i od bramki rozpocznie Stefano Sorrentino.

2
2
20'

20 minut i Stefano Sorrentino nie interweniował po żadnym niebezpiecznym strzale. Jakość ataku pozycyjnego Torino pozostawia dużo do życzenia.

2
2
18'

Chievo. Schodzi: Ezequiel Schelotto. Wchodzi: Fabio Depaoli.

Fabio Depaoli #27
3
3
1
17'

Będzie wymuszona zmiana kontuzją Ezequiela Schelotto.

2
3
15'

Armando Izzo uruchomił na prawej stronie boiska Lorenzo De Silvestriego. Piłka powędrowała po obrzeżach pola karnego i nikomu nie przyszła do głowy koncepcja jak uruchomić Andreę Belottiego.

2
2
1
13'

13 sekund braw dla Davide Astoriego.

2
1
11'

Żwawo piłkarze na początku meczu, ale jeszcze nie zatrudnili bramkarza przeciwnika niebezpiecznym strzałem.

3
1
9'

Emanuele Giaccherini strzelił beznadziejnie z kilkunastu metrów, a pozycja była wyśmienita. Pozostało skryć twarz w dłoniach. Nie było alternatywy.

2
1
7'

Cristian Ansaldi zastąpił w podstawowym składzie gospodarzy Olę Ainę, który doznał urazu mięśniowego. Nie potrzebuje dużo czasu na wejście w mecz. Przed momentem postraszył niecelnym uderzeniem z dystansu.

2
1
5'

Akcja Pawła Jaroszyńskiego, który nie zdołał w polu karnym przeciwnika opanować piłki po nieco zbyt głębokim podaniu crossowym.

1
1
4'

W posiadaniu piłki Torino, a przeciwnik Byków schowany w jedenastu na własnej połowie.

1
1
2'

Paweł Jaroszyński ustawił się dobrze i interweniował we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Christiana Ansaldiego z lewej strony boiska. Ansaldi nie był awizowany w jedenastce Toro.

1
1
1
Czy Chievo Werona zapunktuje w meczu z Torino FC?
2
1
11:48

Paweł Jaroszyński od początku po stronie Chievo.

11:35

Chievo Werona odniosło zaledwie jedno zwycięstwo w sezonie z przedostatnim w tabeli Frosinone Calcio. Poza tym 10 razy zremisowało i poniosło 14 porażek. Autsajder ma aż 12 punktów straty do będącego na bezpiecznym miejscu Empoli FC.

2
1
11:35

Byki straciły w tym sezonie zaledwie 22 gole. Szczelniejszą defensywą mogą pochwalić się jedynie Juventus, Napoli oraz Inter. Bramkarz gospodarzy Salvatore Sirigu zachował czyste konto w 11 meczach ligowych. To drugi wynik wśród bramkarzy występujących w rozgrywkach.

3
1
11:35

Torino FC stało się poważnym kandydatem do awansu do Ligi Europy. Po pokonaniu 2:0 Atalanty BC podopieczni Waltera Mazzarriego mają obowiązek potwierdzić wysoką formę w konfrontacji z ostatnim w tabeli Chievo Werona.