Centralna Liga Juniorów
06 cze 2018 17:00
90+3'

Nic przełomowego w doliczonym czasie. Legia Warszawa czeka na ostatni gwizdek sędziego.

8
4
1
1
5
90'

Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

3
1
89'

Legia Warszawa. Schodzi: Kamil Orlik. Wchodzi: Bartłomiej Kukułowicz.

wchodzi Wchodzi
Bartłomiej Kukułowicz #15
schodzi Schodzi
Kamil Orlik #11
1
87'

Sprytna jest Legia Warszawa, pasuje jej rwane tempo, a Lech Poznań nie jest w stanie od blisko kwadransa zareagować na straconego gola.

2
1
1
85'

Legia Warszawa. Schodzi: Mikołaj Neuman. Wchodzi: Maksymilian Sitek.

Maksymilian Sitek #17
Mikołaj Neuman #7
1
85'

Lech Poznań. Schodzi: Eryk Kryg. Wchodzi: Filip Szymczak.

Filip Szymczak #18
3
1
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za uderzenie łokciem Mikołaja Neumana otrzymał Mateusz Bieniek.

Lech Poznań juniorzy
2
1
3
82'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Konrad Matuszewski.

Konrad Matuszewski #3
Legia Warszawa juniorzy
2
1
1
82'

Lech Poznań. Schodzi: Szymon Zalewski. Wchodzi: Mateusz Bieniek.

77'

Wysyp kartoników efektem małej awantury na boisku. Zagotowali się młodzi piłkarze.

3
2
2
2
2
76'

5
76'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Andrzejewski.

Kacper Andrzejewski #22
3
1
1
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Orlik.

2
1
1
3
3
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zjawiński.

Ponownie stały fragment! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze spuścili ze wzroku Łukasza Zjawińskiego, a ten pomimo małej przestrzeni, główkował celnie na 2:1!

Łukasz Zjawiński #9
14
6
1
2
8
72'

Pomoc medyczna jest udzielana Michałowi Skórasiowi.

2
2
1
2
1
70'

Lech Poznań. Schodzi: Filip Marchwiński. Wchodzi: Kacper Andrzejewski.

3
1
1
69'

Bez wyrazu drużyna ze stolicy Polski po przerwie, ale nie zmienia to faktu, że gdyby spotkanie zakończyło się w tym momencie, Legia byłaby w nieco lepszej sytuacji przed rewanżem.

3
3
2
2
3
66'

Cezary Miszta staje przed coraz trudniejszymi egzaminami. Młody bramkarz Legii Warszawa zdążył sparować piłkę po uderzeniu Michała Skórasia z ponad 20 metrów.

2
2
2
4
3
64'

Legia Warszawa. Schodzi: Amos Shapiro-Thompson. Wchodzi: Michał Mydlarz.

Michał Mydlarz #16
1
1
1
2
3
60'

Druga próba Pawła Tupaja po przerwie. Tym razem gorsze uderzenie. Odchodząca piłka zdecydowanie ominęła bramkę Legii Warszawa.

2
2
3
3
3
59'

Mateusz Bondarenko interweniował ryzykownie, ale skutecznie i nie dopuścił do strzału z kilkunastu metrów Filipa Marchwińskiego.

2
1
2
1
1
57'

W ostatnich minutach piłka głównie w centrum boiska. Kamil Orlik mógł ponownie narobić zamieszania z rzutu wolnego, ale zdecydował się na zbyt kombinacyjne rozwiązanie.

1
1
2
1
1
54'

Młodzi piłkarze wrócili z szatni na boisko z nowymi pomysłami.

4
2
1
1
1
52'

Legia Warszawa. Schodzi: Maciej Rosołek. Wchodzi: Mateusz Szwed.

Maciej Rosołek #20
1
1
2
1
1
50'

Mocne otwarcie drugiej połowy w wykonaniu poznaniaków. Chcą po przerwie zdobyć gola podobnie jak na początku spotkania.

1
1
1
1
1
47'

Paweł Tupaj strzelił zza pola karnego w kierunku bramki Legii Warszawa, po drodze był rykoszet, który utrudnił interwencję bramkarzowi gości.

1
1
1
1
1
46'

Lech Poznań. Schodzi: Bartosz Bartkowiak. Wchodzi: Eryk Kryg.

