2
2
4
90'

Donny van de Beek zablokował Andre Silvę, który uderzał niemal do pustej bramki.

4
11
2
1
3
89'

Cillesen w końcowym minutach ratuje Holendrów. Przed momentem uderzał Guedes, bramkarz końcami palców na korner.

6
2
1
1
1
88'

Chyba już niewiele się zmieni w meczu. Portugalia bije głową w mur i niewiele jest w stanie zdziałać.

5
2
1
1
84'

Holandia. Schodzi: Matthijs de Ligt. Wchodzi: Timothy Fosu-Mensah.

2
84'

Holandia. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Steven Berghuis.

3
2
1
1
2
82'

Portugalia chce uratować honor, ale ich akcje cały czas są przewidywalne.

4
3
2
1
2
78'
4
1
2
2
2
78'
78'

Holandia. Schodzi: Kenny Tete. Wchodzi: Guus Til.

Guus Til #15
3
1
3
1
1
77'

Gelson Martins z piłką w polu karnym, ale strzał bardzo niecelny.

1
74'

Strzał z dystansu Moutinho na korner wybił Jasper Cillessen.

2
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marten de Roon.

2
1
1
2
1
68'
68'
67'
62'

Kibice wbiegli na płytę boiska i jeden zrobił sobie selfie z CR7. Portugalczyk jest w szoku, ale nie zdjęciem tylko wynikiem.

8
8
3
2
2
61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Joao Cancelo. Portugalia w dziesiątkę!

15
9
2
2
7
60'

Coś stara się zorganizować pod bramką Oranje Portugalia, ale więcej w tym chaosu niż przemyślanych akcji.

4
3
2
1
56'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Kenny Tete.

1
1
3
54'

Holendrzy przetrwali napór Portugalii i przejęli piłki, spokojnie ją rozgrywając.

5
50'

Portugalia ożywiła się, Portugalia na razie walczy o honor. Później może wystarczy czasu na coś więcej.

2
1
1
2
48'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Ronaldo głową, ale bramkarz obronił. CR7 był jednak na spalonym.

3
3
1
1
1
46'

Portugalia. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Andre Silva.

5
4
1
1
2
46'

Wracamy do meczu!

5
2
2
4
2
46'
46'

Portugalia. Schodzi: Rolando. Wchodzi: Luis Neto.

4
1
2
3
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Asystował mu Matthijs de Ligt. Sprytnie rozegrany rzut wolny, dogranie do de Ligta, ten podał do van Dijka, który mocnym uderzeniem z pola karnego trafił na 0:3!

40
22
11
9
9
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

6
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Cancelo.

7
2
2
2
4
43'

Piękna akcja Holendrów, dogranie z lewej strony, Memphis Depay głową, ale kapitalnie w bramce golkiper!

3
2
2
2
4
42'

Ricardo Quaresma z piłką w polu karnym, ale Portugalczyk spanikował i uderzył zbyt szybko.

4
1
2
2
2
38'

Prostą piłkę grają Holendrzy, co przy niemal stojących Portugalczykach wygląda tak efektownie jak babka z zakalcem w pięknym opakowaniu na promocji w supermarkecie.

2
1
2
1
35'

Portugalia traci gola i zbytnio nie zmienia swojego, beznadziejnego, stylu gry. Holendrzy widać lubią ogrywać finalistów dużych imprez, które sami obejrzą po raz kolejny w telewizorach.

5
5
1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ryan Babel. Asystował mu Matthijs de Ligt. 0:2! de Ligt mocno dośrodkował z prawej strony, Babel tylko dołożył głowę i piłka wpadła pod poprzeczkę!

39
13
7
9
9
31'

O Panie... Ronaldo sam kopnął w ziemię i przewrócił się, a następnie domagał się rzutu karnego. Trzeba mieć tupet...

13
13
3
2
8
30'

Ronaldo przewrócił się tuż za linią pola karnego, sędzia nakazał grać dalej. Wściekły jest Portugalczyk.

4
7
1
4
1
27'

Holandia momentami stara się wyprowadzić szybkie akcje. To wygląda jak Oranje sprzed lat. Portugalia? Myślami już w samolotach?

4
1
2
1
1
24'

Gra toczy się w środku pola. Portugalia nie kwapi się do odrabiania strata. Smutne, poniedziałkowe granie o pietruszkę.

3
1
2
1
1
21'

Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Georginio Wijnaldum, ale uderzył kilka metrów ponad bramką.

5
6
2
1
2
18'

Portugalia ponownie częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

3
1
1
2
3
16'

Po objęciu prowadzenia Portugalia nie potrafi zagrozić Holendrom. Oranje zyskali pewność siebie i mają wićej z gry.

5
2
1
1
5
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Donny van de Beek. Uśpiła Holandia rywala. Kontra Oranje, w polu karnym z kiksu van de Beeka wyszła asysta do Depay'a, a ten z kilku metrów uderzył obok bramkarz. 0:1!

36
17
11
8
14
11'

Optyczna przewaga Portugalii. Holandia skupiona na defensywie sporadycznie wychodzi z piłką na połowę mistrzów Europy.

2
4
2
8'

Quaresma zderzył się z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

7
3
3
5
3
6'

Niemrawe pierwsze minuty. Wolna gra, sporo niedokładności.

1
1
2
3'

Cristiano Ronaldo ostro zaatakowany przez rywala w środku pola. Portugalczyk oburzył się, sędzia dość spokojnie podszedł do sytuacji.