Żółtą kartkę za złośliwy faul otrzymał Pietro Pellegri.

90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francois Kamano. Asystował mu Younousse Sankhare.

Girondins Bordeaux wygrywa 2:1! Younousse Sankhare zgrał piłkę do Francoisa Kamano, a ten technicznym strzałem po długim rogu z 16 metrów pokonał Diego Benaglio.

6
90+2'

De Preville złapany w pułapkę ofsajdową.

90'

Sędzia doliczył tylko 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
89'

Żółtą kartkę za symulowanie faulu otrzymał Francois Kamano.

86'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Samuel Kalu! Diego Benaglio obronił rzut karny!

Samuel Kalu #10
9
7
2
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Benaglio.

85'

Drugi rzut karny dla Girondins Bordeaux! Younousse Sankhare został nieprzepisowo zatrzymany przez Diego Benaglio.

4
84'

Nieudana akcja przyjezdnych i grę od własnej bramki wznowi Benoit Costil.

1
82'

Tuż nad bramką po dośrodkowaniu z kornera główkował Jean-Eudes Aholou.

81'

Błąd obrony Monaco, ale tej pomyłki nie wykorzystał de Preville, który oddał zbyt lekki strzał i piłkę złapał Benaglio.

79'

Tym razem próbowało odpowiedzieć AS Monaco, ale bezskutecznie i od własnej bramki grę zainicjuje Benoit Costil.

77'

Monaco. Schodzi: Almamy Toure. Wchodzi: Djibril Sidibe.

76'

Girondins Bordeaux w końcu przyspieszyło i wywalczyło rzut rożny. Jednakże nic z tego kornera dobrego dla gospodarzy nie wynikło.

74'

Diego Benaglio świetnie zatrzymał szarżującego Kalu, zabierając mu piłkę spod nóg.

72'

Bordeaux. Schodzi: Jimmy Briand. Wchodzi: Nicolas de Preville.

wchodzi Wchodzi
Nicolas de Preville #12
schodzi Schodzi
71'

Żyrondyści nie forsują tempa i podają sobie piłkę na własnej połowie boiska.

69'

Pewności siebie po strzelonym golu nabrał Pietro Pellegri, który cały czas szuka gry.

67'

Antonio Barreca z łatwością zablokował próbę dośrodkowania Kalu z prawej strony boiska.

1
1
65'

Bordeaux. Schodzi: Lukas Lerager. Wchodzi: Younousse Sankhare.

1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pietro Pellegri.

AS Monaco doprowadziło do remisu 1:1! Pietro Pellegri zaliczył świetne wejście. Zawodnik gości wykorzystał fatalny błąd Kounde w obronie i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Benoita Costila.

11
7
62'

Monaco. Schodzi: Samuel Grandsir. Wchodzi: Jordi Mboula.

62'

Monaco gra na razie zbyt wolno i przewidywalnie, przez co nie może zaskoczyć obrony Girondins Bordeaux.

1
1
59'

Monaco. Schodzi: Adama Traore. Wchodzi: Pietro Pellegri.

59'

Benoit Costil pewnie chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i szybko rozpoczął atak miejscowej ekipy.

57'

Rony Lopes uderzył celnie, ale piłkę pewnie złapał Benoit Costil.

56'

Rony Lopes nieprzepisowo zatrzymał Plasila i Żyrondyści będą mieli rzut wolny na połowie przyjezdnych.

55'

Kamano ograł Kamila Glika i oddał celny strzał. Tylko dobra interwencja Benaglio uchroniła Monaco przed stratą kolejnej bramki.

54'

Jemerson poczyna sobie dzisiaj bardzo niepewnie w defensywie i po raz kolejny dopuścił się faulu.

52'

Zaniepokojony przy linii krąży trener Leonardo Jardim, gdyż jego drużyna gra na razie zdecydowanie poniżej oczekiwań.

1
50'

AS Monaco niemrawo ruszyło do przodu, żeby odrabiać jednobramkową stratę.

