Serie A: 18. kolejka
26 gru 2018 20:30
90+5'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Lorenzo Insigne. Pościły nerwy reprezentantowi Włoch, który identycznie jak Kalidou Koulibaly nie dokończy meczu.

16
8
24
19
17
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lautaro Martinez za zdjęcie koszulki po zdobyciu gola.

Inter Mediolan
27
13
8
9
14
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Keita Balde.

Specjaliści od zdobywania bramek w doliczonym czasie mają prowadzenie! Nie trafił Piotr Zieliński, więc zrobił to Lautaro Martinez. Po płaskim dośrodkowaniu Argentyńczyk oddał uderzenie z kilkunastu metrów w sam narożnik bramki Alexa Mereta.

62
39
38
42
71
90'

Doliczone trzy minuty.

13
6
5
4
14
89'

Piotr Zieliński powinien zostać bohaterem hitu kolejki! Po dwóch interwencjach Samira Handanovicia strzelił jeszcze reprezentant Polski, tyle że w stojącego na linii bramkowej Kwadwo Asamoaha.

20
20
13
18
33
86'

Jedenastu gospodarzy na połowie dziesięciu przyjezdnych. Inter Mediolan próbuje udokumentować golem przewagę zawodnika w polu.

13
13
11
12
12
84'

Mauro Icardi główkował po dośrodkowaniu Matteo Politano z rzutu rożnego i Napoli uratowała interwencja Alexa Mereta. Był przygotowany na zatrzymanie tego strzału bramkarz Azzurrich.

13
12
9
10
9
83'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Lautaro Martinez.

12
9
6
9
10
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kalidou Koulibaly za ostentacyjne bicie braw sędziemu.

38
25
20
14
33
80'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Matteo Politano.

13
10
9
7
18
78'

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

9
8
4
4
5
76'

Najciekawsze co dzieje się na stadionie to zmiany. Za chwile trzecia roszada po stronie Napoli.

9
6
3
4
5
74'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Keita Balde.

13
10
11
8
7
73'

Pierwsza akcja Driesa Mertensa zakończona beznadziejnym dośrodkowaniem. Kompani z Napoli nie kryją złości na Belga.

12
14
9
12
12
70'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

25
17
9
18
38
69'

Kalidou Koulibaly popisał się drugą tego wieczoru kapitalną interwencją. Senegalczyk zatrzymał wślizgiem wstrzelenie Ivana Perisicia. Pomocnikowi Interu Mediolan udało się wywalczyć tylko korner.

7
5
3
4
5
67'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol za faul na Joao Mario.

5
3
3
2
3
66'

Uderzenie Jose Callejona zatrzymane przez Samira Handanovicia. Próbował dobijać Arkadiusz Milik, tyle że w momencie strzału Hiszpana był na spalonym.

4
2
3
5
3
64'

Inter. Schodzi: Borja Valero. Wchodzi: Matias Vecino.

5
3
3
5
4
64'

Arkadiusz Milik nieprzepisowo próbował wyciągnąć piłkę spod brzucha Samira Handanovicia. Sędzia chronił Słoweńca i gwizdnął przewinienie.

7
4
4
7
16
62'

Mało sytuacji podbramkowych po przerwie. Wyróżniający się w pierwszej połowie piłkarze dostosowali się poziomem do tych cieniujących od początku.

7
8
7
9
12
59'

Po faulu na Piotrze Zielińskim przyjezdni mieli szansę na zaskoczenie Samira Handanovicia po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka spadła na głowie Kalidou Koulibaliego, po którego zgraniu interweniował Słoweniec.

10
9
7
5
7
56'

Żółtą kartkę otrzymał Allan za faul na Mauro Icardim.

SSC Napoli
10
9
8
13
12
54'

Ivan Perisić do Mauro Icardiego, a Argentyńczyk do Marcelo Brozovicia. Chorwat huknął zza pola karnego wyraźnie ponad bramką Alexa Mereta. Kolejna zmarnowana szansa Nerazzurrich.

6
6
3
6
5
52'

Żółtą kartkę otrzymał Borja Valero za przewinienie na rozpędzonym Jose Callejonie.

9
5
6
8
10
50'

Matteo Politano zacentrował prosto w rękawice Alexa Mereta. To dośrodkowanie nie miało prawa trafić do wbiegającego w pole karne Mauro Icardiego.

6
4
2
2
6
48'

Konfrontacja w bocznym sektorze boiska. Górą Nikola Maksimović. Zmiennik zabrał piłkę Nerazzurrim i rozpoczął atak pozycyjny Napoli.

4
3
7
3
4
46'

20:17

Piotra Zielińskiego stać na więcej niż pokazał w pierwszej połowie.

