Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Danny Ings.

14
10
10
88'

Gospodarze spokojnie wymieniają kolejne podania na połowie gości, czekając na końcowy gwizdek sędziego.

20
11
3
3
8
85'

Raheem Sterling padł po starciu z rywalem, ale sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego, uznając, że zawodnik symulował.

8
14
7
6
10
83'

Ekipa z Liverpoolu cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia kontry.

20
12
2
4
3
81'
17
8
8
6
6
81'

Manchester City jeszcze walczy o doprowadzenie do remisu.

7
16
8
7
9
79'

Fani The Reds już świętują awans swojego zespołu do półfinału Ligi Mistrzów 2017/2018.

52
34
10
8
11
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Liverpool FC wygrywa już 2:1! Fatalny błąd przy wybiciu futbolówki popełnił Nicolas Otamendi, a tę pomyłkę skrzętnie wykorzystał Roberto Firmino, który dokładnym strzałem po ziemi w długi róg pokonał Edersona.

240
113
27
22
20
76'

Niecelnie głową uderzył Sergio Aguero i od bramki rozpocznie Loris Karius .

20
11
9
9
10
74'
9
5
8
8
10
72'

12
70'

Jak wiadomo najlepszą obroną jest atak, co teraz stara się czynić Liverpool FC.

33
14
2
2
4
68'

W starciu z rywalem ucierpiał Leroy Sane, który będzie jednak kontynuował grę.

12
5
5
9
11
66'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Sergio Aguero.

12
3
3
6
11
65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Virgil van Dijk.

10
5
5
2
13
64'

Fernandinho posłał niezłe dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, ale piłkę zdecydowanie chwycił Loris Karius.

13
9
3
3
2
63'

The Citizens ruszyli z kolejną akcją ofensywną, ale po straconym golu ich ataki straciły na płynności.

6
10
4
4
4
61'

Kevin De Bruyne uderzył po ziemi z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Loris Karius.

15
8
2
2
8
60'

Kyle Walker zdołał zastopować Roberto Firmino i w ataku Manchester City.

3
5
1
2
9
58'

Kolejny raz w tym meczu w pułapkę ofsajdową złapany został Leroy Sane.

15
8
3
6
6
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Liverpool FC doprowadził do remisu 1:1! Mohamed Salah najpierw zagrał piłkę do Sadio Mane, którego strzał obronił Ederson. Jednak Salah dopadł do futbolówki i technicznym uderzeniem zdobył bramkę. Dogrywki w tym meczu już na pewno nie będzie.

Liverpool FC
253
122
26
34
42
55'

Roberto Firmino efektownie zatrzymał szarżującego Kevina De Bruyne'a.

30
8
3
4
10
54'

Loris Karius próbuje wznowić akcję, ale rozkłada ręce, bo nie ma do kogo zagrać piłki.

5
7
2
7
12
52'

Manchester City ma optyczną przewagę, ale na razie nic z tego nie wynika.

25
15
9
10
8
50'

Główkował Leroy Sane, ale goście skutecznie zagrali w obronie.

14
9
4
6
11
49'

Liverpool FC stosuje wysoki pressing, już na połowie Manchesteru City.

25
17
9
12
9
47'

Leroy Sane znalazł się na spalonym.

15
10
5
5
10
46'

Początek II odsłony potyczki w Manchesterze.

13
7
2
4
7
komentarz

Sędzia Antonio Mateu Lahoz za protesty odesłał Pepa Guardiolę na trubuny.

29
22
21
18
24
45'

W niezłej sytuacji przestrzelił Alex Oxlade-Chamberlain, który minął Edersona i huknął w trybuny z około 3 metrów.

11
9
10
13
22
45'

Manchester City wciąż naciska na The Reds i ambitnie walczy o kolejną bramkę w tym meczu.

12
7
5
7
14
42'

Leroy Sane trafił do siatki, zaś sędzia odgwizdał spalonego. Jednak wydaje się, że arbiter popełnił błąd w tej sytuacji, a gol był prawidłowy, bo piłkę do zawodnika Manchesteru przypadkowo zagrał James Milner.

