Serie A: 24. kolejka
15 lut 2019 20:30
90+2'

Chcą goście uratować honor, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Juventusu.

3
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
1
2
2
2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za uderzenie rywala łokciem otrzymał Joao Cancelo.

Juventus FC
2
2
1
87'

Niewiele dzieje się na boisku. Tutaj wszystko jasne było już w 17. minucie.

3
2
1
84'

Frosinone Calcio. Schodzi: Francesco Zampano. Wchodzi: Luca Paganini.

wchodzi Wchodzi
Luca Paganini #7
schodzi Schodzi
Francesco Zampano #17
3
1
82'

Federico Bernardeschi potężnie uderzył z ok. 25 metrów po podaniu Dybali. Bramkarz zdołał odbić piłkę.

3
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Cassata.

Frosinone Calcio
81'
1
1
1
1
1
79'

Frosinone Calcio. Schodzi: Raman Chibsah. Wchodzi: Mirko Gori.

1
76'

Ciano uderzył z rzutu wolnego w mur.

1
1
1
1
1
75'

Rzut wolny dla Frosinone z ok. 17 metrów. Faulował Mandzukić.

2
1
1
2
2
74'

To powinno być zabronione. Strasznie męczą się goście w ofensywie.

2
1
70'
67'

Juventus cały czas spokojnie, rywale już od dawna nie byłi pod bramką gospodarzy.

1
1
1
64'

Juventus. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Federico Bernardeschi. CR7 po raz pierwszy od dawna z uśmiechem zareagował na zmianę.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Mario Mandzukić. Otłukiwania rywala ciąg dalszy. Mandzukic z prawej strony do Ronaldo, a ten mając wystarczający swobody w polu karnym uderzył nie do obrony z ok. 12 metrów. 19. trafienie w sezonie.

62
33
12
9
22
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristian Molinaro.

1
58'

Frosinone Calcio. Schodzi: Daniel Ciofani. Wchodzi: Andrea Pinamonti.

Andrea Pinamonti #89
Daniel Ciofani #9
2
1
56'

Kolejna groźna akcja gospodarzy, świetnie w defensywie po raz kolejny zachował się Bartosz Salamon.

8
3
1
1
1
55'

Ronaldo szarżował z piłką, ale w ostatnim momencie został zatrzymany przez obrońcę.

5
1
3
3
53'

Strzał głową CR7, piłka po plecach obrońcy wyszła ponad bramką na rzut rożny.

4
1
1
3
4
52'

Juve przyspieszył, Dybala zagrywał do Ronaldo, ale sprytniejszy Salamon, który uprzedził Portugalczyka.

4
2
2
5
3
52'

Brzydki mecz się zrobił. Goście zaczęli faulować, gospodarze mają do nich o to pretensje.

1
2
3
1
49'

Kontra Juventusu zakończona strzałem Khediry wprost w bramkarza.

2
2
3
47'

Juventus spokojnie rozpoczął 2. połowę. Gospodarze mogli zagrozić gościom, ale zabrakło koncentracji.

2
1
2
1
1
46'

Wracamy do meczu.

3
3
45+3'

Strzał z rzutu wolnego Ciano, piłka przeleciała tuż ponad bramką Szczęsnego!

2
4
2
1
1
45+2'

Goście starają się uderzać na bramkę Szczęsnego, ale wszystko wygląda dość komicznie, niczym na festynie na dalekiej północy.

1
3
1
1
45'

Jeszcze 2 minuty 1. połowy przed nami.

4
1
2
2
2
45'

Coraz bliżej przerwy. W meczu wszystko jasne i sesnacji raczej nie mamy co się spodziewać.

6
4
2
2
2
42'

Poturbowany Mario Mandzukić, sędzia zawodnikowi gości kartki nie pokazał.

2
2
8
4
9
40'

Strzał z woleja Joao Cancelo, piłka minęła dalszy słupek bramki gości.

4
2
2
2
2
38'

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała metr ponad bramką.

4
2
2
4
10
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Salamon.

5
2
1
1
5
35'

Ciano zaatakował rywala wślizgiem i uszkodził siebie oraz Cana.

2
2
1
3
5
33'

I już próba Juve, sędzia przerwał grę. Na spalonym Rodrigo Bentancur.

2
3
4
2
6
32'

Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Ciofani. Ładnie uderzył głową. Problem w tym, że niecelnie.

2
3
2
2
2
30'

Goście wymieniają sporo podań, nawet na połowie Juventusu, ale Wojciech Szczęsny wciąż znudzony w bramce.

8
3
2
2
3
27'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Emre Can.

Juventus FC
6
3
1
4
6
25'

Strzał z dystansu Cristiano Ronaldo, piłka o pół metra minęła słupek bramki Frosinone.

5
3
2
8
9
24'

Emocje w meczu niczym na potyczce sparingowej w Azji.

5
4
5
2
1
22'

Juventus pozwala "wyszaleć" się gościom. Szaleństwo polega na tym, że przyjezdni rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

5
6
4
3
3
19'

Ciano uderzał z rzutu wolnego. Szczęsny odprowadził pilkę wzrokiem.

3
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Gospodarze punktują rywala. Po dośrodkowaniu z rogu Ronaldo strzał Mandzukicia odbił bramkarz. Piłkę z bliska w bramce umieścił Bonucci. 2:0!

40
16
8
4
15'

Goście po stracie gola zmuszeni są do ataku, ale mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Juventusu.

3
2
1
2
3
12'

Juventus cały czas dominuje, gospodarze nie forsują jednak tempa meczu.

7
4
3
1
2
9'

Z rzutu wolnego... pod murem uderzył Ronaldo. Piłkę złapał bramkarz.

8
4
3
7
3
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Przepiękny strzał Dybali z ok. 20 metrów. Piłka wpadła w okienko bramki gości. 1:0 i teraz gospodarze wjechali na autostradę.

49
20
10
7
7
5'

Trochę odważniej goście. Piłkę już dwukrotnie dotknął Wojciech Szczęsny.

8
4
3
3
4
3'

Goście od początku bardzo zestresowani z zaparkowanym autobusem. Póki co jedynie na własnej połowie.