2
2
85'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Igor Łasicki. Wisła na kolanach! Strzał Majewskiego odbił bramkarz, piłka niefortunnie odbiła się od Łasickiego i wpadła do siatki! 4:0!

Wisła Płock
28
14
7
4
8
83'

Wisła stara się zmniejszyć rozmiary porażki, ale to Pogoń nakręcona szuka kolejnych bramek.

7
6
1
1
1
80'

Pogoń. Schodzi: Zvonimir Kozulj. Wchodzi: Dawid Błanik.

79'

Stilić do Angielskiego, ten jednak na metrowym spalonym.

4
2
1
1
78'
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Sebastian Kowalczyk. Piłkę wybijał Załuska, po małym bilardzie Kowalczyk do Buksy, ten uciekł rywalom i precyzyjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie Pogoni! Już 3:0!

41
25
6
3
3
76'

Furman uderzał z rzutu wolnego, bardzo wysoko ponad bramką, dodatkowo przy strzale przewrócił się.

1
4
1
74'

Buksa sam na sam z bramkarzem, górą Załuska, ale napastnik i tak był na spalonym.

1
4
4
72'

Wisła mogła jednak złapać kontakt. Dogrywał wzdłuż bramki Merebaszwili, ale nikt nie wbił piłki do bramki.

5
5
1
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk. Asystował mu Zvonimir Kozulj. Otworzyła się Wisła i Pogoń szybko to wykorzystała. Majewski do Kozulja, a ten wypuścił Kowalczyka. Strzał z pola karnego w kierunku dalszego słupka i już chyba po meczu! 2:0! To pierwszy gol Kowalczyka w ekstraklasie.

36
20
11
4
7
69'

Kolejna groźna akcja Pogoni. Kozulj podał do Majewskiego, a ten zamiast dogrywać do Drygasa uderzył ponad bramką.

3
1
3
1
68'
3
1
1
1
67'

Majewski krótko do Matyni, ten uderzył z pola karnego. Ponad bramką.

4
1
2
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Stępiński. To już kartka numer 8 w mecz.

7
3
1
1
65'

Buksa urwał się obronie, w polu karnym zwiódł defensora. Strzał z ostrego kąta świetnie obronił Daehne.

8
2
1
1
63'

Majewski uderzył z rzutu wolnego, 2 metry ponad bramką.

4
1
1
2
1
61'

1
60'

Wisła nie potrafi zepchnąć Pogoni do obrony. Portowcy skromnie prowadzą, ale kontrolują spotkanie.

9
7
2
1
57'

Dogranie z rzutu wolnego, piłka spadła na nogę Łasickiego, ale ten skiksował.

4
5
2
4
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zvonimir Kozulj.

Pogoń Szczecin
1
2
1
3
5
54'

Matynia uderzył bezpośrednio z rzutu rożnego, Daehne paznokciami na róg.

5
3
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nico Varela.

Wisła Płock
7
2
4
2
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Kowalczyk.

4
4
1
5
52'

Pogoń wysoko atakuje Wisłę, ale gościom udaje się wyjść z piłką z połowy.

3
2
1
50'

Pogoń. Schodzi: Ricardo Nunes. Wchodzi: Hubert Matynia. To jednak uraz pięty, a nie migrena.

49'

Nunes leży na murawie. Boli go głowa...

2
5
1
4
4
47'

Angielski metr przed bramką! Jednak zawodnik Wisły stał tyłem do bramki i nie mógł oddać strzału.

1
3
1
46'

Wracamy do gry!

3
2
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Szymański.

6
2
2
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

2
2
1
1
44'

Pogoń odzyskała inicjatywę i szuka drugiej bramki.

7
2
2
2
4
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Nunes.

4
4
3
1
6
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Walukiewicz.

5
4
4
3
9
38'

Strzelał Furman, piłka trafiła jednak w obrońcę. Wisła szuka swojej szansy.

3
6
3
1
2
35'

Coraz więcej do powiedzenia ma Wisła, Pogoń chce dowieźć skromne prowadzenie do przerwy.

1
5
5
1
2
32'

Szybkie wyjście Wisły, dogranie do Ricardinho, ale ten nie sięgnął piłki.

5
4
6
3
1
29'

Ale go otłukują dzisiaj, co się dzieje! A to Ricardinho z dystansu uderzył w słupek!

5
4
5
3
2
25'

Strzał Ricardinho, Załuska był zasłonięty, jednak zachował czujność.

8
4
4
1
22'

Buksa zgrał do Majewskiego, który uderzył mocno, ale niecelnie.

2
2
2
3
2
20'

Pogoń po objęciu prowadzenia dominuje, Wisła trochę ogłuszona, niczym osa trafiona gazetą.

7
13
3
1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Sebastian Walukiewicz. Cóż zrobili w obronie gracze Wisły! Dogranie w pole karne i... trzech zawodników Pogoni stanęło niemal przed pustą bramką! Z bliska na 1:0 trafił Drygas.

48
23
6
5
8
16'

Coraz groźniejsza Wisła! Dogranie wzdłuż bramki Angielskiego i Dwali omal nie wbił piłki do własnej bramki. - Motyla noga - słychać było z murawy.

4
2
4
1
1
14'

W odpowiedzi Wisła, po kontrze Szymański uderzył płasko, ale również niecelnie.

2
2
2
1
1
11'

O proszę! Kozulj uderzył z dystansu, pół metra obok bramki.

10.'

Optyczna przewaga Pogoni, ale bramką nie pachnie. Grilowaną kiełbaską jak najbardziej

2
6
1
1
1
6'

Pogoń uzyskała przewagę, ale to Wisła mogła skontrować rywala. Wślizg Dwaliego uratował Portowców.

4
3
2
1
1
4'

Majewski dośrodkował z rzutu wolnego, obrońcy Wisły wybili piłkę. Po chwili zagrywał Walukiewicz, Daehne pewnie w bramce.

2
1
1
1
3'

W pierwszym minutach dość wolne tempo. Na szczęście zespoły patrzą do przodu, a nie do tyłu.