Zakończony
AS Monaco
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emiliano Sala. Asystował mu Samuel Moutoussamy. Co za bramka Sali! Zdobywał kontaktowego gola strzelając zza pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i trafiła do bramki.

2
2
3
5
10
90'

Arbiter doliczył minimum dwie minuty do czasu gry.

89'

Kolejny raz świetnie Glik, który wybił piłkę na aut z własnego pola karnego.

88'
85'

Atakowało FC Nantes, piłkę wybił Glik.

1
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Samuel Grandsir. Akcja Joveticia, który dograł piłkę do Grandsira. Ten podał prostopadle do Falcao i mamy 0:3!

82'

Evangelista strzelił wysoko nad poprzeczką.

2
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Co to był za gol! Najpierw stuprocentową szansę mieli gospodarze. Piłkę odbił Benaglio, a z pola karnego wybił ją Glik. Po błędzie obrońcy, sam na sam z bramkarzem stanął Jovetić i podwyższył prowadzenie!

7
5
1
1
1
79'

Rony Lopes podał piłkę do Falcao, ten na spalonym.

76'

To powinien być gol! Radamel Falcao strzelił głową po rzucie rożnym, znów doskonale Tatarusanu.

3
2
2
75'

Stevan Jovetić zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Strzelił w róg bramki Tatarusanu. Ten doskonale obronił piłkę. Rzut rożny dla AS Monaco.

1
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Diego Carlos.

72'

Nantes. Schodzi: Abdoulaye Dabo. Wchodzi: Emiliano Sala.

72'

Nantes. Schodzi: Kalifa Coulibaly. Wchodzi: Majeed Waris.

71'

Mogło być 0:2! FC Nantes zostawiło miejsce rywalom. Strzelał Falcao, minimalnie chybił.

2
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rony Lopes. Asystował mu Radamel Falcao. Mamy niespodziankę! AS Monaco kompletnie nie zasłużyło na gola, a jednak! Po tym jak Falcao wrzucił piłkę w pole karne, piłkę trącił jeszcze jeden obrońca. Wpadła ona pod głowę Lopesa, a ten tylko ją dostawił i wyprowadził swój zespół na prowadzenie!

67'

Monaco. Schodzi: Sofiane Diop. Wchodzi: Samuel Grandsir.

67'

Monaco. Schodzi: Jordi Mboula. Wchodzi: Radamel Falcao.

67'

Samuel Moutoussamy strzelił mocno na bramkę rywala. Piłka poleciała jednak w trybuny.

64'

Ataki FC Nantes nie ustają. AS Monaco tylko dzięki dobrej grze obrońców jeszcze nie przegrywa. Tym razem strzał z dystansu Kwatenga, piłka przeleciała obok słupka.

60'

W końcu AS Monaco ma piłkę. Po serii rzutów rożnych, od bramki Benaglio.60

1
60'

Tym razem Monakijczyków uratował Jordi Mboula. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

59'

Doskonała szansa Nantes! W ostatniej chwili Jemerson wybił piłkę głową.

1
59'

Dwa rzuty rożne dla Nantes z rzędu. Ciągle gospodarze dominują na boisku.

57'

Rzut wolny dla Nantespo tym, jak faulowany był Diego Carlos. Szansa dla gości.

56'

Kamil Glik faulowany przez Coulibaliego. Nasz reprezentacyjny obrońca doskonale się zastawił.

54'

Ciprian Tatarusanu doskonale przeczytał zamiary Stevana Joveticia i zażegnał zagrożenie.

48'

Rony Lopes probował podać piłkę koledze z zespołu w pole karne, jednak został zablokowany przez obrońcę rywala.