1
1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francois Kamano.

Girondins Bordeaux prowadzi 1:0! Kamano pewnie wykorzystał "jedenastkę", Benaglio bez szans.

4
2
2
4
47'

Samuel Kalu faulowany przez Jemersona i będzie rzut karny dla Girondins!

2
3
46'

Początek 2. odsłony potyczki Girondins Bordeaux - AS Monaco.

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

45'

Żyrondyści jeszcze przed przerwą próbowali wyjść z kontrą, jednak bezskutecznie.

1
43'

Kamano uderzył z rzutu wolnego nad bramką strzeżoną przez Benaglio.

42'

Jemerson faulował rywala pod własnym polem karnym i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

41'

Ostatatnie fragmenty rywalizacji w Bordeaux. Przy piłce znajdują się goście.

38'

Youri Tielemans huknął sprzed pola karnego, ale niecelnie.

36'

Denerwuje się Radamel Falcao, napastnik wicemistrza Francji, który w ogóle nie otrzymuje podań.

34'

Piłkarze Girondins starają się uśpić przeciwnika i wciągnąć go na własną połowę, żeby wyjść z szybkim atakiem.

32'

Na lewym skrzydle szarżował Rony Lopes, a Monaco ostatecznie wywalczyło rzut rożny.

1
30'

Niecelnie główkował Kalu, ale Diego Benaglio jest wściekły, że pozwolono mu dojść do sytuacji strzeleckiej.

28'

Powoli przebudza z letargu przebudza się AS Monaco, które wymienia piłkę w środku pola.

26'

Przy próbie obrony ucierpiał Diego Benaglio, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

1
25'

Samuel Kalu zameldował się na ofsajdzie.

24'

Po raz pierwszy zmuszony do interwencji został Benoit Costil, który z ostrożności wybił piłkę na korner.

1
23'

Żyrondyści ciągle atakują, ale na razie nie mogą się przedrzeć przez zasieki obronne Monaco, którymi kieruje Kamil Glik.

20'

Na spalonym znalazł się jeden z piłkarzy Girondins Bordeaux.

1
18'

Sporo walki w środku pola. Kibice mogą narzekać na brak podbramkowych sytuacji.

1
16'

Posiadanie piłki:

Girondins Bordeaux - 61 proc.

AS Monaco - 39 proc.

1
14'

AS Monaco na razie wygląda na bezradne. To Girondins Bordeaux nadaje ton boiskowym wydarzeniom.

12'

Zawodnicy z Monako grają bardzo agresywnie w obronie i będzie kolejny rzut wolny dla miejscowej drużyny.

1
10'

Dobrze ustawiony mur wicemistrza Francji zatrzymał strzał z rzutu wolnego wykonywany przez piłkarza Girondins.

1
8'

Na razie więcej z gry ma Girondins Bordeaux, ale nie potrafi rozegrać składnej akcji, która mogłaby zagrozić rywalowi.

1
6'

Miejscowa ekipa wykonywała rzut rożny, ale nic dobrego dla niej nie wynikło z tej akcji.

4'

Udanie w obronie zagrał Kamil Glik i goście mogą wyjść z akcją ofensywną.

3
1
1
3'

Kalu oddał celny strzał na bramkę Monaco, ale na posterunku był Diego Benaglio, który złapał piłkę.

1
2'

Na razie Żyrondyści spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie.

1
1
1
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli gospodarze.

czas Start meczu
16:31

Kamil Glik znalazł się w podstawowym składzie AS Monaco, zaś Igor Lewczuk jest rezerwowym Girondins Bordeaux.

2
2
1
1
15:35

Pojedynek poprowadzi sędzia Clement Turpin.

1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Girondins Bordeaux - AS Monaco?
Wygra Girondins Bordeaux
Będzie remis
Wygra AS Monaco
15:35

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 3. kolejki Ligue 1 Girondins Bordeaux - AS Monaco. Początek niedzielnego starcia został zaplanowany na godzinę 17:00.