komentarz

90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jaume Costa. Asystował mu Gerard Moreno.

Zmiennik dostał dogranie z prawej strony od Moreno. Costa dopiero co wszedł w pole karne i oddał techniczny strzał. Courtois nie zdążył złapać piłki.

5
2
1
2
15
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

3
3
1
90'

Znowu błąd Carlosa Bacci. Kolumbijczyk minął Courtoisa, ale nie zdążył uderzyć na pustą bramkę. Był spalony.

2
2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra za faul na Viniciusie.

Villarreal CF
2
2
1
89'

Błąd Carlosa Bacci. Kolmbijczyk nie poradził sobie z podaniem Santiego Cazorli i wyszedł z piłką na aut bramkowy.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez za faul na Mariano.

1
2
82'

Villarreal. Schodzi: Mario Gaspar. Wchodzi: Jaume Costa.

82'

Okazja Mariano Diaza! Napastnik zagubił się w polu karnym i nie zdążył oddać strzału na bramkę.

78'

Niecelny strzał głową Mario Gaspara. Obrońca uderzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

74'

Real. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Vinicius Junior.

74'

Stara się też Brahim Diaz. Pomocnik oddał w polu karnym techniczny strzał, ale pomylił się o centymetry.

1
72'
72'

Samuel Chukwueze jest bardzo aktywny, ale mało skuteczny. Dośrodkowanie Nigeryjczyka zablokował Jesus Vallejo.

65'

Marcelo był o krok od zdobycia czwartej bramki dla Realu! Obrońca oddał płaski strzał w polu karnym, który obronił Andres Fernandez.

1
1
1
1
64'

Thibaut Courtois na posterunku. Belg broni mocny strzał Samuela Chukwueze z dystansu.

2
1
2
1
62'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Fede Valverde.

62'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Marco Asensio.

60'

Dwa kolejne rzuty rożne, których nie wykorzystali gracze Realu. Przyjezdni ruszyli z kontrą, na lewej stronie uciekał Samuel Chukwueze, ale niecelnie dograł do niego Santi Cazorla.

1
2
57'

Marcelo na lewą stronę do Brahima  Diaza, a ten dał popis. Młody Hiszpan nawinął rywala i oddał mocny strzał, ale obok słupka.

1
54'

Z lewej strony dośrodkowywał Alfonso Pedraza. Nieudane dogranie pomocnika Villarrealu.

1
52'

Niezły drybling Samuela Chukwueze. Nigeryjczyk zszedł do środka, ale niecelnie uderzył lewą nogą.

1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Dani Carvajal.

Królewscy się rozpędzili. Trzecia bramka! Celne dośrodkowanie Carvajala z prawej strony. Mariano jedynie dostawił nogę i mamy 3:1.

18
10
2
2
5
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Realu.

10
4
1
komentarz

1
45+1'

Gerard Moreno złapany na spalonym.

3
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Ramiro Funes Mori za faul na Mariano.

5
1
1
43'

Madrytczycy chcieli pójść za ciosem. Rozegrali niezły atak, ale na środku boiska faulem zatrzymał go Ramiro Funes Mori.

1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Vallejo.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego odbiło się rykoszetem na rzut rożny. Toni Kroos rozegrał go płasko z Marcelo. Piłka po strzale Brazylijczyka zagubiła się w polu karnym Villarrealu, przechwycił ją Vallejo i z kilku metrów trafił do bramki.

Real Madryt
21
11
4
3
8
40'

Real Madryt będzie miał rzut wolny. Do piłki pochodzi Toni Kroos.

4
1
1
1
36'

Czysty i bezbłędny wślizg Jesusa Vallejo. Obrońca zatrzymał na lewej flance uciekającego Samuela Chukwueze.

3
32'

Mario Gaspar ucierpiał w starciu z Mariano Diazem. Piłkarze zderzyli się głowami. Obrońca Villarrealu potrzebuje pomocy medyków. Leży na boisku.

1
1
1
31'

Przyspieszyli przyjezdni. Samuel Chukwueze ruszył środkiem boiska i wszedł w pole karne Realu. Thibaut Courtois obronił płaski strzał Nigeryjczyka.

1
1
29'

Zawodnik Villarrealu złapany na spalonym.

1
27'

Napastnicy zwolnili. Po intensywnych 20. minutach zawodnicy poczuli zmęczenie. Mniej ofensywnych akcji, więcej walki w środku boiska.

1
22'

Mariano Diaz zderzył się w polu karnym z Vicente Iborrą. Obrońca na szczęście szybko wstał z murawy.

18'

Toni Kroos uderzył z dystansu, ale nie na tyle mocno, by zaskoczyć bramkarza.

2
1
1
1
14'

Akcja w polu karnym Villarrealu po centrze MarceloMariano Diaz padł po kontakcie z obrońcą. Napastnik chciał dobić strzał Daniego Carvajala, który trafił w słupek. Zdaniem arbitra nie było rzutu karnego.

1
1
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Asystował mu Santi Cazorla.

Tego nie widzieli nawet najstarsi górale! Villarreal wyrównał po niemal identycznej akcji, dzięki której na prowadzenie wyszli gospodarze. W rolę Cazorli wcielił się Casemiro. Brazylijczyk stracił piłkę na rzecz Cazorli, a Hiszpan podał do Moreno. Napastnik Villarreal zdobył pierwszą bramkę w tym sezonie.

12
14
2
6
7
10'

Gerard Moreno niecelnie uderzył głową po centrze z rzutu rożnego.

2
2
1
1
1
8'

Odpowiedź Los Blancos. Mariano Diaz zszedł z prawej strony do środka i mocno uderzył z dystansu. Na raty bronił Andres Fernandez.

7'

Pierwsza akcja przyjezdnych. Xavier Quintilla dośrodkował z lewej strony, ale szybko piłkę wybił obrońca Realu.

4'

Gospodarze wyraźnie zmotywowani. Walczą od pierwszego gwizdka, szybko wyszli na prowadzenie, a teraz nie dają rywalom zbliżyć się do własnej bramki. Villarreal wali głową w mur.

3
1
2
1
2
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Brahim Diaz.

Co za błąd Santi Cazorli! Pomocnik Villarrealu stracił piłkę na własnej połowie, przejął ją Brahim Diaz i zagrał do Mariano. Były gracz Olympique Lyon oddał pewny, płaski strzał i trafił na 1:0.