Lotto Ekstraklasa: 20. kolejka
22 gru 2018 18:00
90+2'

Za chwilę sędzia zakończy mecz. W doliczonym czasie gry nie dzieje się nic ciekawego.

15
8
8
2
90'

Doliczone zostały trzy minuty.

13
7
2
3
90'

Łukasz Wolsztyński strzela głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dusan Kuciak coraz bliżej zachowania czystego konta.

12
2
3
2
89'

Niecelne uderzenie Jesusa Jimeneza. Przyjezdni chcą trafić honorowego gola.

10
6
6
3
1
87'

Uderzenie Igora Angulo zostało zablokowane. Gdańszczanie czekają już na koniec meczu.

20
9
1
2
6
86'

Łukasz Wolsztyński faulowany przed polem karnym Lechii. Szansa na uderzenie ze stojącej piłki dla gości.

7
2
5
1
11
84'

Egy Maulana Vikri chciał popisać się w ofensywie, ale stracił piłkę.

13
15
2
3
1
82'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Egy Maulana Vikri.

Debiut pierwszego Indonezyjczyka w historii Lotto Ekstraklasy stał się faktem.

81'

Za chwilę zadebiutuje Egy Maulana Vikri.

20
14
6
78'

Strzał głową Michalaka. Piłka przeleciała obok słupka.

6
7
3
77'

Gramy dalej.

16
4
1
77'

Mamy chwilę przerwy. Kibice gospodarzy odpalili środki pirotechniczne.

5
9
6
6
22
75'

3
75'

Dwa zablokowane uderzenia gdańszczan. Lechia szuka kolejnego gola!

19
6
3
5
6
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk powiększa przewagę! Mamy już 4:0. Kolejnego gola w tym sezonie zdobył Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk
80
35
10
10
23
71'

Konrad Michalak trafił piłką w Gryszkiewicza i mamy korner.

5
3
71'

Lechia. Schodzi: Artur Sobiech. Wchodzi: Jakub Arak.

9
3
2
3
1
70'

Fatalne pudło Igora Angulo. Powinno być 3:1. Nadal trzy bramki przewagi gdańszczan.

4
6
3
1
1
69'

Tomasz Loska wybiegł z bramki i złapał piłkę. Bramkarz uprzedził Joao Nunesa.

6
67'

Gdańszczanie oddali pole do popisu Górnikowi. Piłkarze z Zabrza cały czas w posiadaniu futbolówki.

4
3
2
1
4
64'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Konrad Michalak.

62'

Igor Angulo zagrał piłkę w pole karne, ale dobrze ustawiony był Nalepa. Chwilę później, Nunes zatrzymał Gryszkiewicza. Czas na kolejny korner dla ekipy z Zabrza.

8
4
1
60'

Szymon Żurkowski zablokowany. Czas na kolejny rzut rożny.

2
1
2
2
2
59'

Górnik Zabrze w posiadaniu piłki. Skuteczny wśliżg Nalepy. Mamy korner dla gości.

5
2
2
1
2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Artur Sobiech.

Lewy obrońca Lechii strzelił przy samym słupku i mamy 3:0! Gdańszczanie będą w zimie na fotelu lidera Lotto Ekstraklasy!

54
30
10
11
23
53'

Kapitalna parada Dusana Kuciaka po strzale Szymona Matuszka.

13
5
8
2
7
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Wolski.

Mocne uderzenie pomocnika Lechii i mamy 2:0! Tomasz Loska musi drugi raz wyciągać piłkę z siatki.

58
31
12
11
27
50'

Goście w posiadaniu piłki. Przez te pięć minut nie potrafili jednak zagrozić miejscowym.

7
6
6
3
5
49'

Zbyt mocne dośrodkowanie Adriana Gryszkiewicza. Żaden z jego kolegów nie mógł dojść do futbolówki.

5
2
2
1
1
47'

Kibice źli na sędziego. Wydawało się, że jeden z piłkarzy Górnika zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

4
5
4
1
3
46'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Wolniewicz.Faulowany Haraslin.

