2:0
Zakończony
Chievo Werona
90+5'

Blisko szczęścia Stępiński. Próbował przeciąć piłkę po strzale z dystansu, zabrakło naprawdę niewiele.

4
3
10
3
1
90+3'

Niby Chievo atakuje, ale jakby bez wielkiej wiary. Zwycięzca znany, walka o przypudrowanie wyniku.

4
2
1
1
2
90'

Spotkanie przedłużone aż o 6 minut.

3
1
6
3
4
89'

Nie zapowiada się, by miało się coś zmienić. Aktualnie na murawie leży Pereira, prawy obrońca Genoi.

4
4
5
6
9
86'

3
81'

Bez efektu, dośrodkowanie wybite.

6
3
2
3
4
81'

Chievo wciąż próbuje, na podanie czekał Stępiński. Będzie szansa z rożnego.

8
5
4
3
4
79'

Chievo. Schodzi: Medhi Leris. Wchodzi: Sergio Pellissier.

1
78'
78'

Ciekawa próba Genoi. Kouame uderzył z dystansu obok słupka.

2
1
1
3
77'

Radut uratował Genoę, znakomita okazja dla Chievo. Rumun odbił piłkę z linii bramkowej.

2
4
1
74'

Genoa. Schodzi: Danko Lazovic. Wchodzi: Ervin Zukanović.

73'

Genoa trochę prowokuje sytuacje dla Chievo, dwa razy było bliskie straty na własnej połowie. Ale potrafi też wyjść z kontrą.

1
1
1
1
71'

Przyspieszyło Chievo, jeszcze wierzy w skuteczną pogoń.

2
5
6
2
2
69'

Nie popisał się Stępiński. Świetne dośrodkowanie, prosto na głowę, ale Polak uderzył źle, był wyraźnie pod piłką.

4
6
7
20
14
67'

Wszechobecny Piątek, wywalczył rożnego. Rozegranie jednak niezbyt dobre, Chievo oddaliło zagrożenie.

6
8
2
4
67'

No kto mógł dojść do dośrodkowania, jeśli nie Piątek? Strzał Polaka zblokowany.

14
4
2
9
5
66'

Stoperzy Chievo nerwowo, będzie rożny dla Genoi.

5
7
5
1
65'

Genoi się nie spieszy, bo po co? Dużo wymian w środku pola, po piłkę wraca się też Piątek.

8
2
3
2
2
62'

Piątek znowu potraktowany bezpardonowo. Żeby to się nie skończyło jakimś urazem, Chievo wyraźnie zirytowane.

1
3
6
27
61'

Kouame prawie pobiegł sam na bramkę Chievo. Prawie, bo przy walce o piłkę faulował.

3
2
59'

Piątek bardzo ostro potraktowany przy chorągiewce. Ważne, że nic się nie stało.

4
4
7
9
23
57'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli. Wycięty Lazović.

Fabio Depaoli #27
2
2
55'

Chievo. Schodzi: Perparim Hetemaj. Wchodzi: Valter Birsa.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goran Pandev.

Piątek minął się z piłką, przejął ją Macedończyk i postanowił uderzyć w gąszczu nóg. Zasłonięty Sorrentino nawet nie zareagował.

44
16
11
5
5
51'

Po raz pierwszy po przerwie pokazał się Stępiński. Polak złapany na spalonym.

2
3
2
2
5
48'

Chievo. Schodzi: Nenad Tomović. Wchodzi: Fabio Depaoli.

4
2
2
1
46'

Nieudana kombinacja Piątka z Romulo. Chyba lepiej czuje się przodem do bramki.

1
4
7
4
46'

Ruszyła druga połowa.

7
1
2
1
45'

On jest niesamowity, obrońcy Chievo tylko patrzyli jak wychodzi w górę. Piątek tym razem jednak się pomylił.

71
19
7
5
6
44'

Piątek znowu blisko pozycji strzeleckiej. Polak jest wszędzie w polu karnym.

40
10
3
3
3
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Danko Lazovic.

Lazović przebiegł pół boiska, wycofał do Piątka, a Polak w swoim stylu zrobił sobie miejsce i otworzył wynik. El Pistolero! Szósty gol w pięciu meczach, wow.

