Elana. Schodzi: Mariusz Kryszak. Wchodzi: Jon Errasti.

komentarz

1
3
84'

Goście już nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Elana w przypadku wygrania meczu zrówna się punktami z Radomiakiem.

2
2
81'

Elana. Schodzi: Filip Kozłowski. Wchodzi: Damian Lenkiewicz.

#0
#0
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Stefanowicz. Kapitalnym uderzeniem sprzed pola karnego popisał się Stefanowicz! 4:2!

#0
Elana Toruń
18
8
1
1
80'

Akcję Elany niecelnym uderzeniem zakończył Górka.

1
1
1
1
1
78'

GKS Bełchatów. Schodzi: Viktor Putin. Wchodzi: Emile Thiakane.

Viktor Putin #15
2
2
1
1
1
76'

Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki nie doszedł jednak Kozłowski.

1
1
1
1
1
72'

Strzelał Mularczyk, ale zbyt lekko i Nowak pewnie złapał piłkę.

1
1
2
1
1
70'
1
1
1
1
1
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Kryszak.

#0
Elana Toruń
2
2
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Onsorge. Błyskawiczna riposta Elany! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, tym razem źle zachowała się defensywa gości. Onsorge uderzył z pięciu metrów do niemal pusteh bramki. 3:2!

1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Zdybowicz. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, źle zachowali się obrońcy Elany. Do piłki dwa metry przed bramką dopadł Zdybowicz i trafił na 2:2!

2
2
2
5
4
62'

Uwidoczniła się przewaga bełchatowian. Elana zaczyna więcej uwagi poświęcać defensywie.

2
2
2
2
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Michalski.

2
2
1
2
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Czajkowski.

Paweł Czajkowski #8
2
2
54'

Putin padł w polu karnym gospodarzy. Bez reakcji sędziego. Kontra Elany, Kozłowski trafił z pola karnego w boczną siatkę.

1
53'

Cały czas przeważa Elana. Sprzed pola karnego pół metra ponad bramką uderzył Górka.

3
3
49'

Elana na połowie gości. Gospodarze starają się prowadzić grę.

3
3
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
1
46'

Elana. Schodzi: Damian Zagórski. Wchodzi: Artur Lenartowski.

#0
#0
2
2
45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

2
2
42'

Kolejna próba Wołkowicza, po raz kolejny strzał niecelny.

1
1
1
1
1
40'

Indywidualna akcja Wołkowicza, strzał z ok. 17 metrów minął bramkę.

2
38'

Mogła być błyskawicza odpowiedź gości. Niecelnie uderzył Ryszka, który jednak był na spalonym.

2
2
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kordian Górka. Akcja Kozłowskiego, który wpadł z piłką w pole karne. Po rykoszecie piłka trafiła pod nogi Górki, a ten z bliska trafił na 2:1!

4
35'

W pole karne wpadł Putin, strzał z ok. 12 metrów poszybował tuż ponad poprzeczką!

2
2
2
32'

Coraz groźniejsi są bełchatowianie w ofensywie. Przed momentem z dystansu uderzył Ryszka, Nowak na raty złapał piłkę.

3
1
1
29'

Z rzutu wolnego dośrodkował Grzelak, Czajkowski głową uderzył metr obok słupka.

2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zagórski.

#0
Elana Toruń
1
3
1
25'

Dogrywał Putin, Nowak odbił piłkę. Dopadł do niej Mularczyk, ale przestrzelił z siedmiu metrów. Mogło być 1:2.

3
3
3
3
21'

Zamieszanie pod bramką bełchatowian, jednak Kozłowski nie doszedł do piłki stojąc na przedpolu.

1
1
1
1
1
18'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Marcin Grolik.

1
1
1
1
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Wołkowicz. Elana niespodziewanie wyrównała. Do piłki wybitej przed pole karne dopadł Wołkowicz i natychmiast uderzył. Lenarcik nawet nie drgnął. 1:1!

5
15'

Po objęciu prowadzenia Brunatni starają się utrzymywać przy piłce. Elana powoli dochodzi do siebie.

2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Michalski. Mocne, pewne uderzenie w prawy róg, Nowak rzucił się w przeciwny. 0:1!

3
3
1
2
6
12'

Ryszka do Zdybowicza, który przewrócił się w polu karnym. Będzie "jedenastka" dla gości!

1
1
5
10'

Z dystansu uderzył Stefanowicz, piłka minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

9'

Elana cały czas na połowie goście, bełchatowianie szans szukają w kontrach.

3
6'

Goście przyczajeni, ale mogli zdobyć gola. Po dośrodkowaniu z rogu uderzał Grolik. Pomylił się o centymetry!

1
4
1
3'

Od początku gra toczy się na połowie bełchatowian. Atak pozycyjny Elany.