46'

1
41'

Nie próżnuje jednak również drużyna z Poznania. Paweł Tupaj nie spodziewał się pomyłki Mateusza Bondarenki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i spudłował z bliska!

1
2
2
2
2
40'

Po wyrównaniu Legia Warszawa pozostaje w posiadaniu piłki i próbuje trafić po raz drugi zdemobilizowanego przeciwnika.

4
2
1
2
2
36'

Poddenerwowanie na ławce rezerwowych Lecha Poznań, więc obecni tam dotychczas zawodnicy ruszyli na rozgrzewkę.

1
2
2
2
2
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Bondarenko. Asystował mu Kamil Orlik.

Legia Warszawa odrobiła stratę do gospodarzy! W zamieszaniu po wstrzeleniu Kamila Orlika z rzutu wolnego strącił piłkę Mateusz Bondarenko i w ten sposób zaskoczył bramkarza Lecha Poznań.

3
32'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Lecha Poznań i było ciekawiej. Mateuszowi Skrzypczakowi przeleciała piłka tuż obok nosa.

1
1
2
2
1
29'

To już drugi strzał Filipa Marchwińskiego z podobnego miejsca boiska. Piłka odbiła się rykoszetem i Cezary Miszta z problemami sparował piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie tylko się zakotłowało.

1
1
3
1
1
25'

Krótka przerwa w grze po zderzeniu Michała Karbownika z Michałem Skórasiem. Ucierpiał zawodnik Legii Warszawa, ale po kilkunastu sekundach podniósł się z boiska.

1
1
2
2
2
23'

Stara się o gola na wyjeździe Legia Warszawa. W ostatnich minutach ekipa Piotra Kobiereckiego przeważa wyraźnie pod kątem posiadania piłki.

1
1
1
1
2
20'

Akcja przyjezdnych po drugiej stronie boiska. Kamil Orlik wbiegł na przebój między dwóch Lechitów, znalazł się przed ich polem karnym i oddał uderzenie. Futbolówka poszybowała pół metra ponad poprzeczką.

3
3
2
2
2
19'

Bartosz Mrozek pewnie interweniował po ciętym dośrodkowaniu Michała Króla z prawej strony boiska.

2
2
2
2
3
17'

Legia Warszawa dotychczas bez celnego uderzenia we Wronkach. Drużyna ze stolicy Polski stara się atakować, ale rozmontowanie defensywy przeciwnika nie jest proste.

3
3
2
2
2
15'

Lech Poznań ma czego bronić po strzale Huberta Sobola.

2
1
1
1
4
14'

Ponownie Legioniści byli w opałach. Krótko po wrzucie z autu próba po ziemi nieznacznie obok bramki stołecznego zespołu.

2
1
1
2
2
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hubert Sobol. Asystował mu Filip Marchwiński.

Młodzi piłkarze Lecha Poznań na prowadzeniu. Po płaskim dośrodkowaniu Filipa Marchwińskiego jeden z zawodników nie trafił w piłkę, ale za jego plecami był jeszcze Hubert Sobol. Napastnik Kolejorza nie miał obok siebie przeciwnika i z kilkunastu metrów przymierzył w samo okienko.

Hubert Sobol #7
6
4
3
3
13
9'

Łukasz Zjawiński uruchomił w szesnastce Lecha Poznań - Macieja Rosołka. Ten nie sprowokował bramkarza do faulu, a kilka sekund później skierował piłkę do koszyczka Bartosza Mrozka.

3
1
1
2
2
6'

Szansa Lecha Poznań na objęcie prowadzenia! Paweł Tupaj dostał podanie w polu karnym przeciwnika i po przyjęciu piłki natychmiast oddał strzał. Futbolówka została odrobinę za plecami młodego zawodnika, co utrudniło trafienie w bramkę.

1
1
2
2
3
5'

Mecz prowadzi Mariusz Korpalski. Przed momentem sędzia gwizdnął faul Filipa Marchwińskiego na Konradzie Matuszewskim.

1
2
3
2
2
3'

Pierwsze uderzenie w tym meczu oddał Filip Marchwiński. Sytuacyjna próba wyraźnie obok bramki Legii Warszawa, więc Cezary Miszta nie musiał interweniować.