90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Floccari za przewinienie taktyczne.

90+4'

W ostatniej doliczonej minucie piłka trafiła w poprzeczkę! Nieomal rozstrzygnął to spotkanie strzałem lewą nogą Sergio Floccari.

1
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
2
2
87'

SPAL. Schodzi: Pasquale Schiattarella. Wchodzi: Mattia Valoti.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Pasquale Schiattarella #28
1
1
87'

Przewinienie na Mariuszu Stępińskim, który cofnął się głęboko po piłkę. Po raz pierwszy było widać zmiennika od momentu wejścia na boisko.

1
84'

Podanie ze skrzydła w środek pola karnego do Jasmina Kurticia. Był tam również Alberto Paloschi. Cudem wybronili się obrońcy Chievo Werona, którzy w ostatnim kwadransie regulaminowego czasu są w opałach.

82'

Manuel Lazzari poradził sobie z Pawłem Jaroszyńskim, po czym wstrzelił piłkę w pole bramkowe Chievo Werona. Jakoś poradzili sobie przyjezdni i ponownie nie ma gola.

1
1
81'

Podanie w pole karne do Sergio Floccariego. Weteranowi nie udało się opanować futbolówki i wylądowała ona ostatecznie w dłoniach jeszcze bardziej doświadczonego Stefano Sorrentino.

1
1
1
79'

Chievo. Schodzi: Mehdi Leris. Wchodzi: Sofian Kiyine.

Sofian Kiyine #13
Mehdi Leris #11
77'

SPAL. Schodzi: Mirko Antenucci. Wchodzi: Alberto Paloschi.

77'

Nieudane dośrodkowanie Ivana Radovanovicia, po którym Mariusz Stępiński nie miał szans na oddanie swojego premierowego strzału.

1
1
1
2
75'

Dobra interwencja defensora Chievo Werona po dośrodkowaniu Mohameda Faresa. Gospodarze szybko ponowili atak, jednak zepsuł to wszystko Mirko Antenucci i piłka dla Stefano Sorrentino.

1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Valter Birsa za faul na Pasquale Schattarelli.

1
1
1
1
1
71'

Mohamed Fares przebił Mirko Antenucciego i trzeba będzie długo szukać piłki po tym strzale.

1
1
1
70'

Mirko Antenucci dorzucił jeszcze jedno beznadziejne uderzenie na konto SPAL-u. Jedenastka z Ferrary oddała przez 70 minut jeden celny strzał.

1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Missiroli za faul na Riccardo Meggiorinim.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za przewinienie taktyczne.

Mattia Bani #14
1
1
65'

Powoli zaczyna przypominać się bezbramkowy mecz obu klubów z poprzedniego sezonu. Na dodatek w trwającej kolejce ligi włoskiej nadal bez akcji bramkowej.

1
1
63'

Warto odnotować, że po nieco ponad godzinie SPAL oddał celne uderzenie. Rozkręca się Jasmin Kurtić, który najpierw sprawdził czujność Stefano Sorrentino, a następnie huknął zza pola karnego ponad poprzeczką.

62'

SPAL. Schodzi: Andrea Petagna. Wchodzi: Sergio Floccari.

59'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Radovanović za faul i nie zagra w następnym meczu.

1
1
57'

Mohamed Fares nie mógł kontynuować ataku wskutek wślizgu Mehdiego Lerisa. Piłka pozostała jednak w posiadaniu SPAL-u, który wznowił grę wrzutem z autu.

1
1
1
55'

Paweł Jaroszyński zablokował Manuela Lazzariego. Musi uważać Polak, ponieważ ma na koncie żółtą kartkę, ale nadal radzi sobie ze skrzydłowym z Ferrary.

1
1
1
52'

Emmanuele Giaccherini nie mógł zaskoczyć Alfreda Gomisa zbyt delikatnym strzałem z kilkunastu metrów. Spokojnie interweniował bramkarz SPAL-u.

1
1
50'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Manuela Lazzariego. Nie potrafili oddać po nim strzału ani napastnicy SPAL-u, ani Jasmin Kurtić. Futbolówka dla Chievo Werona.

1
1
1
48'

Przytomne odegranie do Alfreda Gomisa. Senegalczyk mógł dalekim wykopem wygonić przyjezdnych z własnej połowy boiska.

1
1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

1
1
1
12:07

Chievo dość niebezpieczne w pierwszej połowie.

2
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Jaroszyński za faul na Manuelu Lazzarim.

1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
43'

Seria nieudanych zagrań w minutach poprzedzających przerwę, więc wszystko wskazuje na bezbramkowy wynik po pierwszej połowie.

2
1
40'

Mirko Antenucci strzelił nieznacznie obok bramki. W momencie podania z głębi pola napastnik SPAL-u był jednak na ewidentnym spalonym. W przypadku zaćmienia sędziego asystanta sytuację ratowałby zapewne VAR.

3
2
1
1
1
38'

Kilka minut pozostało piłkarzom na poprawienie wyniku w pierwszej połowie. Chievo Werona trochę zwolniło i pozwoliło prowadzić grę gospodarzom.

