(0:3)
Zakończony
Widzew Łódź
90+3'

Kontra Ruchu zakończona strzałem Kowalskiego tuż ponad bramką. Będzie rzut rożny.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
89'

Widzew. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Marcel Pięczek.

wchodzi Wchodzi
Marcel Pięczek #22
schodzi Schodzi
88'

Meksykańska fala przechodzi przed obiekt przy Cichej, a z dystansu niecelnie uderzał Bogusz.

1
88'

Swój mecz rozgrywa Jakub Kowalski, który wchodzi z zwody z przeciwnikami, których na boisku... nie ma.

87'

Ruch już nie wierzy w możliwość odrobienia strat. Przed momentem Lech wygrał w sytuacji sam na sam z rywalem.

84'
83'

Widzew broni się całym zespołem, ale w Ruchu akcję za akcją psuje Kowlaski.

1
81'

Kędziora sam na sam z Wolańskim, minął bramkarza, ale z ostrego kąta przestrzelił.

1
2
2
1
2
77'

Widzew. Schodzi: Daniel Świderski. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

Przemysław Banaszak #24
Daniel Świderski #9
1
1
77'

Świetnie z dystansu uderzył Bogusz, pomylił się o centymetry.

1
1
1
75'

Niebiescy poczuli, że meczu nie muszą przegrać i atakują.

2
1
3
74'

Mogło być już 2:3! Strzał Dursiki z ok. 16 metrów świetnie obronił Wolański!

1
1
2
3
1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Urbańczyk. Dogranie Bogusza, na przedpolu Widzewa powstało małe zamieszanie, piłki do bramki wepchnął Urbańczyk. 1:3.

11
6
2
4
4
70'

Widzew. Schodzi: Marek Zuziak. Wchodzi: Sebastian Kamiński.

Marek Zuziak #37
1
1
2
69'

Z woleja ponad bramką uderzał Bogusz. Ruch ma coraz mniej czasu na odrobienie pokaźnych strat.

1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Marek Zuziak.

Widzew Łódź
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Kozłowski.

1
66'

Fani Niebieskich z zazdrością patrzą na ławkę łodzian. Tam zasiada szkoleniowiec, który potrafi prowadzić drużyny.

1
65'

- Zmiana trenera, w Chorzowie zmiana trenera - śpiewają kibice Ruchu.

1
1
63'

Aż oczy bolą kiedy patrzy się na różnicę w przygotowaniu fizycznym obu drużyn.

1
61'

Kowalski starał się uciec obrońcy Widzewa. Czasy, kiedy gracz Ruchu był szybki już minęło. W efekcie za linią znalazł się zawodnik i piłka.

1
59'

Uderzał z ok. 18 metrów Mąka, ale wysoko ponad bramką.

1
1
58'

Pierwszy celny strzał Ruchu. Z dystansu Bogusz, pewnie w bramce Wolański.

1
1
56'

Konrad Gutowski z obrońcy Ruchu zrobił wiatrak. Zawodnik wciąż się jeszcze kręci.

55'

Ruch gra szybciej, walczy o piłkę. Wszystko jednak o godzinę za późno.

2
1
53'

Ruch w ataku, Widzew czeka na wyprowadzenie kontry, która chorzowian pozbawi już jakichkolwiek złudzeń.

1
51'

Kontra łodzian, 2 na 1, ale obrońca Ruchu dogonił Zuziaka.

2
1
49'

Gra w środku pola. Wdzew wciąż lepiej prezentuje się na boisko, dodatkowo ma sporą przewagę bramkową.

3
2
46'

Ruch Chorzów. Schodzi: Bartłomiej Wdowik. Wchodzi: Maciej Urbańczyk.

Bartłomiej Wdowik #7
1
1
46'

Wracamy do meczu.

1
1
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Świderski. Po rzucie rożnym dla Widzewa katastrofalnie zachowała się obrona Ruchu. Piłka spadła pod nogi Świderskiego i ten trafił na 0:3! Kibice Ruchu są wściekli!

Widzew Łódź
15
9
3
4
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
3
1
1
2
44'

Kibice Widzewa odpalili race. Ksiegowa w PZPN już zaciera ręce.

