Widzew. Schodzi: Marcel Pięczek. Wchodzi: Marcel Stefaniak.

2
1
2
88'

Widzew na dużym luzie, tragiczny w defensywie Ruch już czeka na koniec meczu. 14-krotni mistrzowie Polski są krok od degradacji.

8
1
86'

Widzew. Schodzi: Przemysław Banaszak. Wchodzi: Tomasz Wełna.

Przemysław Banaszak #19
1
86'
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Wolsztyński. Dogranie z prawej strony, Smug wybił piłkę wprost pod nogi Wolsztyńskiego, który uderzył z ok. 11 metrów pod poprzeczkę. 3:0. To nokaut gości.

14
8
1
1
84'

Sprzed pola karnego uderzał Wolsztyński, wprost w dobrze ustawionego Smuga.

1
1
83'

Dośrodkowanie w pole karne Ruchu. Gra jednak przerwana. Spalony.

3
81'

Ruch przy piłce, chorzowianie jednak nie mają pomysłu na atak. Widzew w miarę pewnie rozbija nieśmiałe próby gości.

2
1
1
79'

Z prawej strony dośrodkował Zieleniecki, piłkę pewnie złapał Smug.

3
1
1
77'

Walski uderzył z dystansu, Wolański efektowną interwencją wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
73'

Widzew cały czas na połowie Ruchu. Drugi stracony gol pozbawił nadziei gości.

8
4
1
1
70'

W polu karnym piłkę otrzymał Kato, Japończyk został jednak zablokowany.

1
1
1
68'

Widzew. Schodzi: Michael Ameyaw. Wchodzi: Dario Kristo.

Dario Kristo #14
Michael Ameyaw #29
2
68'

Mecz przerwany, boisko jest zadymione i nie wszystko widać.

1
67'

Ruch wciąż bez napastnika, bo Mariusz Idzika tym mianem określać nie można.

3
66'

Kato poniewiera graczy Ruchu, sędzia jednak wciąż nie ukarał gracza Widzewa kartką.

1
63'

Odpowiedź Widzewa. Strzelał Wolsztyński, piłka minęła bramkę Ruchu o trzy metry.

4
3
1
63'

Z dystansu uderzał Walski, wprost w dobrze ustawionego Wolańskiego.

4
60'

Asystę przy golu zaliczył... bramkarz Widzewa Patryk Wolański. To było podsumowanie postawy defensywy Ruchu od początku rundy wiosennej.

3
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Przemysław Banaszak. Asystował mu Patryk Wolański. Ruch grał, a Widzew zdobył gola! Kolejny raz tragicznie w defensywie zachowali się goście. Miedzy nich wbiegł Banaszak i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 2:0.[/p]

Widzew Łódź
20
10
3
2
2
58'

Po wrzutce z rogu głową tuż ponad bramką Widzewa uderzył Mateusz Bartolewski!

1
1
1
1
58'

Ależ było groźnie pod bramką Widzewa. Foszmańczyk nie trafił czysto w piłkę i to uratowało gospodarzy!

1
1
1
1
56'

Pierwsza ofensywna akcja gości. Dogranie do Mandrysza, który jednak nie doszedł do piłki. Od bramki rozpocznie Widzew.

1
1
54'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Turzyniecki. Dobrze w bramce Ruchu Smug, który wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
1
52'

Z prawej strony dwukrotnie dośrodkowywał Banaszak. Efektem jedynie rzut rożny.

1
1
1
2
1
51'

Po przerwie Ruch jeszcze nie zagroził Widzewowi. Łodzianie przeważają i szukają drugiej bramki.