Frosinone Calcio. Schodzi: Raffaele Maiello. Wchodzi: Daniel Ciofani.

1
1
1
84'

Niecelne zagranie obrońców Chievo i piłka trafiła do rywali. Campbell próbował uderzyć z lewej strony pola karnego, ale został zablokowany.

80'

Rzut wolny dla Frosinone. Obrońcy Chievo wybili piłkę. Z dystsansu z woleja uderzył Ghiglione.

1
77'

Chievo. Schodzi: Valter Birsa. Wchodzi: Sofian Kiyine.

Sofian Kiyine #13
1
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emanuele Giaccherini.

Gol z rzutu wolnego. Sytuację wywalczył Stępiński, którego sfaulował Beghetto. Do piłki podszedł Giaccherini i precyzyjnym strzałem wyprowadza Chievo na prowadzenie!

17
13
3
1
1
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Beghetto za faul na wychodzącym na dobrą pozycję Stępińskim.

Andrea Beghetto #33
Frosinone Calcio
3
3
72'

Depaoli dośrodkował z prawej strony. Będący w pobliżu Pellissier i Stępiński nie dopadli do piłki, choć byli blisko.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Camillo Ciano.

Camillo Ciano #28
69'

Chievo. Schodzi: Filip Dordević. Wchodzi: Mariusz Stępiński.

Filip Dordević #20
3
4
68'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Radovanović.

64'

Ależ akcja Frosinone. Sorrentino obronił bezpośredni strzał Ciano z rzutu wolnego. Przewrotką próbował dobić Pinamonti, ale również bezskutecznie.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za faul na Ciano przed własnym polem karnym. Obrońca przerwał dobrze zapowiadający się atak.

Mattia Bani #14
Chievo Werona
1
58'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marco Capuano za spóźniony wślizg na granicy pola karnego. Poszkodowany Depaoli.

Marco Capuano #25
1
1
1
1
2
56'

I wracają demony z pierwszej połowy. Ogrom niedokładności po obu stronach. Najpierw niecelne dogranie prostopadłe do Pellissiera. Chwilę później ten sam błąd popełnili piłkarze Frosinone.

54'

Korner dla Frosinone. Podanie wybite przez obrońców Chievo.

53'

Frosinone stać na razie jedynie na strzały z dystansu. Niecelna próba Ciano.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Giaccherini za spóźnioną interwencję przy odbiorze piłki.

50'

Fakt warty odnotowania. Pierwszy celny strzał. Djordjević dostał podanie z prawej strony boiska i oddał strzał z piewszej piłki. Bramkarz Frosinone broni.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Pinamonti za faul na Tomoviciu na połowie boiska.

Andrea Pinamonti #89
47'

Salamon chce upolować Pellissiera. Polak znowu zaczyna połowę spotkania od faulu na kapitanie Chievo.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Pellissier za faul na Crisetigu na połowie Frosinone.