2
1
1
1
1
35'

Paweł Jaroszyński próbował uruchomić jednego ze swoich napastników. Podanie przeciął defensor SPAL-u, a kompan apeluje do Polaka o wyższą piłkę za plecy defensorów.

2
2
1
1
1
33'

SPAL wybił piłkę, ponieważ na boisku leży Pasquale Schiattarella.

2
2
1
1
1
30'

Pasquale Schiattarella podał piłkę prosto pod nogi dobrze ustawionego Pawła Jaroszyńskiego. Akcja Chievo Werona zakończyła się natomiast brawurowym uderzeniem Emmanuele Giaccheriniego w rękawice Alfreda Gomisa.

2
1
1
29'

Po wrzutce Pawła Jaroszyńskiego futbolówka została wybita przed pole karne SPAL-u. Spadła pod nogami zawodnika Chievo Werona, który oddał bardzo nieudane uderzenie z dystansu.

2
1
1
27'

SPAL stara się odpowiadać przyjezdnym, ale jego ataki są mniej efektowne. Przed momentem Andrea Petagna posłał bezpańskie podanie poza boisko i od bramki wznowił grę Stefano Sorrentino.

2
1
1
23'

Kolejne kapitalne podanie Pawła Jaroszyńskiego! Sergio Pellissier wybiegł sam na sam z Alfredem Gomisem i oddał dwa uderzenia. Pierwsze w nogę bramkarza, a drugie w Manuela Lazzariego, który interweniował na linii.

3
1
1
21'

Podanie Pawła Jaroszyńskiego do Mehdiego Lerisa. Skrzydłowy oddał uderzenie obok bramki Alfreda Gomisa. Nie minęła minuta i po przeciwnej stronie boiska Manuel Lazzari huknął niecelnie z 13 metrów. Nie nudzą się kibice.

2
1
1
19'

Tym razem urwał się gościom Manuel Lazzari, po którego podaniu Mohamed Fares oddał strzał w dobrze ustawionego defensora Chievo Werona.

2
1
1
18'

Paweł Jaroszyński nie dał się oszukać Manuelowi Lazzariemu na lewym skrzydle. W zatrzymaniu akcji SPAL-u pomógł następnie Emmanuele Giaccherini.

3
2
1
16'

Daleki wrzut z autu Pawła Jaroszyńskiego na głowę Sergio Pellissiera. Weteran oddał uderzenie z bliska w Alfreda Gomisa. Trener Domenico Di Carlo bije brawo podopiecznym.

2
1
1
12'

Francesco Vicari upadł na boisko i trzyma się za łokieć. Zderzenie niby nie wyglądało niebezpiecznie, a obrońca SPAL-u cierpi.

1
10'

Bardzo dobra interwencja Pawła Jaroszyńskiego, który we własnym polu karnym zatrzymał Manuela Lazzariego. Po odbiorze Polaka szybka akcja Chievo Werona zakończona celnym uderzeniem Sergio Pellissiera. Interweniował Alfred Gomis.

2
1
1
8'

Przewinienie Pawła Jaroszyńskiego, który zbyt agresywnie próbował odebrać piłkę w bocznym sektorze boiska.

1
5'

Efektowny rajd Pawła Jaroszyńskiego. Polak wbiegł z wysoką prędkością w pole karne SPAL-u i wykonał dośrodkowanie w kierunku dalszego słupka. W ostatnim momencie interweniował po zagraniu lewego pomocnika gości Pasquale Schiattarella.

2
1
1
3'

W posiadaniu piłki drużyna z Werony. Jedno niebezpieczne dośrodkowanie z prawego skrzydła i musiał kombinować Alfred Gomis, jak zatrzymać futbolówkę.

1
Kto wygra mecz?
SPAL
2
1
11:57

Piłkarze SPAL-u na stadionie. Thiago Cionek rozpocznie na ławce rezerwowych.

1
1
11:32

Paweł Jaroszyński od początku po stronie Chievo Werona.

2
1
11:32

Sędzia: Luca Banti

1
11:32

W poprzednim sezonie mecz SPAL-u z Chievo Werona zakończył się bezbramkowym remisem. Wcześniej klub Pawła Jaroszyńskiego i Mariusza Stępińskiego zwyciężył z przeciwnikiem z Ferrary 2:1 na własnym stadionie.

2
1
1
11:32

Chievo Werona to jedyna drużyna w lidze włoskiej, która od początku sezonu nie potrafi wygrać meczu. W 15 kolejkach zdobyła sześć punktów, z których i tak trzy zostały jej odebrane. Drużyna Domenico Di Carlo jest głównym kandydatem do spadku.

1
11:32

SPAL nie potrafi wygrać meczu od 20 października. Tego dnia drużyna z Ferrary zaskoczyła i zwyciężyła 2:0 z AS Roma na Stadio Olimpico. Nie potrafiła jednak pójść za ciosem i w kolejnych siedmiu spotkaniach była w stanie ugrać jedynie trzy remisy.