1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale.

Nieudana interwencja Herrerina. Bramkarz wyszedł z pola karnego i pechowo interweniował przy podaniu prostopadłym Isco. Piłkę przejął Bale i od razu podał do Benzemy. Francuz wykorzystał prezent. Uderzył z ponad 30 metrów do pustej bramki i ustrzelił hat-tricka.

28
13
9
2
5
87'

Było blisko! Inaki Williams dobrze wyskoczył do dośrodkowania Unaia Lopeza, ale jeszcze lepiej broni Keylor Navas.

8
3
3
3
2
85'

Brahim Diaz mógł świetnie zaprezentować się po wejściu! Pomocnik popisał się niezłym dryblingiem, efektownie minął rywala, ale w polu karnym trafił wprost w bramkarza.

3
2
2
1
84'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Brahim Diaz.

komentarz

2
2
80'

Inaki Williams przedarł się w pole karne Los Blancos. Jak cień popędził za nim Jesus Vallejo i wydarł mu piłkę przed samym strzałem.

4
2
76'

Athletic. Schodzi: Raul Garcia. Wchodzi: Aritz Aduriz.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Modrić.

Ależ on ma głowę! Francuz tym razem dobrze uderzył po centrze z rzutu rożnego. Real prowadzi z Bilbao 2:0.

30
15
7
3
6
75'

Raul Garcia znowu zagraża bramce Realu. Pomocnik znowu sprawdził refleks Keylora Navasa. Kostarykanin na posterunku, broni strzał z dystansu.

2
1
1
73'

Dobry powrót Casemiro. Brazylijczyk zatrzymał dryblującego w polu karnym Inakiego Williamsa.

3
1
70'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

5
4
2
70'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Gareth Bale.

69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos za faul na Ikerze Muniainie.

Real Madryt
2
2
5
69'

Nieudana centra Daniego CarvajalaInigo Martinez zablokował Lucasa Vazqueza.

1
1
1
1
65'

I powrót do koszmarków z pierwszej połowy. Znowu dużo walki w środkowej strefie boiska. Bez konkretów.

3
61'

Długi drybling Karima Benzemy lewą stroną pola karnego. Nieudana próba Francuza. Przy linii końcowej zablokowali go rywale.

4
4
1
2
58'

Efektowny przerzut piłki nad rywalem w wykonaniu Karima Benzemy. Potem Lucas Vazquez dośrodkował płasko z prawej strony, ale nieudanie.

2
2
1
1
56'

Karim Benzema mógł ustrzelić już dublet! Lucas Vazquez wycofał do Francuza, a ten niecelnie uderzył na dalszy słupek.

5
4
3
2
2
55'

Bilbao miało szansę na kontrę. Z piłką środkiem popędził Inaki Williams. Napastnik zwlekał z podaniem do Inigo Cordoby i stracił.

2
1
3
1
4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Inigo Martinez za faul na Luce Modriciu.

Athletic Bilbao
5
3
1
1
1
50'

Z kolei w gazie jest Marco Asensio. Kolejne dobre dośrodkowanie hiszpańskiego pomocnika. Tym razem z powietrza uderzył Marcelo, ale niecelnie.

2
2
2
1
2
49'

Królewscy mogli pójść za ciosem! Luka Modrić zagrał z lewej strony, Marcelo przepuścił piłkę i to zaskoczyło Toniego Kroosa. Niemiec z problemami próbował uderzyć, ale pomysł spalił na panewce.

4
4
2
2
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marco Asensio.

W końcu! Ktoś trafił! Był to Karim Benzema, który precyzyjnie uderzył głową po centrze od Marco Asensio. 1:0 dla Realu.