4
3
2
1
5
czas Druga połowa
45'

Sędzia Bartosz Frankowski doliczył minutę do pierwszej połowy.

6
3
2
1
5
44'

Szymon Żurkowski faulowany przez Mladenovicia. Piłkarz Lechii nie zgadza się z takim werdyktem sędziego.

4
3
6
3
3
41'

Michał Koj skuteczny w defensywie. Piłkarz Górnika nie dał się oszukać Haraslinowi.

10
7
1
1
1
40'

Błażej Augustyn posłał długą piłkę, ale zrobił do niedokładnie. Spokojna interwencja Adam Wolniewicza.

5
5
2
1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.Pomocnik Lechii obejrzał żółtą kartkę za faul na Zapolniku.

11
7
3
4
7
37'

Odpowiedź Górnika Zabrze. Zapolnik zatrzymany przez Makowskiego.

4
1
4
2
2
37'

Jarosław Kubicki znalazł dobrze ustawionego Flavio Paixao. Portugalczyk wrzucił piłkę na głowę Haraslina, ale ten niedokładnie przymierzył.

6
4
1
2
1
35'

Groźna główka Kamila Zapolnika. Piłka przeleciała obok słupka bramki Kuciaka.

4
4
5
2
4
33'

Błażej Augustyn uprzedził Urynowicza i wybił piłkę jak najdalej od własnej bramki.

2
1
2
5
32'

Świetna okazja Flavio Paixao. Najlepszy strzelec Lechii trafił prosto w Gryszkiewicza.

4
9
3
1
2
31'

Filip Mladenović dograł dobrą piłkę, ale Haraslin nie zdołał uderzyć na bramkę gości.

9
6
3
2
4
30'

Marcin Urynowicz w walce o piłkę sfaulował swojego rywala.

2
2
2
2
3
27'

Rafał Wolski wrzucił futbolówkę z rzutu wolnego, ale najlepiej ustawiony we własnym polu karnym był Adam Wolniewicz.

5
2
1
1
2
25'

Tomasz Makowski szukał kolegów dośrodkowaniem w pole karne, ale piłka trafiła w zawodnika Górnika. Mamy korner.

4
1
1
24'

Flavio Paixao wygrał ważną główkę, ale Makowski był wolniejszy od rywala.

4
3
1
2
22'

Gra toczy się w środku pola, dużo niedokładnych zagrań z obu stron.

1
2
6
4
6
18'

Kiks Mladenovicia we własnym polu karnym. Bez konsekwencji dla gospodarzy.

4
4
2
1
3
17'

Goście wyszli wyżej i próbują budować swoje akcje. Lechia jednak potrafi się ustawić w działaniach obronnych.

7
4
2
6
1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Ładna akcja Haraslina. Tomasz Loska zdołał obronić strzał skrzydłowego, ale przy dobitce Sobiecha był już bezradny. 1:0!

74
38
13
16
21
12'

Artur Sobiech znalazł się na lewym skrzydle. Napastnik zagrał piłkę w pole karne Górnika, ale bardzo lekko i niecelnie.

7
9
5
1
5
9'

Kolejna ciekawa akcja podopiecznych Piotra Stokowca. Pudło Filipa Mladenovicia w dogodnej sytuacji.

6
5
4
1
5
9'

Pierwsza ofensywna akcja przyjezdnych. Adrian Gryszkiewicz ruszył lewym skrzydłem i wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Na posterunku stoperzy Lechii.

8
4
3
2
4
6'

Dwa zablokowane uderzenia gdańszczan z dystansu. Najpierw próbował Tomasz Makowski, a chwilę później Rafał Wolski.

8
2
1
1
1
4'

Słabe dośrodkowanie Joao Nunesa. Piłka poleciała prosto w ręce bramkarza gości.

6
4
1
3
1
3'

Kapitalnie poradził sobie Lukas Haraslin z Wolniewiczem. Skrzydłowy Lechii zagrał piłkę pod bramkę Górnika, ale jeden z obrońców wybił ją na korner.

10
6
4
1
2
2'

Spokojny początek meczu. W posiadniu piłki miejscowi.