1:0
Zakończony
Litwa U-21
90+3'

Bochniewicz skutecznie zablokował atakującego Medelinskasa i od bramki grę wznowił Grabara.

17
5
3
4
6
90+2'

Kownacki przechwycił piłkę na własnej połowie, zauważył, że Adamonis wyszedł daleko z bramki i zdecydował się na strzał, ale minimalnie chybił celu.

12
9
6
7
5
90'

Mecz przedłużony o 5 minut.

17
7
8
6
7
88'

Polacy wciąż w natarciu, ale brakuje im precyzji. Tym razem w polu karnym piłki nie sięgnął Kownacki.

13
6
5
2
2
86'

Litwa U-21. Schodzi: Edvinas Baniulis. Wchodzi: Manfredas Ruzgis.

5
83'

Kownacki główkował obok słupka po wrzutce Kapustki z rzutu rożnego.

23
8
9
2
6
83'

Powinno być 2:0! W wyśmienitej sytuacji w słupek trafił Kamil Jóźwiak!

12
8
38
9
11
81'

4
78'

Na kłopoty Kownacki! Jóźwiak pięknym podaniem obsłużył najlepszego strzelca naszej kadry, a ten w sytuacji sam na sam z Adamonisem zachował zimną krew i dał Polsce prowadzenie!

45
23
6
5
5
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

158
90
10
11
11
76'

Znów niecelnie główkował Świderski, tym razem po wrzutce Kapustki.

8
5
3
12
7
74'

Litwa U-21. Schodzi: Domantas Putrius. Wchodzi: Skirmantas Rakauskas.

4
73'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kownacki. Kapitan reprezentacji Polski wpadł w pole karne gości i widząc, że nie ma szans na strzał próbował wymusić jedenastkę. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia Sadauskasa i upomniał Kownackiego.

5
4
7
12
14
72'

Żółtą kartkę otrzymał Marius Adamonis. Bramkarz Litwy upomniany za opóźnianie wznowienia gry.

4
72'

Po dośrodkowaniu z głębi pola Karol Świderski główkował obok słupka.

4
3
2
6
5
69'

Zza pola karnego płasko strzelił Kownacki i na posterunku był Adamonis.

9
5
4
2
5
67'

Było blisko! Piotrowski świetnym podaniem obsłużył Świderskiego, który uderzył tuż nad poprzeczką!

1
2
2
4
8
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Szymański.

4
1
2
15
6
63'
62'

Z narożnika boiska dośrodkował Matulevicius i gospodarze szybko wyjaśnili sytuację.

6
3
1
3
2
62'

W pole karne Polski wpadł Jankauskas, ale zatrzymał go Pestka i będzie jeszcze rzut rożny dla gości.

3
2
1
8
1
60'

Litwa U-21. Schodzi: Edgaras Dubickas. Wchodzi: Linas Megelaitis.

3
60'

Z prawej strony boiska dośrodkował Michalak, z piłką minął się Adamonis i znów w polu karnym nie było żadnego z Biało-Czerwonych.

1
1
1
9
7
58'

Po stracie piłki w środku pola Bochniewicz nie ryzykował i jeszcze na połowie gości bez pardonu sfaulował Baniulisa.

3
1
1
1
4
56'

Wzdłuż bramki gości zagrał Szymański, ale nie było tam żadnego z napastników, który mógłby zwieńczyć tę akcję strzałem.

2
2
1
4
5
54'

Polacy wciąż w natarciu. Kapustka zbyt mocno zagrał w kierunku Jagiełły, który opanował piłkę już za linią końcową i od bramki grę wznowił Adamonis.

2
3
3
6
3
51'

Powinno być 1:0 dla Polski! Po świetnym przechwycie Biało-Czerwonych Konrad Michalak z ostrego kąta strzelił płasko obok słupka.

6
1
5
4
3
50'

Atakujący Baniulis wbiegł między kilku rywali i Biało-Czerwoni zatrzymali go na 30. metrze od bramki Grabary.

2
3
1
2
1
48'

Kapustka próbował miękko wrzucić piłkę w pole karne gości i Litwini bez trudu zażegnali niebezpieczeństwo.

2
1
1
6
1
46'

Po zmianie stron grę wznowiła Litwa!

2
1
1
1
3
46'

2
45+1'

W ostatniej akcji tej części gry Sebastian Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, a Paweł Bochniewicz główkował tuż obok słupka.

1
1
3
6
2
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

1
1
1
2
2
45'

Piotrowski nie zrozumiał się z Kapustką w polu karnym gości i piłkarz SC Freiburg nie ruszył do podania kolegi.

1
1
3
1
1
44'

Pewna interwencja Grabary po dośrodkowaniu gości z rzutu wolnego.

6
4
2
3
4
43'

Litwini ruszyli z kontrą, lecz osamotniony Dubickas szybko zdał sobie sprawę, że zbyt wiele nie wskóra bez wsparcia kolegów i przynajmniej wywalczył rzut wolny.

