5
90+9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riccardo Saponara. Asystował mu Dawid Kownacki.

Jeszcze jedna bramka w Rzymie! Osłabiona Sampdoria zdobyła gola w doliczonym czasie. Ricardo Saponara strzelił celnie po zgraniu Dawida Kownackiego. Już wydawało się, że przełamanie Lazio stanie się faktem, ale nie, zmiennik wykorzystał brak zdecydowania Thomasa Strakoshy i przelobował go.

52
34
13
5
4
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Pewnie wykonana jedenastka i najpewniej przełamanie Lazio stanie się faktem w dramatycznych okolicznościach! Nie rozczarował król Rzymu!

11
12
4
10
19
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Joachim Andersen za zagranie ręką. Lazio ma rzut karny w doliczonym czasie.

4
3
2
7
3
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartosz Bereszyński za faul na wychodzącym na czystą pozycję Joaquinie Correi.

9
7
6
24
8
90'

Doliczone pięć minut.

5
1
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za faul na Sergeju Milinkoviciu-Saviciu.

2
4
2
9
1
88'

Niepewnie, ale skutecznie Emil Audero po płaskim strzale Ciro Immobile zza pola karnego.

2
2
85'

Sergej Milinković-Savić powinien dać Lazio prowadzenie, jednak główkował beznadziejnie obok bramki po dośrodkowaniu Senada Lulicia. Lepszej okazji do zdobycia gola może już nie być.

1
3
1
84'

Francesco Acerbi doprowadził do remisu.

1
1
1
1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francesco Acerbi. Asystował mu Marco Parolo.

Tylu zawodników ofensywnych Lazio jest na boisku, a gola strzelił środkowy obrońca. Po dosrodkowaniu z rzutu rożnego Francesco Acerbi dopadł do piłki blisko bramki Emila Audero i wpakował ją do sieci.

5
6
3
4
8
76'

Lazio. Schodzi: Wallace. Wchodzi: Luis Alberto.

75'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Fabio Quagliarelli. Piłka dla gospodarzy na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu.

2
1
2
71'

Po nieudanym wykonaniu rzutu rożnego przez przyjezdnych Lazio przeprowadziło ekspresowy kontratak. Ciro Immobile uruchomił podaniem Joaquina Correę, ale ten nie potrafił pokonać Emila Audero w sytuacji sam na sam.

2
2
1
70'

Fabio Quagliarella miał szansę na drugiego gola. Atomowe uderzenie najlepszego napastnika Sampdorii Genua z dystansu i Thomas Strakosha z trudem sparował piłkę ponad poprzeczkę.

1
1
2
2
1
70'

Sampdoria. Schodzi: Dennis Praet. Wchodzi: Jakub Jankto.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Wallace za faul na Karolu Linettym.

Lazio Rzym
4
1
1
68'

Coraz mniej czasu ma Lazio na wyrównanie. Przyjezdni czasem szczęśliwie, czasem bohatersko, ale zawsze skutecznie bronią.

1
1
1
65'
64'

Pojawi się na boisku Dawid Kownacki, który w środku tygodnia strzelił gola w Pucharze Włoch.

8
4
61'

Emil Audero interweniował z wyczuciem po dośrodkowaniu Ciro Immobile. Piłka poleciała prosto w objęcia bramkarza Sampdorii Genua.

2
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Audero za opóźnianie gry.

2
1
1
1
56'

Joachim Andersen interweniował znakomicie we własnym polu bramkowym. Po dośrodkowaniu Stefana Radu nie udało się wpakować futbolówki z bliska do siatki ani Sergejowi Milinkoviciowi-Saviciowi, ani Ciro Immobile.

3
1
1
1
55'

Nieznaczne pudło po strzale Marco Parolo, którego uruchomił w polu karnym podaniem Ciro Immobile. 10. uderzenie Lazio i gospodarze nadal nie znają sposobu na pokonanie bramkarza Sampdorii Genua.

2
1
3
1
53'

Lazio. Schodzi: Felipe Caicedo. Wchodzi: Danilo Cataldi.

52'

Lazio. Schodzi: Milan Badelj. Wchodzi: Joaquin Correa.

52'

Senad Lulić wymanewrował Bartosza Bereszyńskiego i zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Emil Audero musiał naprawiać sytuację po niepewnym zachowaniu reprezentanta Polski.

2
2
1
1
51'

Szybki atak przeprowadzili gospodarze. W pole karne Sampdorii Genua wpadł Patric, po którego strzale interweniował Emil Audero.

2
1
2
50'

Za długo zwlekał z oddaniem uderzenia Karol Linetty. Pomocnik Sampdorii Genua był blisko linii pola karnego, ale dobrym wślizgiem zatrzymał go piłkarz Lazio.

2
1
1
1
48'

Po zagraniu Gianluci Caprariego z rzutu wolnego był rykoszet i Sampdoria Genua miała jeszcze szansę na zaskoczenie Thomasa Strakoshy z rzutu rożnego. Po chytrym zagraniu piłka mogła wpaść za kołnierz bramkarza Lazio.

