22 gru 2018 18:00
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Pellissier. Asystował mu Mariusz Stępiński.

Chievo Werona dopadło Inter Mediolan w doliczonym czasie! Niezwykły finał tego spotkania. Po zgraniu Mariusza Stępińskiego sam na sam z Samirem Handanoviciem wybiegł Sergio Pellissier. Doświadczony napastnik nie pozwolił sobie na błąd.

15
11
1
3
4
90'

Doliczone trzy minuty.

1
87'

Mauro Icardi na spalonym. Wyraźnym gestem pokazał to sędzia asystent.

1
1
85'

Kilka minut do końca regulaminowego czasu i Inter Mediolan coraz bliżej zwycięstwa. Każda minuta w posiadaniu piłki przybliża podopiecznych Luciano Spallettiego do sukcesu.

82'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Borja Valero.

80'

Po podaniu Pawła Jaroszyńskiego centrował Nicola Rigoni prosto do interweniującego na przedpolu Samira Handanovicia.

1
77'

Coraz mniej czasu mają gospodarze na wyrównanie. Chievo Werona jest coraz mniej aktywne w pressingu.

71'

Wrzutka z głębi pola na głowę Mariusza Stępińskiego, którego uderzenie pozostawiało sporo do życzenia.

69'

Dwa dośrodkowania w pole karne mediolańczyków. Wreszcie ci wybili piłkę prosto na stopę Perparima Hetemaja, którego uderzenie z powietrza było koszmarnie niecelne.

67'

Inter. Schodzi: Radja Nainggolan. Wchodzi: Matias Vecino.

65'

Mecz z Polakami jest bardziej dynamiczny niż w pierwszej połowie. Chievo Werona nie może chować się za gardą, dzięki czemu Inter Mediolan ma więcej miejsca i może przeprowadzać szybkie ataki.

1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Rigoni za faul taktyczny.

Chievo Werona
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za przewinienie w środkowej strefie boiska.

1
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka zaplątała się w polu karnym Nerazzurrich. Dopadł do niej Sergio Pellissier i złożył się do strzału przewrotką, po którym futbolówka nieznacznie ominęła bramkę Interu Mediolan.

58'

Mocna riposta Chievo Werona. Podanie w pole karne do Sergio Pellissiera. Napastnik utrzymał się na nogach mimo obecności środkowego defensora na plecach. Samir Handanović interweniował na linii bramkowej i sparował futbolówkę na korner.

56'

Dobra akcja Mauro Icardiego, ale zabrakło w niej idealnego uderzenia. Ivan Perisić uruchomił Argentyńczyka podaniem, a ten położył defensora i stanął oko w oko ze Stefano Sorrentino. Weteran zdołał zatrzymać strzał króla strzelców Serie A.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Mario za faul na Pawle Jaroszyńskim.

Inter Mediolan
50'

Dwa niecelne podania Pawła Jaroszyńskiego. Jedno z nich było dośrodkowaniem, po którym piłka wylądowała w rękawicach Samira Handanovicia.

49'

Gra przerwana z powodu spalonego Sergio Pellissiera. Doświadczony napastnik pochwalił podającego, ale nie może kontynuować ataku Chievo Werona.

46'

Piłka ponownie w grze.

1
46'

Chievo. Schodzi: Sofian Kiyine. Wchodzi: Paweł Jaroszyński.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Sofian Kiyine #13
3
Czy Chievo Werona wyrówna po przerwie?
2
45'

Ivan Perisić powinien mieć już na koncie nie tylko gola, ale również asystę. Po płaskim wstrzeleniu Chorwata koszmarnie spudłował Portugalczyk. Bramka Chievo Werona była już odsłonięta przez Stefano Sorrentino.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Perparim Hetemaj za niesportowe zachowanie.

41'

Zupełnie inaczej można oceniać po zmianie wyniku mozolne wymiany podań w wykonaniu mediolańczyków. Tym razem Chievo Werona jest zobligowane do atakowania.

1
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Danilo D'Ambrosio.

Kolejne rozegranie pozycyjne podopiecznych Luciano Spallettiego. Tym razem składne i skuteczne. Mauro Icardi położył przeciwnika i uruchomił wbiegającego w pole karne Danilo D'Ambrosio. Płaskie dośrodkowanie Włocha doczekało się precyzyjnego wykończenia. Ivan Perisić huknął z bliska pod poprzeczkę! Inter Mediolan nie grał imponująco, ale wyszedł na prowadzenie.

10
8
2
3
34'

Matteo Politano zbiegł z prawego skrzydła przed pole karne Chievo Werona. Włoch huknął równie potężnie co niecelnie.

32'

Chievo Werona dostało poważne ostrzeżenie od Mauro Icardiego. Dlatego podopieczni Domenico Di Carlo próbują ponownie ostudzić zapał swojego przeciwnika. Gospodarze wymienili kilkanaście podań w środkowej strefie boiska.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Sofian Kiyine za przewinienie taktyczne na Sime Vrsaljko.

1
28'

Niebezpieczna akcja Interu Mediolan! Piłka powędrowała na lewe skrzydło do Ivana Perisicia, po którego dośrodkowaniu strzelił Mauro Icardi. Argentyńczyk nie zastanawiał się długo, nie przyjmował futbolówki, ale też nie zdobył gola. Chievo Werona uratowała interwencja Stefano Sorrentino.

26'

Blado prezentuje się Inter Mediolan. Przypomnijmy, że w Weronie problem z wygraniem miał Juventus, a AS Roma oraz Lazio jedynie zremisowali.

24'

Pierwsza próba pokonania Stefano Sorrentino przez Mauro Icardiego. Dotychczas niewidocznemu kapitanowi Interu Mediolan nie udało się oddać strzału w lustro bramki.

1
1
22'

Dotychczas w tym spotkaniu tylko jedno celne uderzenie Riccardo Meggioriniego. Inter Mediolan nie potrafi zatrudnić Stefano Sorrentino.

1
20'

20 minut rywalizacji za kibicami. Odrobinę poprawili atmosferę na stadionie fani Chievo, którzy ponaglają gospodarzy do ataku.

17'

Inter Mediolan nie potrafi znaleźć dla siebie miejsca w gąszczu zawodników Chievo Werona przed polem karnym gospodarzy.

15'

Interweniowali przyjezdni po dośrodkowaniu Emmanuele Giaccheriniego z rzutu wolnego. Podopieczni Domenico Di Carlo pozostali jednak na połowie przeciwnika.

12'

Krąży piłka między zawodnikami z Mediolanu. Dotychczas nie oddali oni uderzenia z obrębu pola karnego. Postraszył jedynie zza szesnastki Ivan Perisić.

1
10'

Podanie do rozpędzonego na prawym skrzydle Perparima Hetemaja. Ruszył dynamicznie pomocnik Chievo Werona, ale nie dopadł do futbolówki zanim ta opuściła boisko.

1
1
7'

Inter Mediolan stara się przejąć kontrolę nad wydarzeniami i zepchnąć przeciwnika w jego pole karne. Na razie Chievo Werona odważnie pressuje na połowie Nerazzurrich.

2
1
4'

Odpowiedział gospodarzom Ivan Perisić. Chorwat próbował zaskoczyć Stefano Sorrentino zza pola karnego, ale musi jeszcze wyregulować celownik.

1'

Riccardo Meggiorini sprawdził czujność Samira Handanovicia zanim minęła minuta spotkania. Napastnik Chievo Werona strzelił kąśliwie zza pola karnego i doświadczony Słoweniec sparował futbolówkę na korner.