1
1
1
3
2
41'

Polacy o włos od objęcia prowadzenia! Po główce Mateusza Wieteski zabrakło centymetrów, by piłka wpadła do siatki.

3
1
1
3
4
41'

Żółtą kartkę otrzymał Eligijus Jankauskas.

3
40'

Szymański z Kapustką zamienili się pozycjami, ale na razie nie widać żadnego efektu tej roszady. Piłkarz SC Freiburg jest kompletnie niewidoczny.

1
1
1
1
2
38'

Dawid Kownacki odzyskał piłkę obok pola karnego gości i od razu dośrodkował, jednak pewnie na przedpolu interweniował Adamonis.

2
2
2
2
4
36'

Polacy długo wymieniali podania przed szesnastką gości aż Dziczek zagał do... bramkarza Litwy.

1
1
1
1
4
34'

Bartosz Kapustka dryblował w polu karnym, ale został wypchnięty poza szesnastkę. Jeszcze próbował dośrodkować i kopnął wprost pod nogi Sadauskasa.

2
1
2
4
4
33'

Na trybunach Areny Lublin zasiadło sporo kibiców, choć sektor za bramką Grabary świeci pustkami.

3
3
1
2
3
30'

Z linii końcowej dośrodkował Piotrowski, świetnie główkował Kownacki i fenomenalnie obronił Adamonis.

4
2
1
2
2
29'

Z rzutu wolnego, z 20 metrów Sebastian Szymański przymierzył tuż nad poprzeczką litewskiej bramki.

3
1
1
1
4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Rimvydas Sadauskas. Sveiskauskas stracił piłkę, a ratujący sytuację Sadauskas bez wahania sfaulował Kownackiego.

4
25'

Trener Czesław Michniewicz intensywnie gestykuluje przy linii bocznej i chce, by jego podopieczni szybciej operowali piłką, bo na razie niewiele wynika z ich przewagi.

2
4
2
2
4
23'

Biało-Czerwoni zaatakowali lewą stroną boiska, lecz Kapustka nie zrozumiał się z Jagiełłą i goście wznowią grę zza linii bocznej na wysokości swojego pola karnego.

2
2
2
4
4
22'

Dawid Kownacki sprytnie uwolnił się spod opieki obrońców, ale jego strzał z 12. metra był katastrofalny i piłka poleciała wysoko nad bramką.

2
2
3
3
3
20'

Litwini próbują się odgryzać, przeprowadzili kontrę i Kamil Grabara interwencją na 16. metrze zatrzymał szarżującego Dubickasa.

7
5
2
2
4
19'

Polacy ciekawie rozegrali rzut wolny, Szymański dośrodkował do Wieteski, którego główkę zdołał obronić Adamonis.

6
3
3
2
3
17'

Kolejne głębokie podanie z okolicy linii środkowej w kierunku napastników i Levsin uprzedził Szymańskiego.

4
3
3
4
5
15'

Z 30. metra kopnął Dawid Kownacki, futbolówka odbiła się jeszcze od muru i spokojnie złapał ją Adamonis.

3
1
5
1
2
15'

Tym razem Sadauskas ofiarnym wślizgiem uratował swój zespół, bo Kownacki mógł stanąć oko w oko z Adamonisem.

5
2
2
2
4
13'

Było groźnie pod bramką gości, ale litewscy obrońcy w ostatniej chwili strącili piłkę przed Szymańskim, który już przymierzał się do strzału.

3
2
3
2
5
12'

Litwini bez większego wysiłku zażegnali niebezpieczeństwo po anemicznej wrzutce Szymańskiego z rzutu wolnego.

3
2
2
3
5
10'

Dzisiaj w Lublinie tylko trzy stopnie powyżej zera, więc obrońcy postanowili rozgrzać zziębniętego Kamila Grabarę. Dwukrotnie wycofywali piłkę do bramkarza, dla którego były to pierwsze kontakty z futbolówką w tym meczu.

3
1
1
1
3
9'

Polacy zamknęli Litwinów na ich połowie i mozolnie kontruują akcje, które mają dać im prowadzenie.

4
2
1
1
2
7'

Sebastian Szymański długim podaniem szukał Kapustki, którego na 15. metrze uprzedził Adamonis.

2
1
1
4
3
5'

Biało-Czerwoni od początku chcą pokazać kto będzie rządził w tym meczu i szturmują bramkę gości.

5
3
1
1
3
4'

Z narożnika boiska zbyt głęboko dośrodkował Szymański i piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Litwinów.

2
1
1
1
4
2'

Dawid Kownacki minął dwóch obrońców i skierował piłkę do siatki, lecz wcześniej sędzia dopatrzył się faulu reprezentanta Polski na jednym z rywali.

3
4
2
1
11
1'

Lewą stroną boiska przedarł się Pestka i dośrodkował w pole karne, gdzie skutecznie interweniował Baniulis.