23 wrz 2018 20:30
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Asystował mu Miralem Pjanić.

Chcieli strzelić gospodarze, ale jak to często bywa, jest gol dla Juventusu. Federico Bernardeschi przydał się drużynie po wejściu z ławki rezerwowych na boisko. 2:0 i komplet punktów jedzie do Turynu.

52
23
9
6
10
90+2'

Ostatnie szanse Frosinone Calcio na sprawienie niespodzianki. Daniele Rugani oraz Giorgio Chiellini rozstawiają pozostałych Bianconerich w defensywie.

4
1
90'

Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

9
6
3
1
87'

Trudno jest się zorganizować do ataku po ponad 80 minutach bronienia się, ale Wojciech Szczęsny musi być skoncentrowany do końca.

7
85'
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk ratuje Juventus i pewnie sporą liczbę typerów. Cristiano Ronaldo wyprowadził mistrza Włoch na prowadzenie w końcówce regulaminowego czasu! Marco Sportiello wyciągnął się jak struna, ale tym razem nie był w stanie zatrzymać futbolówki po strzale z 10 metrów.

97
40
17
23
30
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marco Sportiello za zbyt ostre zagranie.

Frosinone Calcio
5
1
1
79'

Poradziła sobie defensywa beniaminka po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego. Sporo tych stałych prokuruje drużyna Bartosza Salamona. Poprawiał Alex Sandro, po którego strzale z półwoleja piłka przeleciała pół metra obok słupka.

1
1
77'

Na przekór Wojciech Szczęsny akurat popisał się chwytem. Zaskakująco na pewien czas gospodarze rozciągnęli formacje i dostarczyli piłkę w pole karne Juventusu.

3
1
1
74'

Jeżeli ktoś zastanawia się, jak spisuje się Wojciech Szczęsny, to prawie nie ma nic do roboty. Posiadanie piłki 73 procent po stronie Juventusu, strzały celne 6:0.

6
1
1
71'

Frosinone Calcio. Schodzi: Joel Campbell. Wchodzi: Camillo Ciano.

1
70'

Krótko po zameldowaniu się na boisku Joao Cancelo pojawił się w narożniku pola karnego Frosinone Calcio. Portugalczyk podał zewnętrzną częścią buta na głowę Mario Mandzukicia, który oddał strzał nieznacznie obok bramki. Ma szczęście drużyna Bartosza Salamona.

69'

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Joao Cancelo.

68'

Czas płynie nieubłaganie zawodnikom z Turynu. Głównie im, ponieważ Frosinone Calcio będzie szanować ewentualny remis. Za moment drugiego zmiennika wprowadzi trener Massimiliano Allegri.

3
63'

Kolejny stały fragment to kolejna szansa na rozmontowanie defensywy Frosinone Calcio. W centrum wydarzeń Cristiano Ronaldo, ale skuteczność Portugalczyka w lidze włoskiej jest na razie opłakana.

1
4
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Molinaro za kolejny faul na Paulo Dybali.

2
61'

Szansa na pokonanie Marco Sportiello strzałem z rzutu wolnego po faulu na Paulo Dybali. Sam Argentyńczyk postanowił wykonać ten stały fragment. Trafił w głowę jednego z zawodników stojących w murze.

3
59'

Decyzja Cristiano Ronaldo w miarę dobra, ale wykonanie fatalne. Futbolówka po zagraniu najlepiej opłacanego zawodnika Juventusu poleciała obok bramki Marco Sportiello.

1
1
53'

Zapachniało golem Juventusu i to mocno. Mario Mandzukic wygrał walkę o futbolówkę w polu karnym beniaminka, po czym strzelił nieznacznie obok jego bramki.

1
2
53'

Miralem Pjanić pognał jak młodzieniaszek za Joelem Campbellem i zatrzymał akcję zawodnika pochodzącego z Kostaryki.

1
50'

Wędruje futbolówka od prawej do lewej strony po obrzeżach pola karnego Frosinone Calcio. Ustawiony pięcioma obrońcami w linii beniaminek przesuwa się na czas.

2
47'

Frosinone Calcio. Schodzi: Raffaele Maiello. Wchodzi: Lorenzo Crisetig.

Raffaele Maiello #8
4
1
47'

Druga połowa zainaugurowana oficjalnie uderzeniem Rodrigo Bentancura obok bramki beniaminka. Niebawem przekonamy się, co przygotowali trenerzy w szatni.