4
2
2
1
42'

Na murawie leży Bogusz, młody pomocnik Ruchu ma problem z kolanem.

1
1
3
1
41'

Z dystansu próbował uderzać Obst. I na tym zostańmy. Pan Mieczysław siedzący na trybunie tylko zapłakał i wciąż to czyni.

1
1
2
1
40'

Chłopiec do podawania piłek aż złapał się za głowę, kiedy zobaczył jak łodzianie łatwo ogrywają chorzowian prz linii bocznej.

1
2
1
1
1
39'

Mogło być 0:3. Obrona Ruchu znowu zaspała, srrzał Świderskiego na róg wybił Lech!

1
1
1
1
38'

Widzew oddał w meczu dwa celne uderzenia, Ruch żadnego.

1
2
1
36'

Radosław Mroczkowski zapomniał o przepisach i przywędrował do Gibasa do bocznej linii, aby... udzielić mu wskazówek. Bezczelne zachowanie szkoleniowca.

1
2
1
1
2
34'

Na murawie leży Gibas, są już przy nim lekarze.

1
1
1
4
1
33'

Trzeci w meczu korner dla Ruchu, ale po raz kolejny bez uderzenia.

1
1
2
29'

Widzew zwolnił tempo swoich akcji, Ruch stara się przejąć inicjatywę, ale nie potrafi zagrozić łodzianom.

1
4
1
2
26'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Ruchu, ale chorzowianie nie potrafili oddać strzału.

2
2
1
1
24'

Ruch wyraźnie fizycznie odstaje od łodzian. Czasy kapitalnego przygotowania, na czym klub przez wiele lat bazował, za kadencji Waldemara Fornalika, już minęły.

2
1
1
23'

Wciąż nic chorzowianom nie wychodzi. Podobać może się gra Widzewa. Tak powinien grać lider II ligi.

3
2
1
1
21'

Rzut wolny dla Ruchu. Dośrodkował Podgórski. Tragicznie...

1
1
2
19'

To dopiero początek spotkania, ale jak na razie Widzew demoluje Ruch. Chorzowianie niewiele potrafią zdziałać.

3
1
2
1
16'

Debiutujący po lewej stronie obrony Ruchu Ukrainiec Pawło Miahkow popełnia błąd za błędem. Łodzianie starają się to wykorzystać.

1
1
15'

Kontra Ruchu, 3 na 3, ale w decydującym momencie Balicki poślignął się.

1
2
1
1
15'

Łodzianie dokładnie rozpracowali wszystkie słaby punkty Ruchu, czego nie można powiedzieć o chorzowianach.

1
2
11'

Bez pomysłu Ruch. Wysoka wygrana z Resovią chyba tylko zaciemniła fatalny obraz zespołu, który mając silny skład, po opieką Dariusza Fornalaka gra bardzo słabo.

4
3
1
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Gutowski. A Widzew dalej swoje... Beznadziejni chorzowianie pozwolili na strzał Gutowskiemu z okolic linii pola karnego. Lech nie miał szans. 0:2 i już chyba po emocjach...

Widzew Łódź
22
12
4
5
4
8'

Ruch nie potrafi przebić się przed środek pola gości. Chorzowianie starają się grać za plecy rywali, ale im to nie wychodzi.

1
2
1
1
6'

I znowu niebezpiecznie. Po dograniu z rogu w kierunku bliższego słupka strzał Zuziaka tuż obok celu.

2
2
1
5'

Ruch wciąż w głębokiej defensywie. Chorzowianie sparaliżowani wyszli na mecz, goście robią co chcą.

2
3
2
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marek Zuziak. Asystował mu Daniel Mąka. Katastrofa w obronie Ruchu. Mąka wszedł prawą stroną w obronę niczym w masło i dograł wprost na nogę Zuziaka! 0:1!

Widzew Łódź
20
15
5
7
5
2'

Widzew od początku przeważa. Przed momentem Mąka wpadł w pole karne, Ruch wyszedł cało z opresji.

3
2
1
17:58

Stadion przy Cichej jest wypełniony niemal do ostatniego miejsca. Boisko jest mokre, w Chorzowie od rana trochę padało.