1:1
Zakończony
Hiszpania
90+2'

Jeszcze Hiszpanie przy piłce, lecz Niemcy skutecznie wypychają ich na własną połowę.

7
6
1
2
1
90+1'

I sędzia błyskawicznie przerywa akcję. Faul Hummelsa na Sergio Ramosie.

6
2
3
1
1
90'

Spory błąd Hiszpanów we własnym polu karnym kończy się na rzucie rożnym.

8
5
3
2
4
88'

W zasadzie obie strony chyba nie miałyby nic przeciwko, aby opuścić murawę Esprit Areny w Duesseldorfie.

7
9
3
2
3
85'

Marco Asensio w dziecinny sposób daje się przepchać na wysokości pola karnego Niemców. Futbolówka dla gospodarzy.

7
7
2
5
2
84'

Bardzo kiepski pierwszy kontakt z piłką Mario Gomeza

4
4
2
1
2
84'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Mario Gomez.

82'

Druga połowa wygląda bardzo niemrawie. Wygląda na to, że zespoły pokazały to co najlepsze w pierwszej części gry.

3
1
3
1
1
80'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leon Goretzka. Kapitan drużyny narodowej opuszcza boisko przy aplauzie na stojąco.

76'

Diego Costa ! Cóż on teraz zrobił w polu karnym! To powinien być gol, lecz ofiarna interwencja Jerome'a Boatenga ratuje Die Mannschaft.

7
5
2
3
1
75'

Gigantyczny spalony Matsa Hummelsa.

4
4
2
3
4
73'

Ciężko wyróżnić kogoś w drugiej połowie spotkania, lecz Niemcy mają przewagę w posiadaniu piłki. Szkoda tylko, że nic z tego nie wynika.

4
4
1
71'

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Lucas Vazquez.

2
69'

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Leroy Sane.

68'

Marco Asensio nieco za mocno dośrodkowuje w pole karne - Silva nie sięgnął piłki.

2
2
2
66'

Hiszpania. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Diego Costa.

1
65'

Toni Kroos genialnie dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Matsa Hummelsa, lecz futbolówka ociera się o poprzeczkę.

6
5
1
2
64'

A teraz w odpowiedzi Timo Werner w boczną siatkę. William Collum powinien odgwizdać rzut rożny.

5
4
1
63'

Jonas Hector w ostatniej chwili wyciągnął piłkę i uchronił Niemców od sytuacji sam na sam Davida Silvy.

5
4
2
1
62'

Faul z lewej strony boiska. Piłka dla Hiszpanii.

6
6
1
1
2
59'

Hiszpania. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio. Selekcjonerzy zaczynają testowanie.

1
56'

Niemcy. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

8
5
1
2
3
56'

Marc-Andre ter Stegen instynktownie broni strzał Isco!

11
7
2
2
2
55'

Ależ łatwy odbiór KokeTimo Werner momentami nie wytrzymuje próby nerwów.

6
7
2
2
2
54'

Świetne rozegranie Hiszpanów, ale zbyt długo wymieniali piłkę i Jordi Alba zablokowany. Korner dla gości.

8
7
1
2
2
51'

A tymczasem opatrywany jest Sami Khedira. Czyżby pierwsza zmiana w obozie gospodarzy?

9
8
3
1
1
50'

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Nacho.

4
50'

Wrzucenie Davida Silvy nie znajduje adresata.

7
7
2
1
1
49'

O wiele odważniejszy początek Niemców. Widać, że wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy.

7
7
1
47'

Genialne uderzenie Juliana Draxlera z dystansu, lecz równie wspaniale broni David de Gea.

13
10
1
1
47'

Timo Werner w efektownej akcji ofensywnej, lecz ostatecznie kończy się ona ofsajdem.

8
8
46'

Hiszpania. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Saul Niguez.

czas Druga połowa
44'

Nieco spokojniejsze końcowe fragmenty pierwszej części gry.

12
9
1
42'

Świetna dwójkowa akcja Isco - Andres Iniesta, lecz Hiszpan w momencie podania był kilkadziesiąt centymetrów przed linią obrony.

12
9
1
39'

Rodrigo ponownie na spalonym, ale i tak nie miał szans by opanować piłkę od Iniesty.

13
11
1
1
3
38'

Niemieckie media już piszą o bramce marzeń. Ten mecz nabiera dużych rumieńców i aż szkoda, że drużyny za chwilę udadzą się do szatni.

3
3
3
2
3
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Sami Khedira. Skrzydłowy Bayernu Monachium nie zwykł strzelać tak pięknych goli. Fantastyczny "spadający liść" z za pola karnego i mamy wyrównanie.