394
161
46
6
7
40'

Tym razem Stępiński! Polak ładnie złożył się do strzału, niewiele zabrakło. Dobry mecz naszych piłkarzy.

38
10
4
1
39'

Radut z olbrzymimi problemami sparował strzał Lerisa. Genoa była w opałach.

2
1
6
1
37'

Kouame odebrał piłkę przed szesnastką, zagrał do Piątka, Polak chciał wykorzystać kontakt, ale chyba rzeczywiście przesadził.

5
3
4
4
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek. Za... symulację.

3
3
5
2
27
34'

I znowu próbka możliwości Piątka! Polak uwolnił się spod opieki i kropnął w słupek!

39
18
11
7
11
32'

Teraz pokazał się Stępiński. Ładnie wyszedł w górę, ale nie zdołał skierować piłki w światło bramki.

9
1
2
2
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Goran Pandev. Już piąta. Arbiter od razu przyporządkowuje sobie piłkarzy, aczkolwiek teraz dość kontrowersyjna decyzja.

1
1
1
2
31'

Jedno z wielu dośrodkowań Genoi, kolejne zupełnie bez skutku. Pod tym względem dużo do poprawy.

1
1
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Perparim Hetemaj.

1
1
27'

Stępiński aż złapał się za głowę. Według arbitra faulował przed własnym polem karnym.

4
3
2
25'

Piątek doszedł do dośrodkowania, ale nieczusto uderzył głową. Akcja do zapomnienia.

2
2
1
4
2
24'

Lazović tańczył w szesnastce. Rożny dla Genoi i szansa dla Piątka.

2
1
5
1
22'

Zostawić go na moment samemu i proszę. Piątek dostał piłkę na 30. metrze, przebiegł z nią kawałek i kropnął zza szesnastki. Mocno, ale nieznacznie nad poprzeczką. Dobra próba Polaka.

31
7
3
21'

Wrzutka do Piątka, ale wyraźnie niezadowolony Polak nie zdołał przeciąć piłki. Chyba domagał się innego zagrania.

2
1
2
2
2
20'

Koaume próbował zgrać piętą do Piątka, bezowocnie, stoperzy nie odstępują Polaka.

1
2
1
2
18'

Na razie bardzo dużo dośrodkowań w pole karne Chievo, Piątek ani razu nie był nawet blisko strzału.

2
3
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Cristhian Kouame. Chamski faul na własnej połowie, zupełnie bezmyślny.

Cristhian Kouame #11
Genoa CFC
1
2
6
14'

Poszukiwanie Stępińskiego. Polak nie miał szans, by dojść do piłki zagranej z głębi pola.

2
1
2
6
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito. Za faul w środku pola.

2
2
2
2
2
11'

Na głowie Pandeva coraz większa łysina, ale Macedończyk nadal w dobrej formie. Po rzucie rożnym mógł wepchnąć piłkę z bliska, Chievo uratowała instynktowana parada Sorrentino.

5
4
2
1
3
10'

Giaccherini postraszył Genoę. Strata w środku pola, nieźle wyprowadzona kontra i mocny strzał byłego reprezentanta Włoch. Brakło z pół metra.

4
1
1
1
2
7'

Optycznie dominuje Genoa. Piątek na razie schowany za obrońcami.

1
1
3
2
2
5'

Lazović po raz pierwszy pobudził trybuny. Groźny strzał zza pola karnego po rzucie rożnym.

3
1
4'

Kouame dostał dobrą prostopadłą piłkę. Rozpaczliwy wślizg uratował Chievo.

3
2
3'

Druga próba znalezienia Piątka. Polak ciągle na oku stoperów.

3
3
2
1'

Pokazał się Stępiński, próbował uruchomić na skrzydle Giaccheriniego.

2
4
czas Start meczu
20:47

Na ławce Chievo zacznie lewy obrońca Paweł Jaroszyński.

1
1
3
20:47

Mecz będziemy śledzić uważnie nie tylko ze względu na Piątka. W jedenastce Chievo zacznie Mariusz Stępiński

6
2
2
20:47

Krzysztof Piątek przedłuży swoją serię w lidze włoskiej? Po 4 meczach na koncie pięć goli i prowadzenie w klasyfikacji strzelców.