Arbiter przedłużył mecz o minimum 4 minuty.

2
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo.

Rajd Angulo w polu karnym i bramka na 4:2! Co by się stało, gdyby wykorzystał wszystkie swoje okazje?

Górnik Zabrze
17
10
6
6
19
85'

Pucko kompletnie nieudanie wrzucił piłkę w pole karne Górnika.

5
1
1
4
3
80'

Kolejny strzał Cebuli, piłkę złapał Loska.

5
4
2
2
1
80'

Piłkę po rzucie rożnym Korony wybił Michał Koj.

3
1
2
2
79'

Techniczny strzał Cebuli. Po rykoszecie, piłka wyszła na rzut rożny.

2
2
2
76'

Kolejna stuprocentowa szansa Górnika! Igor Angulo znów nie wykorzystał podania Zapolnika.

7
8
2
2
5
76'

Na trybunach 5 675 widzów.

4
1
73'

Po rzucie rożnym Górnika, od bramki Korona.

1
2
1
72'

Po starciu w środku boiska, Petrak i Wiśniewski leżeli na boisku.

1
1
2
1
1
71'

Zapolnik podał piłkę do Angulo. Ten jednak nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji!

8
7
2
5
4
70'

Cebula podał piłkę do Soriano. Ten strzelał, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

1
1
1
3
69'

Matthias Hamrol złapał bezpańską piłkę po dograniu Jimeneza.

4
2
1
66'

Na strzał z dystansu lewą nogą zdecydował się Rymaniak. Obronił Loska.

1
1
1
3
65'

Indywidualna, zbyt samolubna akcja Pucki. Piłkę zablokował jeden z zabrzan.

1
1
1
1
3
65'

Korona oddała inicjatywę Górnikowi, który jednak nie potrafi z tego skorzystać.

4
3
4
5
61'

Strzał z dystansu Petraka. Piłka przeleciała nad spojeniem słupka z poprzeczką bramki Loski.

3
3
2
1
1
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Za faul na Ambrosiewiczu.

3
2
4
4
5
56'

Na spalonym Igor Angulo.

7
5
4
3
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Ambrosiewicz. Za próbę powstrzymania Soriano we wcześniejszej akcji.

3
3
2
1
2
55'

Na strzał z kąta zdecydował się Igor Angulo. Piłka w rękach Hamrola.

2
2
1
2
55'

Marcin Cebula długo zastanawiał się co zrobić w polu karnym rywala. Ostatecznie przegrał ten atak sam ze sobą i sytuację łatwo wyjaśnił Górnik.

2
3
2
1
1
53'

Na strzał z dystansu zdecydował się Pucko. Piłkę obronił Loska.

4
5
5
4
2
51'

Indywidualna akcja Jimeneza. Ten jednak nie zmieścił się w polu gry i od bramki Hamrol.

2
2
3
50'

Petrak zgrywał z rzutu rożnego, ale nic z tego nie wynika.

2
2
4
49'

Dośrodkowywał Gardawski, mamy rzut rożny dla Korony.

3
3
1
1
46'

Tym razem do Soriano zagrał Gardawski. Od bramki Loska.

1
1
1
46'

Cebula zgrał piłkę do Soriano, ale Bochniewicz wybił ją poza własne pole karne.

1
1
1
czas Druga połowa
46'
45'

Arbiter przedłużył I połowę o przynajmniej minutę.

3
3
1
2
44'

Indywidualny rajd Angulo przy asyście dwóch obrońców. Hiszpan, którego rywale już niemal dogonili musiał strzelać. Hamrol nie miał problemów z obroną.

3
2
1
1
43'

Górnik próbuje atakować, ale z tak grającą Koroną niewiele może zrobić!

4
2
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Matej Pucko.

Co za mecz Korony Kielce! Po kolejnej szybkiej akcji, Pucko doskonale znalazł w polu karnym Soriano. Ten zdobył gola!

23
10
5
5
10
39'

Zmarnowana szansa Górnika. Piłka po strzale głową jednego z zabrzan, przeleciała nad poprzeczką bramki Hamrola.

4
4
1
2
3
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Elia Soriano.

