1
84'

Zmiana w Garbarni: Grzegorz Gawle za Szymona Kiebzaka

83'

Po bramce Adriana Paluchowskiego nigdzie nie spieszy się przyjezdnym. Jak jedna akcja jest w stanie zmienić obraz meczu.

80'

Jeszcze jedna sytuacja podbramkowa Pogoni Siedlce. Andrzej Rybski powinien wykorzystać płaskie podanie z lewego skrzydła i oddać uderzenie, jednak nie trafił czysto w piłkę.

2
1
1
1
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski.

Świetne zachowanie rutyniarza po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Adrian Paluchowski wyskoczył do piłki w odpowiednim momencie, oparł się na barkach defensora i wpakował piłkę głową z bliska do siatki. Pogoń odwróciła układ sił w barażu!

7
1
2
77'

Zmiana w Garbarni: Karol Kosturbała za Wojciecha Wojcieszyńskiego.

1
76'

Wydarzeniem ostatnich minut był rzut wolny wykonywany prawie z narożnika pola karnego Pogoni Siedlce. Z mocnym wstrzeleniem poradził sobie Rafał Misztal.

74'

Pogoń. Schodzi: Dominik Kun. Wchodzi: Andrzej Rybski.

72'

Tomasz Ogar poszedł za piłką na połowie przeciwnika i naprawdę niewiele zabrakło, żeby stoczył pojedynek sam na sam z bramkarzem Pogoni Siedlce. W ostatnim momencie drużynę Dariusza Banasika uratował wślizg defensora.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Masiuda za faul na Jakubie Szreku.

Marek Masiuda #8
70'

Stosunkowo szybko mija czas, przede wszystkim kibicom sympatyzującym z Pogonią Siedlce. Do końca regulaminego pozostało 20 minut.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Ogar za zbyt agresywną próbę odzyskania piłki.

67'

Zmiana w Garbarni: Serhij Krykun za Filipa Wójcika.

66'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Mateusz Żytko.

Pogoń Siedlce
64'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Łukasz Pietras.

Łukasz Pietras #5
62'

Dobra interwencja Marcina Cabaja. Nie minęła minuta i musiał ratować siedlczan ich bramkarz. W sytuacji sam na sam Rafał Misztal odbił piłkę nogą. Powrót emocji.

2
58'

Wysoki pressing Pogoni Siedlce nie poskutkował przechwytem, a przewinieniem.

55'

Futbolówka przeniosła się do centrum boiska, czyli powtarza się scenariusz z pierwszej części meczu. Po początkowym szturmie Pogoni gospodarze opanowują sytuację.

1
53'

Tak cieszył się autor gola.

1
51'

Akcja Pogoni Siedlce przerwana faulem. Każdego sposobu używa drużyna z Małopolski, żeby zatrzymać przeciwnika i zachować czyste konto.

1
49'

Podrażnieni przyjezdni w natarciu. Szukają wytrwale sposobu na strzelenie gola na wyjeździe.

47'

Interesująca akcja Michała Bajdura. Skrzydłowy Pogoni Siedlce założył przeciwnikowi sombrero i oddał strzał zza pola karnego. Futbolówka nie siadła na stopie Bajdura idealnie, przez co spudłował.

46'

Pogoń wznowiła grę po przerwie.

Czy Pogoń Siedlce wyrówna po przerwie?
42'

Żółtą kartkę za przewinienie na połowie przeciwnika otrzymał Szymon Kiebzak.

41'

Szymon Kiebzak próbował zdobyć swojego drugiego w tym meczu gola. Rafał Misztal wyszedł nierozsądnie z bramki i odsłonił ją przed pomocnikiem Garbarni. Miał szczęście, że obrońcy zdążyli z asekuracją i utrudnili oddanie strzału.

40'

Zbyt agresywna próba odebrania piłki w wykonaniu Adriana Paluchowskiego. Napastnik Pogoni podciął nogi przeciwnika, co sędzia zaklasyfikował jako przewinienie.

