Ależ szansa Kante. Były gracz Lisów huknął z 10 metrów, ale po rykoszecie futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
2
108'

Olbrzymie zamieszanie w polu bramkowym Caballero! Strzał jednego z gospodarzy trafia w rękę obrońcy, ale nie ma rzutu karnego. Konsultacja z VAR-em nic nie zmienia.

1
106'
106'
105+2'

Chelsea. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Olivier Giroud.

105'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu N'Golo Kante.

Chelsea prowadzi! Schmeichel wybrał się na przedpole i popełnił straszny błąd. Bramkarz bez kontaktu z piłką, a do siatki trafia głową rezerwowy Pedro.

37
23
10
9
9
101'
101'

Niecelny strzał Pedro z trudnej pozycji.

4
3
1
2
2
100'

Jamie Vardy w polu karnym gości, ale przy próbie odwrócenia się w kierunku bramki stracił równowagę.

1
1
96'

Senna gra w dogrywce. Czyżby nikomu nie zależało już na bieganiu?

2
1
1
2
2
94'

Vardy krótko podał do Okazakiego, ale w ostatniej chwili Japończyka uprzedził Fabregas.

1
3
2
1
1
92'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

3
2
1
3
2
91'

Startujemy z I połową dogrywki.

2
2
2
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
3
1
1
1
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Victor Moses. Udrzeony w twarz został Albrighton.

1
87'

Groźnie! Prostopadłe podanie Williana do Moraty, ale Hiszpan nie pokonał Schmeichela.

1
1
1
86'

Faulował Maguire i mogło się to skończyć drugim "żółtkiem". Sędzia miał prawo sięgnąć do kieszeni.

83'

Kapitalna szansa przed gospodarzami! Jamie Vardy przegrywa jednak pojedynek z bramkarzem.

81'

Wilfred Ndidi odważnie huknął z 30 metrów, ale pomylił się dość znacznie.

1
78'

Lisy poczuły krew i nie zwalniają tempa. Mahrez mięciutko do Okazakiego, ale Japończyk nie ruszył do piłki.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Niesamowity kocioł w polu karnym gości! Świetnie bronił Caballero, ale wobec kolejnej już dobitki był bezradny. Mamy remis i zapachniąło dogrywką.

Leicester City
17
8
4
7
12
70'

Hazard do Alonso, ale ten ofiarnie przyblokowany. Po chwili jeszcze mocna próba Fabregasa, ale piłka "upolowała" jednego ze stoperów.

2
64'

Pod bramkami niewiele ciekawego. Lisy nadal w natarciu. Dwa strzały Albrightona z 20 metrów trafiły w nogi obrońców.

61'

Leicester zepchnął rywala do obrony. Defensywa Chelsea jest jednak szczelna, a strzału sprzed "szesnastki" są dobrze blokowane.

4
1
2
1
1
58'

Moses dograł w pole karne, ale Kasper Schmeichel lekko trącił piłkę czym zmylił Moratę.

2
1
1
2
2
56'

Marc Albrighton z ostrego kąta, ale wprost w bramkarza.

1
1
2
1
54'

Zapomnieliśmy, że jest na boisku, ale teraz przypomniał o swojej obecności. Po serii błędów gospodarzy z 18 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Hazard.

1
53'

Koszmarne pudło Vardy'ego po świetnej centrze Mahreza z głębi pola. Napastnik w czystej sytuacji uderzył piłkę głową tak, że ta poleciała pionowo w górę.

1
2
1
50'

Przerwa w grze. Z pomocy medycznej korzysta Willian.

1
1
1
3
4
48'

Strzał Moraty z ostrego kąta, ale łapie Kasper Schmeichel.

1
2
1
46'

Fatalny wykop Caballero prosto pod nogi Mahreza. Algierczyk miał przed sobą pustą bramkę, ale odległość była spora. Strzał bez przyjęcia, ale daleko od celu.

1
46'
46'

Początek II połowy.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko. Faulowany w środku był Iheanacho.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Willian.

Goście prowadzą, a przecież przed chwilą to gospodarze wyszli z groźną kontrą (źle rozegrał piłkę Iheanacho). Willian otwiera drogę do bramki Moracie, a Hiszpan z zimną krwią pokonuje Schmeichela.

34
20
9
6
7
40'

Oglądamy szarpany mecz. Jedni i drudzy nie mogą złapać właściwego rytmu gry.

36'

Wilfredo Caballero daleko poza swoim polem karnym. Bramkarz zmuszony był opuścić posterunek, aby zatrzymać goniącego piłkę Vardy'ego.

1
33'

Prostopadłe zagranie Williana do Moraty. Ten oszukał Maguire'a, ale z ostrego kąta uderzył tylko w boczną siatkę. Mają słuszne pretensje jego koledzy - podanie byłoby lepszym rozwiązaniem.

29'

Dośrodkowanie Williana trafia na głowę Moraty, ale tylko górna siatka po tym strzale.

27'

Świetna okazja Moraty! Dogranie na 16. metr, gdzie nie było piłkarzy gospodarzy. Wzorowe przyjęcie, ale strzał już marny... w sam środek bramki, do rąk Schmeichela.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire. Kopnięty Morata.

1
23'

Dwa podania w pole karne Lisów w poszukiwaniu Moraty. Nie jest jednak tajemnicą, że ostatnimi czasy Hiszpan zgubił formę.

1
20'

Kąśliwe uderzenie Ndidiego z przeszło 20 metrów. Piłka zmierzała w światło bramki, ale Wilfredo Caballero ją zatrzymał.

17'

Atak przyjezdnych lewą flanką. Morata chytrze zagrywał do Hazarda, ale dość chaotyczne interwencje obrońców Leicester uniemożliwiły strzał.

14'

Prostopadłe podanie od Iheanacho, ale piłka nie dociera do Vardy'ego. Dobrze ustawił się Christensen.

2
2
1
16:57

Jeśli chodzi o stroje w jakich grają obie drużyny, to tak to wygląda. Na pierwszym planie Riyad Mahrez, za nim N'Golo Kante.

1
1
11'

Mahrez do Simpsona, a ten wstrzelił piłkę wzdłuż linii bramkowej. Ofiarna interwencja Christensena i po strachu.

2
3
1
1
9'

Willian ruszył z kontrą, ale zbyt długo holował piłkę przy nodze, a kiedy zdecydował się już podawać jego koledzy byli na spalonym.

2
2
1
2
6'

Morata ściągnął na siebie dwóch obrońców i powstała luka na lewej stronie pola karnego gospodarzy. Dokładnie tam zagrał Willian, ale Victor Moses nie dogonił futbolówki.

2
2
2
3'

Zaczynamy z grubej rury! Półgórna piłka posłana w pole karne gości z prawego skrzydła. Marc Albrighton kropnął z woleja, ale pomylił się o ok. metr.