3
45+2'

Na zakończenie pierwszej połowy Joao Mario huknął z dystansu obok bramki Alexa Mereta.

6
4
4
3
6
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

12
5
6
3
5
43'

Mauro Icardi miał za zadanie wepchnąć piłkę z bliska do bramki. Nieomal mu się to udało, jednak kapitana Interu Mediolan instynktownie zatrzymał na linii bramkowej Kalidou Koulibaly. Genialna interwencja Senegalczyka.

6
3
7
2
5
41'

Inter nie potrafi udokumentować swoich ataków golem.

4
2
2
1
2
39'

Lepsze uderzenie Joao Mario, ale również po nim nie ma gola. Portugalczyk dopadł do futbolówki kilkanaście metrów przed bramką Alexa Mereta i główkował prosto do koszyczka dobrze ustawionego bramkarza.

6
1
3
2
7
29'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za ostre przewinienie.

5
4
2
2
3
37'

Fabian Ruiz przebiegł się przed polem karnym gospodarzy i oddał stamtąd uderzenie. Mocne, ale bardzo niecelne.

3
3
3
3
5
35'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Azzurrich. Większość akcji oskrzydlających Interu Mediolan jest przeprowadzana przez lewą stronę, gdzie operuje Kwadwo Asamoah.

3
1
5
2
4
31'

Piłka w bramce Napoli, ale nie ma gola. Ivan Perisić huknął celnie z woleja, tyle że wicemistrz świata był na spalonym, co zauważył już sędzia asystent.

15
7
5
6
10
30'

Ivan Perisić wykonał płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła prosto w Nikolę Maksimovicia, który po wejściu z ławki rezerwowych na boisko, zakończył krótką karierę Jose Callejona w obronie.

5
4
4
3
7
27'

Akcja indywidualna Piotra Zielińskiego zakończona niecelnym uderzeniem. Reprezentant Polski wymanewrował przed polem karnym przeciwnika Matteo Politano.

20
5
4
6
8
26'

Raul Albiol próbował wpakować piłkę do bramki Interu Mediolan po dośrodkowaniu swojego rodaka Jose Callejona. Hiszpan zameldował się w polu karnym Nerazzurrich przy okazji rzutu wolnego.

7
4
6
6
3
24'
23'

Szykuje się spowodowana urazem zmiana w zespole z Neapolu. Ucierpiał Marek Hamsik.

6
6
5
11
6
21'

Strzał z rzutu wolnego prosto w mur Nerazzurrich i Napoli zmarnowało szansę na pokonanie Samira Handanovicia.

5
5
10
7
7
20'

Przerwa w grze spowodowana zagraniem ręką Joao Mario. Po gwizdku sędziego szansa dla Napoli na zaskoczenie Samira Handanovicia uderzeniem z rzutu wolnego.

8
5
5
4
5
18'

Poukładali sytuację na boisku przyjezdni. Już nie pozwalają na swobodne atakowanie zawodnikom z Mediolanu.

8
4
4
2
5
15'

Piotr Zieliński znakomicie przeczytał intencję Borji Valero i swoim wślizgiem zainicjował szybki atak SSC Napoli. Zakończył się on podaniem Arkadiusza Milika oraz niebezpiecznym strzałem Lorenzo Insigne. Po próbie "Lolo" interweniował z trudem Samir Handanović.

24
9
7
3
5
13'

Pewny chwyt Alexa Mereta po dośrodkowaniu Kwadwo Asamoaha z lewego skrzydła. Obok bramkarza Napoli nie było żadnego przeciwnika, który mógł utrudnić interwencję.

6
3
5
3
5
10'

Podanie do Arkadiusza Milika w pole karne gospodarzy. Dość chaotyczne uderzenie reprezentanta Polski. Nie mogło ono zaszkodzić Samirowi Handanoviciowi.

9
13
16
12
7
8'

Szansa Matteo Politano na zmianę bezbramkowego wyniku. Skrzydłowy dopadł do piłki w polu karnym Napoli, jednak nie ułożył odpowiednio ciała i wystrzelił ją w powietrze.

9
8
8
5
8
6'

Pogubił się Mario Rui i otworzył przed Danilo D'Ambrosio szansę na wpakowanie piłki z bliska do bramki. Portugalczyka uratował sędzia, który gwizdnął przewinienie w polu karnym Azzurrich.

10
6
7
5
5
3'

Odpowiadają podopieczni Carlo Ancelottiego. Ich akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła nie zakończyła się dobrym ostatnim podaniem.

8
5
4
5
6
1'

Nie minęła minuta i piłka trafiła w poprzeczkę bramki Napoli. Gospodarze postanowili brawurowym lobem sprawdzić czujność Alexa Mereta i nieomal udało im się wpakować futbolówkę za kołnierz bramkarza do siatki.