Kolejny rzut rożny dla Piasta. To ich ostatnia nadzieja.

6
4
9
90+1'

Najlepsza okazja od dawna. Hateley dorzucił piłkę na głowę Jodłowca, to mogła być piłka meczowa. Strzał obok słupka.

8
3
6
5
5
90'

Doliczone trzy minuty. Jakaś mała sprzeczka przy linii, ale ogień ugaszony.

2
1
1
1
87'

Trochę na pamięć do Papadopulosa. Jodłowiec nie szukał kwadratowych jaj, byle do przodu. To chyba jednak za mało.

7
7
6
3
3
85'

Hateley zniesmaczony, że Kirekskov go nie dojrzał. Duńczyk niepotrzebnie wrzucał.

3
3
3
1
2
83'

Seria rzutów rożnych Piasta. Sapela trzymał się linii i nie sprokurował groźnej sytuacji.

6
3
4
1
2
82'

Gospodarze poradzili sobie z Papadopulosem. Czech został podwojony, Sapela poradził sobie po odbiciu piłki od pleców napastnika.

6
2
5
2
1
80'

Po błędzie Piasta przed dobrą szansą mógł stanąć Forsell.

9
5
4
3
2
80'
79'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Tom Hateley.

3
1
3
2
1
78'

2
78'

Forsell haruje w środku pola. Fin wywalczył rzut wolny.

2
1
3
1
1
76'

Szmatuła nie ryzykował wyjścia, zostawił sytuację Pietrowskiemu. Mógł się przeliczyć.

2
2
4
1
1
75'

Ohohoho, jeszcze leci. Papadopulos bez zastanowienia z pierwszej piłki, ale tak mu zeszło, że zagroził samochodom na parkingu.

2
7
3
1
2
74'

No ciekawe rozwiązanie. Ni to strzał, ni dośrodkowanie. Mocne wstrzelenie Forsella, nikt go nie przeciął.

3
2
3
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mikkel Kirkeskov. Bardzo spóźniony wślizg na Łobodzińskim.

Piast Gliwice
4
2
2
3
1
71'

Jagiełło zgubił bodaj dwóch rywali, ale zatrzymał się na trzecim, stojącym na linii pola karnego.

2
2
1
2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Dziczek. Na faul na Franie.

4
1
2
1
1
69'

Jagiełło próbował dryblować, zatrzymał go doświadczony Bartczak.

3
2
1
67'
66'

Ostatni atak Maka zupełnie nieudany, miał obok wolnego Felixa. Zaraz czeka go zjazd do boksu.

1
3
1
64'

Teraz lepszy moment Piasta. Gliwiczanie od dobrej minuty nie oddali piłki.

1
2
2
61'

Pikk do Szczepaniaka, ten miał dużo miejsca, ale nie uderzył zbyt dobrze i okazja zmarnowana. Bardzo ciekawy mecz w Legnicy.

2
1
1
60'

Piast szuka dośrodkowań. Badia nie popisał się tym razem.

2
1
2
58'

Nieuznany gol Miedzi! Ojamaa chyba faulował przed strzałem głową, Estończyk z bliska trafił do siatki.

4
5
5
4
6
57'

Bartczak bez namysłu wrzucił w środek pola karnego. Zabrakło dokładniejszego podania.

1
2
56'

Znowu Sapela uratował Miedź! Tym razem głową Papadopulos.

11
6
3
55'

Sapela zrehabilitował się po wpadce z pierwszej połowy. Zupełnie niepilnowany Felix, Hiszpan strzelał głową, mocno, ale w środek i bramkarz sobie poradził.

5
6
6
55'

Prosta strata Maka naraziła Piast na kontratak. Dośrodkowanie Pikka jednak bardzo słabe.

1
1
3
53'

Piasecki wyraźnie zirytowany decyzją sędziego. Jego zdaniem, Miedzi należał się rzut wolny.

2
1
2
1
1
51'

Felix niewiele lepiej od Badii. Dośrodkowania do poprawki.

3
51'

Kolejny faul w podobnym sektorze, tym razem na Pietrowskim.

2
2
1
50'

Dośrodkowanie Badii zatrzymało się na pierwszym obrońcy. Ze stojącej piłki Hiszpan nie zachwyca.

1
5
2
1
49'

Mak umiejętnie się zastawił i wywalczył rzut wolny w narożniku pola karnego.

1
2
48'

Bardzo spokojny początek w Legnicy. Oprócz sytuacji Maka, bez groźnych akcji.

1
2
46'

Mak nie zorientował się w sytuacji. Papadopulos zagrał mu dobrą piłkę, a pomocnik... dostał w pięty.

1
3
46'

Zespoły bez zmian. Gramy, oby to była jazda bez trzymanki.

2
3
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Henrik Ojamaa.