38'

Pobudka. Dobra wymiana podań siedlczan i Zygmunt Gordon miał dużo miejsca w polu karnym przeciwnika. Próbował jeszcze uruchomić wstrzeleniem Adriana Paluchowskiego i nie była to najszczęśliwsza decyzja. Potrzebne było uderzenie.

36'

Nie kleją się ostatnie akcje obu drużynom. Denerwują się przyjezdni, co było widać po ich reakcji na decyzję sędziego asystenta.

32'

W tym okresie spotkania Garbarnia dość spokojnie operuje piłką i nie dopuszcza do zagrożenia pod bramką Marcina Cabaja. Ma prawo do poddenerwowania trener Dariusz Banasik.

29'

Krótka przerwa w grze jest spowodowana urazem jednego z zawodników Garbarni. Obok kontuzjowanego ustawiła się grupka zaniepokojonych kompanów.

25'

Marcin Cabaj wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Futbolówka jeszcze przed polem karnym, jednak sędzia gwizdnął przewinienie zawodnika Pogoni Siedlce.

22'

Gospodarze mają czego bronić, natomiast siedlczanie dostali nieprzyjemny prysznic i nie potrafią wrócić do tego co było dobre w ich grze na początku konfrontacji.

2
1
1
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szymon Kiebzak.

Garbarnia na prowadzeniu w barażu! W pole karne przyjezdnych wparował Szymon Kiebzak i od razu wiedział co zrobić z piłką. Techniczne uderzenie z kilkunastu metrów w sam narożnik bramki Pogoni Siedlce i Rafał Misztal musiał wyciągnąć futbolówkę z siatki.

4
1
1
17'

Pierwsza szansa dla zespołu z Krakowa i podniosła się wrzawa na trybunie. Po dośrodkowaniu wysoko ustawionego prawego defensora główkował Tomasz Ogar. Najlepszy snajper Garbarni trafił z bliska w poprzeczkę bramki Pogoni.

2
14'

Marcin Cabaj nie spieszył się ze wznowieniem gry swoim wykopem. Doświadczony bramkarz chce, żeby jego kompani z pola wrócili do równowagi po okresie przewagi przyjezdnych.

11'

Nieudana szarża Michała Kitlińskiego na lewej stronie boiska. Pomocnik Garbarni co prawda ominął przeciwnika, ale zabrakło mu placu, żeby dośrodkować albo strzelić.

9'

Trybuny wypełnione kibicami. Dziś Garbarnia jest numerem jeden w Krakowie, ponieważ staje przed szansą na duże osiągnięcie.

1
1
7'

Słupek! Pogoń Siedlce pozostaje w natarciu i była o włos od objęcia prowadzenia. Piłka wycofana przed pole karne pod nogi Daniela Chyły, który minimalnie chybił.

1
3
4'

Zygmunt Gordon podłączył się do ataku na prawym skrzydle. Nie bardzo wiedział, w którym kierunku kontynuować atak i wstrzelił piłkę na aferę w pole karne Garbarni Kraków. Nic z tego wynikło.

3'

Pierwsza interwencja Marcina Cabaja. Początek spotkania należał do zespołu z Siedlec, który przycisnął przeciwnika.

2'

16:01

Garbarnia rozpoczęła genialną serię bez porażki 4 kwietnia. Od tego dnia beniaminek odniósł 10 zwycięstw w 13 meczach, a pozostałe spotkania zremisował. Dzięki passie awansował w ostatniej kolejce na miejsce barażowe kosztem faworyzowanego Radomiaka.

16:01

Baraż o miejsce w Nice I lidze to ostatni akord sezonu na szczeblu centralnym. Zmierzą się z nim czwarta siła II ligi - Garbarnia i 15. drużyna zaplecza Lotto Ekstraklasy z Siedlec. Pierwsza część dwumeczu w Krakowie.