2
1
2
1
1
46'

1
40'

Kolejna szarża Juana Cuadrado na prawej stronie boiska. Kolumbijczyk dla odmiany nie centrował, a huknął z ponad 20 metrów. Za dużo rozmachu, za mało precyzji i Marco Sportiello wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

39'

Dobrze zachował się Marco Sportiello po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Dotychczas solidnie prezentuje się bramkarz Frosinone Calcio, a przede wszystkim nie kapituluje.

1
3
4
1
2
36'

Francesco Zampano przyspieszył na prawym skrzydle, ale żaden z centralnych zawodników nie oddał uderzenia po jego dośrodkowaniu. Pozostało wracać na własną część boiska.

2
1
1
2
34'

Frosinone Calcio nie utrzymuje się długo w posiadaniu piłki, dlatego stawia na jej szybkie wyprowadzenie.

3
2
1
31'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zakotłowało się w polu karnym Frosinone Calcio. Był tam w centrum wydarzeń Daniele Rugani i nawet złożył się do strzału przewrotką. Futbolówka po ekwilibrystycznej próbie przeleciała ponad bramką Marco Sportiello.

1
1
2
1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Stipe Perica za niebezpieczny faul.

5
1
2
1
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za ostre przewinienie.

3
2
1
1
3
27'

Cristiano Ronaldo wziął długi rozbieg i spróbował pokonać Marco Sportiello uderzeniem z rzutu wolnego. Podstawowym zadaniem było jednak ominięcie muru, tymczasem futbolówka utonęła w gąszczu zawodników w żółtych strojach.

25'

Ciasno ustawieni przed oczami Cristiano Ronaldo obrońcy Frosinone Calcio nie dopuścili do uderzenia Portugalczyka zza pola karnego. Szczególnie aktywny w odbiorze Raman Chibsah.

5
1
1
4
2
23'

Ostatnie akcje obu drużyn wyglądały fajnie tylko do linii pola karnego. Tę Juventusu przerwał Raffaele Maiello, natomiast atak Frosinone Calcio zakończył Daniele Rugani.

2
1
2
2
2
20'

Juventus idzie do przodu i szuka możliwości zdobycia pierwszego gola. Kolejny pojedynek stoczyli Cristiano Ronaldo z Marco Sportiello. Interweniował bramkarz Frosinone Calcio po mocnym uderzeniu.

4
1
1
1
1
18'

Seria rzutów rożnych dla Juventusu i zakotłowało się po dwóch dośrodkowaniach Miralema Pjanicia. Bronił Marco Sportiello i uratował beniaminka przed golem samobójczym Cristiana Molinaro. Piłka zmierzała prosto pod poprzeczkę.

2
1
2
15'

Alex Sandro potrzebował chwili na dojście do siebie po zderzeniu z przeciwnikiem. Już wszystko jest w porządku z Brazylijczykiem.

2
3
2
2
2
14'

Jest na posterunku Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu wybiegł na przedpole i popisał się chwytem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

7
4
2
1
2
12'

Generalnie początek widowiska ze wskazaniem na Juventus. Stara Dama posiada piłkę i stworzyła sobie już jedną sytuację podbramkową. Przed momentem Alex Sandro huknął zza pola karnego nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

13
6
1
1
1
10'

Akcja oskrzydlająca z udziałem Juana Cuadrado. Rozpędził się w swoim stylu Kolumbijczyk, ale zakończył rajd ni to strzałem, ni to dośrodkowaniem. Futbolówka dla beniaminka.

2
3
7'

W ostatnim momencie uratowali się piłkarze Frosinone Calcio po uderzeniu Cristiano Ronaldo. Nieco zbyt delikatnie strzelił Portugalczyk po zgraniu Mario Mandzukicia.

2
2
3
2
4
6'

Nie ma rzutu wolnego po sytuacji spornej z udziałem Cristiano Ronaldo. Trochę zastanawiał się sędzia. Nad zdarzeniem z udziałem Portugalczyka wolał podumać dłużej niż zwykle.

5
3
1
9
2'

Marco Sportiello został poczęstowany na rozgrzewkę delikatnym uderzeniem przez Miralema Pjanicia. Rozochocił się Bośniak po zdobyciu dwóch goli w meczu z Valencią.