Uderznie Pogby z ok. 19 metrów na róg sparował bramkarz.

1
1
1
73'

Uderzał z dystansu Eriksen, ale trafił w... bidon. Niewiele brakowało do szczęścia Kogutom.

2
1
2
3
72'

Kontra United, strzał Lukaku w środek bramki.

4
2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young.

2
1
1
68'

Tottenham. Schodzi: Ben Davies. Wchodzi: Lucas Moura.

65'

Lukaku otrzymał piłkę w polu karnym, strzał z trudnej pozycji był jednak niecelny.

2
3
1
3
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ander Herrera. Asystował mu Romelu Lukaku. Akcja United, Sanchez dogrywał z pola karnego, Lukaku przedłużył podanie, piłkę przepuścił Lingard, a Herrera mocnym strzałem z ok. 16 metrów na 2:1!

40
21
8
3
5
60'

Mniej emocji niż przed przerwą. Nikt nie chce zbytnio ryzykować.

2
2
1
1
1
58'

Uderzał z pola karnego Kane, piłka po nodze obrońcy wyszła na róg. Uaktywnił się w ofensywie Tottenham.

2
2
1
2
56'

Groźnie w polu karnym Tottenhamu, ale Koguty cało wyszły z opresji.

3
3
1
1
1
53'

Lingard padł w polu karnym. Czy był popchnięty? W opinii sędziego nie!

3
2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dele Alli.

3
2
2
1
2
47'

Alexis Sanchez mógł wykorzystać błąd obrony Tottenhamu, ale w decydującym momencie przewrócił się.

2
3
1
1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
45+2'

Z dystansu płasko uderzył Eric DierDavid de Gea nawet nie drgnął, a piłka odbiła się od słupka!

3
3
2
1
1
45'

Doliczone zostały 2 minuty.

3
2
44'

Uderzenie Pogby, bramkarz wybił nie sięgnął piłki, która po nodze obrońcy wyszła na róg pół metra obok słupka.

2
2
1
42'

Kontra United, strzał Herrery zablokował obrońca. W końcu pokazały się Czerwone Diabły.

4
2
41'

Więcej z gry mają piłkarze Tottenhamu, ale Kogutom brakuje zimnej krwi w decydujących momentach.

2
2
1
1
1
39'

Wciąż nie wiemy, która z drużyn zagra w finale Pucharu Anglii. Wszystko musi wyjaśnić się na Wembley w sobotnie późne popołudnie.

4
2
1
37'

Dogranie Eriksena do Heung-Min Sona, ale ten nie trafił w bramkę. Koreańczyk był na spalonym, ale sędzia chorągiewki nie uniósł.

2
2
1
1
34'

Rzut wolny dla Kogutów, ale piłkarze Tottenhamu przy jednym rozegraniu popełnili aż dwa kiksy. Gdyby nie to, pod bramką United mogło być bardzo gorąco.

3
3
1
1
1
32'

Z trochę większym respektem dla rywala po stracie gola zaczęli grać piłkarze Tottenhamu.

3
3
1
1
1
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Heung-Min Son.

3
3
1
1
1
27'

Dogrywał Lukaku, głową Jesse Lingard, ale już nie mógł uderzyć dokładnie.

3
3
1
1
1
27'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Antonio Valencia.

4
3
1
1
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Paul Pogba. Manchesterowi United gra nie klei się, ale... wyrównali! Dośrodkował Pogba, a Sanchez głową uderzył obok bramkarza! 1:1!

30
19
5
5
7
23'

United dochodzi z piłką do pola karnego, ale później niewiele potrafi zdziałać. Bardzo dobra 1. połowa w wykonaniu Tottenhamu.

1
1
1
2
2
19'

Jose Mourinho patrzy i nie wierzy w to, co widzi. Jego podopieczni są jak na razie bezradni.

2
2
2
1
1
17'

Sunie atak za atakiem na bramkę United! Strzał Eriksena i piłka przeszła tuż obok bramki!

2
2
3
1
1
14'

Dogranie do Harrego Kane'a, ale napastnikowi zabrakło metra, aby wślizgiem dojść do piłki!

2
2
1
1
1
13'

Okazało się, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną.

4
1
1
1
1
13'

Trwa analiza VAR. W polu karnym Tottenhamu ktoś miał zagrać ręką.

3
3
2
3
2
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Christian Eriksen. Eriksen dogrywał z prawej strony pola karnego, a Dele Alli z trzech metrów do siatki na 0:1! Gdzie była defensywa Czerwonych Diabłów?

21
14
6
11
17
9'

Dobre tempo gry od pierwszych minut, ale niewiele uderzeń.

2
2
1
1
1
6'

Widać, że stawka meczu jest duża. Zespoły grają uważnie i nie starają nie dopuszczać rywali do sytuacji strzeleckich.

1
1
2
1
1
3'

Kieran Trippier ostro potraktował Alexisa Sancheza. Obyło się bez kartki.

1
1
1
2'

Mocny początek Kogutów. Tottenham wykonywał już dwa rzuty rożne.

1
1'

Już pierwszy strzał w meczu. Uderzał Kane, piłka po nodze obrońcy na rzut rożny metr ponad bramką.