37
28
19
23
49
41'

Bernardo Silva uderzył z około 18 metrów w słupek! O krok od drugiego gola dla Man City.

35
24
16
17
33
41'

Alex Oxlade-Chamberlain oddał celny strzał z dystansu. Ederson był na posterunku.

14
14
9
15
13
40'

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Mohamed Salah, jednak gospodarze zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

14
11
7
16
12
38'

Szarżował Sadio Mane, lecz został zatrzymany przez Fernandinho.

7
8
4
7
18
36'

Liverpool FC na razie bez żadnego strzału na bramkę przeciwnika. Natomiast gospodarze uderzali 3-krotnie.

16
11
13
11
17
34'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Roberto Firmino.

20
19
11
15
26
34'

Piłkarze z Liverpoolu w końcu, chociaż na chwilę, oddalili grę od własnej bramki.

23
10
10
14
9
32'

Cały czas umiejętnie przed kolejnymi atakami rywala broni sie Liverpool FC.

23
11
8
9
13
30'

Żółtą kartkę za nerwową reakcję po decyzji sędziego otrzymał Bernardo Silva.

Manchester City
24
12
8
9
12
29'

Żółtą kartkę za faul na Sane otrzymał Trent Arnold.

16
12
4
8
23
27'

Celnym strzałem sprzed pola karnego popisał się Kevin De Bruyne.

28
15
13
15
20
26'

23
24'

Loris Karius wyłapał futbolówkę i błyskawicznie zaczął akcję swojego zespołu. Jednak Liverpool szybko stracił piłkę.

13
9
5
14
22
22'

Trent Arnold popisał się dobrą interwencją w obronie. Cały czas naciska Man City.

21
7
6
3
17
20'

Loris Karius odbił piłkę po uderzeniu Leroy'a Sane'a.

10
9
5
5
14
19'

The Citizens starają się grać szybko, kombinacyjnie i co oczywiste szukają drugiego trafienia.

10
7
3
12
13
17'

David Silva znalazł się na pozycji spalonej.

22
11
6
6
11
16'

Manchester City atakuje i spycha przyjezdnych do głębokiej defensywy.

20
12
12
14
24
14'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Ederson.

31
12
8
10
11
14'

Żółtą kartkę za faul na Otamendim otrzymał Sadio Mane.

21
12
8
16
36
13'

Sporo walki w środku pola. Aktywny jest Mohamed Salah.

28
11
4
5
12
11'

Lewym skrzydłem pod pole karne przeciwnika starał się przedrzeć Liverpool FC. Po chwili nieudaną kontrę City wyprowadził Kevin De Bruyne.

17
8
3
5
8
9'

Zespół z Liverpoolu wywalczył rzut rożny. Jednak nic nie wyszło z tej akcji.

23
15
5
11
12
8'

Kevin De Bruyne fatalnie uderzył z dystansu. Piłka poleciała wysoko nad bramką LFC.

20
15
3
7
9
7'

Liverpool FC przejął piłkę po nieudanym wybiciu Edersona i stara się odpowiedzieć rywalowi.

27
12
4
4
6
5'

Świetnie zapowiada się dalsza część konfrontacji. Grę od własnej bramki rozpoczął Loris Karius.

12
20
3
6
4
4'

Zaniepokojony szybko straconą bramką Juergen Klopp motywuje swoich podopiecznych.

21
15
7
6
11
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Raheem Sterling.

Manchester City błyskawicznie wyszedł na prowadzenie 1:0! Szybka kontra gospodarzy. Raheem Sterling wyłożył piłkę jak na tacy Gabrielowi Jesusowi, a ten pewnym strzałem pokonał Lorisa Kariusa.

130
71
56
51
101
2'

Niezłe dośrodkowanie Kevina De Bruyne'a w pole karne The Reds, ale goście zdołali wybić piłkę z własnej "16".

23
15
9
7
11
1'

Od środka boiska starcie rozpoczęli The Citizens, którzy od początku batalii chcą ruszyć do mocnej ofensywy.