Przed strzałem dużo przypadku. Podanie Estończyka przepuszczone przez Frana, piłka odbiła się od Kirkeskova i Piasecki kropnął bez zastanowienia. Się dzieje.

18
12
4
4
4
45'

Ależ kocioł. Szczepaniak, Piasecki, Ojamaa próbowali strzelać. Wszyscy musieli obejść się smakiem.

2
2
1
43'

Miedź próbuje się odgryźć. Piłka nie doszła do Szczepaniaka.

1
3
1
1
41'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Artur Pikk.

No i wykrakaliśmy. Sapela minął się z dośrodkowaniem Kirkeskova i tak zaskoczył Pikka, że piłka odbiła się od Estończyka i wpadła do siatki. Kabaret.

18
11
5
9
11
39'

Sapela dzisiaj gra w siatkówkę. Kolejna niepewna interwencja bramkarza przy rzucie rożnym. Coś nam się wydaje, że to tykająca bomba.

2
2
5
2
2
38'

Co za akcja Felixa! Pokręcił obrońcami (Bozić właśnie wykręca się z ziemi), Hiszpan wstrzelił piłkę i z bliska Mak prosto w Sapelę. Powinno być 1:2.

4
7
3
2
2
38'

Mak przypilnował Pikka, który wbiegał lewą stroną. Estończyka dojrzał Osyra.

2
1
2
1
1
36'

Gorszy fragment spotkania, Miedź trochę stonowała Piasta.

4
2
33'

Teraz Miedzianka sama sobie zaskodziła. Dziczek stracił piłkę na połowie gospodarzy, beniaminek wyszedł z kontrą i tylko przez nieporozumienie nie stworzyła zagrożenia. Ojamaa i Piasecki właściwie na siebie wpadli.

3
1
1
1
1
33'

Krótkie rozegranie rożnego. Dośrodkował Felix, Sapela z trudem piąstkował.

2
2
1
1
32'

Badia znów zaniepokoił Sapelę. Bramkarza wyręczył Pikk.

3
1
1
31'

No nie, to nie mogło dać efektu. Forsell w grupę miejscowych sympatyków.

2
1
4
1
1
30'

Ojamaa przejął piłkę po kolejnym błędzie stoperów i Dziczek musiał faulować.

2
2
1
27'

Ładnie rozegrali to Pikk z Piaseckim. Napastnik wdarł się w szesnastkę, ale chyba stracił koncepcję. Jodłowiec zdążył z interwencją.

2
1
2
1
26'

Piast przyparł Miedziankę do muru. Niepokoją Sapelę dośrodkowaniami.

2
2
1
1
24'

Mak próbował przedrzeć się prawą stroną. Zatrzymał go Pikk, w nieprzepisowy sposób.

2
2
3
1
1
22'

Po początkowym okresie dominacji Miedzi inicjatywę przejęli gliwiczanie.

4
1
2
2
20'

Zieliński sygnalizuje zmianę. Problem mięśniowy.

2
2
2
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Gerard Badia.

Kto mógł strzelić głową, jeśli nie Czech? Stoperzy zostawili mu trochę swobody i Papadopulos dołożył głowę. Świetna akcja, Bozić tylko się przyglądał. I pewnie zagwizdał z podziwu, bo nic innego mu nie pozostąło.

17
11
5
5
11
16'

Piast kręcił się wokół karnego Miedzi. Dośrodkowanie Pietrowskiego prosto w ręce Sapeli.

1
3
14'

Znowu dobre zagranie Ojamyy. Estończyk szukał prsostopadłego podania, wszystko przeciął wślizgiem Czerwiński.

1
1
1
13'

Dobrze to wymyślił Papadopulos. Czech zagrał prostopadle do Badii, Hiszpan wystartował za późno i nie miał szans.

2
2
1
12'

To było dobre. Bozić zgubił krycie i wybiegł do piłki podanej z rożnego. Chorwat bez namysłu, strzał minimalnie nad poprzeczką.

3
4
5
1
2
11'

Miedź rozgościła się na połowie Piasta. Ojamaa nabił Kirkeskova i będzie rożny dla gospodarzy.

2
2
11'

Zagranie Ojamy do Szczepaniaka, tym razem czujnie Czerwiński.

3
1
2
9'

Papadopulos z Felixem tak walczyli o piłkę, że prawie się zderzyli. Ten drugi poślizgnął się i sfaulował Cruza. Zaczyna Miedź.

2
1
2
1
8'

Piast próbuje od razu wyjść wyższym pressingiem. Na razie skończyło się faulem na połowie Miedzi.

1
3
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak.

Katastrofalny błąd Sedlara i Czerwińskiego, mogą sobie przybić piątkę ze Szczepaniakiem. Pomocnik Miedzianki naciskał stopera do końca i przyłożył nożycami w sytuacji sam na sam!