Bundesliga: 19. kolejka
26 sty 2019 15:30
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Axel Witsel. Asystował mu Jadon Sancho. Jednak Borussia zadała ostatnia cios! Sprzed pola karnego uderzył Witsel piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 5:1!

Borussia Dortmund
27
13
4
4
4
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Benjamin Hadzić. Sprzed pola karnego uderzył Balakorz, piłka odbiła się od obrońcy, a następnie Hadzicia i myląc bramkarza wpadła do bramki przy słupku. 4:1.

23
84'

Hannover. Schodzi: Hendrik Weydandt. Wchodzi: Benjamin Hadzić.

1
82'

Borussia rozgrywa piłkę, Hannover ustawiony na własnej połowie.

2
1
2
2
1
79'
78'

Zniechęceni są już goście. Hannover marzy już o końcu meczu. A Borussia chce więcej.

3
1
1
2
1
75'
72'

Płaski strzał z pola karnego Sancho pewnie obronił bramkarz.

1
1
1
1
2
71'

Reus sam na sam z bramkarzem, strzał jednak był zbyt anemiczny i piłkę zdołali przejąć obrońcy.

2
1
1
1
1
70'
68'

Kolejna akcja Borussii, strzał z ostrego kąta Reusa, Esser zdołał odbić piłkę.

5
3
4
1
4
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Marco Reus. Borussia nie zatrzymuje się! Reus ruszył z piłką, mijał rywali niczym tyczki. Podał do Guerreiro, a ten z siedmiu metrów na 4:0!

31
20
5
6
6
66'

Borussia. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Paco Alcacer.

6
2
1
1
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Goetze. Asystował mu Jadon Sancho. Rozpoczął się koncert Borussii.Sancho przebiegł z piłką kilkanaście metrów, z pola karnego podał do Goetze, który podwyższył wynik na 3:0!

36
22
8
4
7
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Achraf Hakimi. Już chyba po emocjach. Miiko Albornoz stracił piłkę przed własnym polem karnym. Przejął ją Hakimi, wyciągnał z bramki Essera, podał do nadbiegającego Reusa, który tuż przy słupku trafił na 2:0.

43
24
6
5
5
57'

Strzał sprzed pola karnego Raphaela Guerreiro, wpros w bramkarza.

4
3
2
1
3
56'

Sancho na piąty metr do Witsela, ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

4
3
1
2
1
54'

Borussia zamknęła rywala w jego polu karnym. Kolejny strzał Piszczka, tym razem trafił w kolegę z zespołu.

4
3
2
4
3
51'

Sprzed pola karnego uderzał Piszczek, trafił w rywala. Będzie rzut rożny dla Borussii.

5
4
2
2
3
49'

Sporo walki w środku pola. Bramkarze w 2. połowie póki co są bezrobotni.

4
1
1
1
2
46'

Wracamy do meczu!

6
2
1
3
2
45+2'

Dwóch zawodników Borussii zderzyło się ze sobą. Kolejna przerwa w grze.

4
1
5
6
2
45+1'

Fossum oddał płaski strzał z pola karnego, Burki pewnie obronił.

4
2
2
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
2
2
1
1
44'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Akpoguma. To był bardzo ostry faul.

4
2
1
2
4
41'

Noah-Joel Sarenren-Bazee przewrócił się bez udziału rywala. Uraz jest na tyle poważny, że będzie konieczna zmiana.

2
2
6
2
1
40'

Piszczek kapitalnie w pole karne do Guerreiro, którego strzał na róg wybił bramkarz.

4
2
1
2
5
39'

Borussia opanowała sytuację na boisku, od kilku minut nie pozwala na zbyt wiele Hannoverowi.

4
1
1
1
1
36'

Dogranie w pole karne do Witsela, który uderzył mocno, ale wyraźnie niecelnie.

4
1
1
4
3
35'

Hannover miał kolejną okazję, ale ponownie zabrakło uderzenia. Sporo błędów popełniają gospodarze w defensywie.

1
1
2
1
7
31'

Borussia czeka co zrobi rywal, po przejęciu piłki natychmiast rozpoczyna szybką akcję.

5
1
3
1
2
28'

Ogromne zamieszanie pod bramką Borussii, ale goście nie zdołali oddać uderzenia.

6
2
3
1
7
27'

Mogło być 1:1. Po dośrodkowaniu do piłki rzucił się Weydandt, zabrakło mu centymetrów, aby dobrze w nią trafić głową.

4
3
4
2
6
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Raphael Guerreiro. Rozklepali defensywę gości gracze Borussi. Guerreiro odegrał piłkę do Hakimiego. Ten ją sobie dobrze ułożył i z ok. 16 metrów uderzył nie do obrony! 1:0.

45
22
11
7
9
22'

Piszczek kapitalnie prostopadle do Reusa, a ten w sytuacji sam na sam uderzył w zewnętrzną część słupka!

5
5
13
8
7
20'

Błąd Bakalorza, podanie Guerreiro do Reusa, a ten mając przed sobą bramkarza uderzył ponad poprzeczką!

1
1
4
2
4
20'

Uderzenie z ok. 20 metrów Sancho, piłka poszybowała ponad bramką.

5
1
1
4
2
17'

Zaczyna uwidaczniać się coraz wyraźniejsza przewaga Borussii. Gospodarze jednak wciąż bez klarownych okazji na gole.

5
4
2
2
2
14'

Do dogrania z rzutu wolnego doszedł Łukasz Piszczek, został przyblokowany przez rywala.

9
1
1
8
2
12'

Hannover nie zamierza tylko bronić się przed rywalem. Goście starają się szukać swoich okazji w szybkich akcjach.

1
1
2
1
2
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Achraf Hakimi.

4
2
4
3
5
8'

Sancho dogrywał z prawej strony, sędzia dostrzegł, że Anglik był faulowany. Będzie rzut wolny z boku pola karnego.

5
4
3
3
3
5'

W końcu pokazała się Borussia. Strzał głową oddał Sancho, ale bardzo anemiczny i prosto w ręce bramkarza.

2
3
2
3
3
2'

Po dograniu z rogu z woleja dwa metry nad bramką huknął Anton.

2
3
4
2
2
2'

Roman Burki uratował Borussię! Po dośrodkował głową uderzył Weydandt, bramkarz na róg wybił piłkę!