Jeszcze Arsenal. Po kombinacyjnej akcji strzał Wilshere'a tuż obok słupka.

3
6
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. 3:1! Akcja lewą stroną, Jack Wilshere dogrywał z pola karnego, strzał Ramsey'a głową trafił w Rodrigueza, poprawka z bliska Welbecka wpadła do bramki!

26
14
9
7
10
83'

Arsenal pod własną bramką, Milan dąży do wyrównania strat.

3
3
3
2
2
79'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Sead Kolasinac.

79'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Manuel Locatelli.

77'

Uderzenie Andre Silvy, Ospina wybił piłkę na róg.

1
1
2
75'

Po stracie drugiego gola Milan przestał już wierzyć w możliwości awansu. Drużynom pozostaje dograć kwadrans.

1
2
3
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Granit Xhaka. Lewą nogą mocno uderzył Xhaka, Donnarumma popełnił błąd. Bramkarz odbił piłkę i ta wtoczyła się do bramki. 2:1! Chyba już po emocjach.

19
10
4
10
18
69'
68'

Kalinić mógł zanotować wejście smoka, ale głową uderzył wprost w Ospinę.

1
67'
66'

Jonas Eriksson w niektórych częściach Mediolanu na pewno nie zostanie ugoszczony pizzą. Włosi mogą sporo zarzucić Szwedowi.

1
1
65'

Przed polem karnym do piłki doszedł Montolivo, futbolówka jednak chwilę przed strzałem podskoczyła i wyszedł kabaret zamiast uderzenia.

1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego otrzymał Suso.

AC Milan
2
2
59'

Silva do Cutrone, ale ten uderzył tuż obok bramki! Milan szuka swoich szans na objęcie prowadzenia.

1
56'

Milan stara się atakować, Arsenal wyprowadza kontry. Przed momentem w dobrej sytuacji przestrzelił Ramsey.

54'

Płaski strzał z ok. 16 metrów oddał Suso, Hiszpan uderzył tuż obok słupka!

2
1
2
1
50'

W kierunku bliższego słupka z pola karnego uderzył Mesut Oezil, bramkarz wybił piłkę na róg.

1
1
49'

Arsenal stara się utrzymywać piłkę na połowie Milanu. Włosi póki co nie znaleźli się w polu karnym.

2
46'

Wracamy do meczu!

1
1
1
1
1
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho Monreal.

7
2
2
4
4
45+2'

Uderzał Jack Wilshere, Gianluigi Donnarumma odbił piłkę.

3
1
1
1
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty, a strzał głową z pięciu metrów Henricha Mchitarjana był minimalnie niecelny.

2
1
1
1
2
44'

Zamieszanie w polu karnym Arsenalu. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

2
2
1
2
4
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabio Borini. Wściekli są Włosi.

3
5
1
1
3
23'

Żółtą kartkę za dysksuje z sędzią otrzymał Gianluigi Donnarumma.

3
7
3
2
8
41'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Alessio Romagnoli.

4
4
3
7
40'

Zagranie ręką w polu karnym Arsenalu. Sędzia nie zareagował!

2
2
2
12
25
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Piłka w lewym rogu bramki, bramkarz w prawym. 1:1!

31
15
9
14
40
38'

Rzut karny dla Arsenalu! Rodriguez sfaulował Welbecka! Tak orzekł sędzia, gracz Milanu ręką trącił napastnika, ale ten to wykorzystał. Duża kontrowersja!

9
4
3
12
34
37'

Odpowiedź Arsenalu, strzał Ramsey'a z ok. 16 metrów odbił bramkarz!

1
3
5
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. Asystował mu Ricardo Rodriguez. Chyba czekają nas emocje! Rodriguez z lewej strony do Calhanoglu, a ten uderzył z ok. 20 metrów. Ospina nie był w stanie odbić precyzyjnego strzału! 0:1!