Bardzo fajna akcja zespołowa Korony! Soriano dograł do tyłu do Cebuli, a ten zdobył bramkę! Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej miał dwie asysty, to bez wątpienia bohater meczu.

26
13
3
5
11
37'

Indywidualna akcja Cebuli, który został powstrzymany przez Wiśniewskiego w polu karnym Górnika. Sędzia nie dopatrzył się faulu i wiele wskazuje, że ma rację - pomimo gwizdów kieleckich kibiców.

2
2
1
2
33'

Gramy dalej. Gardawski zdolny do dalszej gry.

5
3
1
1
1
33'

Uraz twarzy Gardawskiego. Gra przerwana.

1
1
2
5
2
32'

Akcja Jesusa Jimeneza, jednak przyjął piłkę ręką. Błyskawiczna decyzja Marciniaka - piłka dla Korony.

4
2
1
1
4
31'

Tym razem z dystansu strzelał Marquez. Pewnie obronił Loska.

2
1
1
1
29'

Świetna szansa Górnika! Adam Ryczkowski zdecydował się na strzał z dystansu i chybił o kilkadziesiąt centymetrów!

8
1
1
1
28'

Zapolnik doszedł do piłki w polu karnym rywala, jednak sytuację wyjaśnili kieleccy obrońcy.

4
1
26'

Rymaniak podał piłkę do Soriano, ten jednak nie doszedł do niej w polu karnym Górnika.

3
2
2
2
25'

Tym razem na strzał zdecydował się Żubrowski. Jego uderzenie zostało przyblokowane przez zabrzańską obronę.

1
1
1
23'

Rymaniak strzelił nad bramką Loski. Ten mecz wcale nie zwalnia!

8
4
3
1
2
22'

Szybka akcja Górnika, na spalonym Angulo.

6
3
2
3
21'

Nieudana akcja Korony. W międzyczasie jeden z kielczan na spalonym.

3
1
2
2
4
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Pewny strzał i gol. Co za tempo meczu!

32
14
8
13
16
19'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević. Rzut karny dla Korony! Sędzia Marciniak zauważył, że Kovacević ręką dotknął piłkę przy strzale Górnika.

Korona Kielce
2
7
1
2
5
18'

Mamy VAR! Sędzia sprawdza, czy Kovacević nie zagrał ręką w polu karnym Górnika.

7
2
1
1
3
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Marcin Cebula.

Co gra dziś Korona! Po bardzo długiej akcji w polu karnym rywala, Cebula dograł do Soriano, a ten świetnie dołożył nogę. Mamy 2:0!

23
16
3
2
12
15'

Koszmarna strata Żurkowskiego! Strzelał Pucko, jednak z pewnością chciałby zapomnieć o tym uderzeniu. Pewna obrona Loski.

5
2
4
4
8
14'

Po rzucie rożnym Loska faulowany przez Rymaniaka.

5
2
2
2
6
14'

Akcja Korony i Ambrosiewicz wybił piłkę na rzut rożny.

7
5
2
4
2
11'

Celny strzał Żurkowskiego z dystansu. Piłkę bezproblemowo obronił Hamrol.

5
4
3
3
6
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Elhadji Pape Diaw. Asystował mu Marcin Cebula.

Korona udokumentowała swoją przewagę! Po rzucie rożnym do piłki doszedł Cebula, podał ją w pole karne do Diawa, a ten bezproblemowo pokonał Loskę! Tym razem bramkarz Górnika był bez szans!

20
17
4
8
16
8'

Tomasz Loska bohaterem Górnika! Soriano podał piłkę do Cebuli, ten strzelał z 8 metra, a bramkarz Górnika obronił!

2
3
3
1
3
15:12

Świetna akcja Jimeneza. Podał piłkę w pole karne, tam Angulo przegrał pojedynek z Kovaceviciem.

8
3
2
2
2
5'

Piłka posłana w pole karne Korony. Kielczanie wybili ją na aut.

4
3
2
2
4
3'

Zablokowany strzał Petraka. Początek meczu zdecydowanie pod dyktando kielczan.

4
3
2
2
2
2'

Pierwszy strzał w meczu! Marcin Cebula strzelił w sam środek bramki. Pewna obrona Loski.

5
3
3
2
3
czas Start meczu
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Kielcach?