2
1
1
46'

1
45+2'

Piłka trafiła w słupek po strzale Ciro Immobile i rykoszecie od Bartosza Bereszyńskiego. Sporo szczęścia ma ekipa Marco Giampaolo w czasie doliczonym do pierwszej części.

1
1
2
45+1'

Jeszcze w doliczonym czasie szansa na wyrównanie Ciro Immobile. Napastnik Lazio utrzymał się w posiadaniu piłki mimo naporu Omara Colleya, po czym strzelił obok bramki Emila Audero.

2
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Ciro Immobile za faul na Gastonie Ramirezie.

4
2
1
43'

Beznadziejne przyjęcie Patrica i gaśnie nadzieja zawodników Lazio na poprawienie wyniku przed przerwą.

3
1
41'

Po przewinieniu na Ciro Immobile oczywiście rzut wolny dla Lazio. Odpowiedzialność za wykonanie stałego fragmentu wziął na swoje barki Marco Parolo, który trafił w głowę zawodnika Sampdorii Genua stojącego w murze.

1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za faul na Ciro Immobile.

4
3
1
1
36'

Niepewna interwencja Bartosza Bereszyńskiego po dośrodkowaniu. Reprezentant Polski miał szczęście, że bliżej do piłki miał Joachim Andersen niż którykolwiek z podopiecznych Simone Inzaghiego.

2
1
1
35'

W posiadaniu piłki Lazio. Gospodarzom nie udaje się jednak uruchomić dobrym podaniem najbardziej wysuniętych Ciro Immobile oraz Felipe Caicedo.

1
1
33'

Przerwa w grze spowodowana urazem Gianluci Caprariego. Nie zanosi się na to, że Marco Giampaolo będzie musiał przeprowadzić wymuszoną zmianę.

1
1
30'

Rzymianie w tym meczu biegają i walczą. Pomimo niekorzystnego wyniku prezentują się lepiej niż w poprzednich meczach.

1
1
27'

Jeszcze jedna akcja Biancocelestich. W pole karne przeciwnika wbiegł Ciro Immobile, po którego płaskim uderzeniu interweniował Emil Audero.

2
2
1
26'

Omar Colley zgubił piłkę na własnej połowie. Po błędzie środkowego defensora Sampdorii Genua wybiegali dwóch na jednego Felipe Caicedo oraz Ciro Immobile, ale nie potrafili zakończyć tego ataku strzałem. Z wyczuciem interweniował Joachim Andersen.

1
1
23'

Fabio Quagliarella dał prowadzenie ekipie z Genui.

3
1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Nicola Murru.

Pierwszy konkretny atak Sampdorii Genua zakończył się golem. Fabio Quagliarella uciekł Senadowi Luliciowi, zostawił w blokach również obrońców Lazio i dopełnił formalności uderzeniem z bliska po świetnym podaniu Nicoli Murru. Weteran nie zawodzi i przyjezdni na prowadzeniu.

11
9
8
4
4
18'

Wymiana podań Dennisa Praeta z Karolem Linettym. Na jej zakończenie Belg próbował uruchomić centralnie ustawionego Fabio Quagliarellę, ale nie zrobił tego dokładnie i w akcję podopiecznych Marco Giampaolo wmieszał się Thomas Strakosha.

2
1
1
2
16'

Patric strzelił za wysoko po miękkim podaniu Ciro Immobile. Skrzydłowy Lazio miał dużo czasu, żeby oddać lepsze uderzenie, ale tego nie zrobił i Sampdoria Genua dostała tylko kolejne ostrzeżenie.

2
1
13'

Piłka w bramce Sampdorii Genua po strzale Ciro Immobile, ale nie ma gola. W momencie zgrania Felipe Caicedo do reprezentanta Włoch był spalony. Ma furę szczęścia Emil Audero, który wykopał piłkę prosto w głowę Ekwadorczyka i sprokurował ogromne zagrożenie pod własną bramką.

1
2
1
1
1
11'

Ciro Immobile na spalonym. Napastnik Lazio wbiegł za wcześnie za linię obrońców Sampdorii Genua, co nie mogło być niezauważone przez sędziego asystenta.

1
1
1
8'

Emil Audero zrobił dwa kroki do przodu i interweniował po dośrodkowaniu Senada Lulicia z lewego skrzydła. Pomocnik Lazio poradził sobie z defensorem, ale nie potrafił uruchomić Ciro Immobile.

1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Caicedo za uderzenie łokciem w powietrzu Albina Ekdala.

1
1
1
5'

Futbolówka grzęźnie w centrum boiska po próbach ataku obu drużyn. Runął na murawę Karol Linetty, ale nie doznał poważnego urazu.

2
2
1
1
4'

Fabio Quagliarella oberwał piłką w czułe miejsce po kopnięciu Sergeja Milinkovicia-Savicia. Weteren w miarę szybko pozbierał się i przystąpił ponownie do walki.

2
2
1
2'

Lazio w strojach adekwatnych do przydomka Biancocelesti. Przeciwnik rzymian na czarno z czerwono-niebiesko-białym pasem.