54
29
5
13
18
33'

Niemcy w końcu nieco przycisnęli gości i zamykają ich niczym w hokejowym zamku. Czy doczekamy się jednak celnego strzału?

6
14
3
2
4
31'

A kamery pokazują Philippa Lahma... z plastikowym kubkiem piwa.

5
5
5
2
2
29'

Timo Werner uciekł Gerardowi Pique lecz jego wrzutka nie dotarła do Mesuta Oezila. W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Iniesta.

4
3
2
2
3
28'

Trzeba przyznać, że La Furia Roja zachwyca dziś jak za najlepszych lat. Mistrzowie świata są momentami bezradni. Tym razem pomylił się Rodrigo , lecz piłka znów krąży w okolicach 20 metra Marc-Andre ter Stegena.

4
2
2
1
2
27'

Jerome Boateng wybija piłkę po wrzutce Silvy.

2
2
1
2
1
25'

Imponujące jest panowanie nad piłką Andresa Iniesty. Pomimo upływu lat, oglądanie tego zawodnika to wciąż niezwykła przyjemność.

7
4
3
1
2
23'

Niejako w odwecie, w hiszpańską pułapkę ofsajdową wpadł Timo Werner.

2
11
1
3
22'

Rodrigo złapany na minimalnym spalonym.

7
5
2
3
5
21'

Słabszy moment spotkania, ale drużyny muszą nieco odpocząć.

3
4
2
2
2
20'

Joshua Kimmich dośrodkowywał piłkę z zerowego kąta - łatwo wyłapuje ją David de Gea.

4
3
2
2
3
18'

Dwójkowa akcja Isco i Davida Silvy mogła przynieść już drugiego gola dla gości. Pomocnik Manchesteru City popełnił jednak ewidentny błąd przy przyjęciu piłki.

6
4
5
4
4
17'

Hiszpanie zachwycili techniką i wyszli spod agresywnego pressingu na małej przestrzeni w sposób iście zjawiskowy.

4
3
1
15'

David de Gea pewnie wychodzi do wrzutki.

4
2
15'

Prostopadłe podania do Rodrigo regularnie niepokoją niemieckich defensorów. Tym razem zagrywał David Silva.

2
1
14'

Rzut wolny dla Die Mannschaft nie przyniósł niczego ciekawego.

3
1
1
12'

Sergio Ramos fauluje Wernera. Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy.

4
5
3
1
2
11'

Timo Werner pogubił się na linii pola karnego i stracił piłkę.

3
2
2
1
2
10'

Toni Kroos wrzucił płaską piłkę w pole karne, defensorzy wybili ją poza szesnastkę, lecz ta trafiła pod nogi Jonasa Hectora, który kropnął minimalnie obok bramki.

3
2
1
1
9'

Ależ okazja na wyrównanie! Timo Werner minął się z idealnym dośrodkowaniem Joshuy Kimmichia.

2
2
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Andres Iniesta.  To było dotknięcie geniuszu. Fantastyczne podanie profesora ofensywy z Barcelony otworzyło napastnikowi Valencii CF drogę do bramki. Efektowna podcinka sprawia psikusa Marc-Andre ter Stegenowi.

14
6'

Bardzo wysoki pressing przyjezdnych. Niemcy gubią piłkę w strefie obronnej.

2
1
3
1
3
5'

Isco znalazł się w polu karnym na lewej stronie i spróbował odegrania do Jordi Alby. Nieskutecznie.

2
1
2
4'

Teraz to goście kontrolują piłkę. Efektowne przerzuty z jednej strony boiska na drugą to prawdziwa ozdoba gry ofensywnej Hiszpanii.

3
1
1
2'

Doskonała okazja dla Niemców! Thomas Mueller przepuścił piłkę do Mesut Oezil, lecz gracz Arsenalu FC za mocno wypuścił futbolówkę przed siebie.

3
3
1
1'

Hiszpanie rozpoczynają bardzo agresywnie. Szybki odbiór piłki i przerzucenie jej na prawą stronę.

2
2
1
1
2
1'

Na ramieniach hiszpańskich piłkarzy możemy dostrzec czarne opaski w hołdzie zmarłemu synowi Santiago Canizaresa.

4
3
czas Start meczu
20:25

Sędzią tego starcia jest William Collum ze Szkocji.

6
3
20:25

Witamy państwa na relacji live z hitowego spotkania ostatnich dwóch mistrzów świata. Dziś na Esprit Arena w Duesseldorfie zmierzą się ze sobą reprezentacje Niemiec oraz Hiszpanii.