Puchar Anglii: 1/8 finału
19 lut 2018 20:55
90+2'

Gospodarze poradzili sobie z bardzo groźną centrą Bernardo Silvy z prawej strony boiska.

26
11
3
3
4
90+2'

3
90'

Doliczone 4 minuty.

6
6
2
2
8
89'

Zablokowany płaski strzał Bernardo Silvy sprzed pola karnego.

6
7
3
4
10
86'

Co za emocje, zawodnicy Wigan wybijają piłkę byle dalej od własnej bramki!

17
11
2
3
5
84'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Christian Walton.

Christian Walton #1
10
2
2
2
5
83'

The Citizens rzucili się do wściekłych ataków, gospodarze w głębokiej defensywie.

6
2
2
4
8
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Will Grigg.

NIE-SA-MO-WI-TE! Walker popełnił fatalny błąd, przepuścił piłkę skierowaną w stronę jego bramki, przejął ją Grigg i płaskim strzałem z 16 metrów pokonał Bravo. Zespół Wigan musi teraz przetrwać przez niespełna kwadrans i zostanie sprawcą chyba największej sensacji w angielskim futbolu w obecnym sezonie.

70
43
22
18
23
77'

Wigan. Schodzi: Gavin Massey. Wchodzi: Ryan Colclough.

1
73'

Bardzo groźna płaska centra Danilo z lewej strony pola karnego, jednak zabrakło zamknięcia. Obywatele w natarciu.

2
3
2
2
2
72'

Głębokie dośrodkowanie De Bruyne z rzutu wolnego, ale piłka w rękach Waltona.

3
2
2
2
2
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Callum Elder.

Callum Elder #3
3
2
3
2
2
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jay Fulton.

1
2
1
1
1
68'

Perkins zablokował atomowy strzał z dystansu Danilo.

1
1
1
2
2
65'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

63'

Gospodarze powinni podkręcić tempo, bo mają niepowtarzalną szansę na sprawienie sensacji. Jeśli nie wygrają u siebie, to dojdzie do powtórki, ale już na Etihad Stadium. Tam awans Wigan byłby cudem.

1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gavin Massey.

2
1
2
2
58'

Widowisko nie porywa. Manchester City wciąż gra bezbarwnie, a gospodarze nie chcą podejmować zbyt dużego ryzyka, by nie zostać skarconym.

1
1
1
1
2
54'

Wigan. Schodzi: Gary Roberts. Wchodzi: Michael Jacobs.

2
51'

Mimo gry w osłabieniu, Manchester City wciąż ma inicjatywę.

2
2
3
2
2
48'

Sprzed pola karnego wysoko w trybuny uderzył Ilkay Gundogan. Wywołało to aplauz miejscowych kibiców.

3
1
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
2
1
1
46'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Kyle Walker.

3
3
2
1
1
45+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Fabian Delph. Sędzia miał rację, bo zawodnik Man City brutalnie zaatakował Powera i mógł mu nawet złamać nogę! Na szczęście do kontuzji nie doszło.

Manchester City
19
11
7
10
10
45+1'

Mogło być 0:1! Sergio Aguero wpadł w pole karne, oszukał obrońcę i huknął pod poprzeczkę, jednak kapitalnie obronił to Walton!

6
3
1
2
2
45'

Doliczona 1 minuta.

1
45'

Elder zablokował uderzenie Sergio Aguero sprzed pola karnego.

4
3
1
1
1
41'

Tempo spadło. Manchester City gra trochę leniwie i przez to nie jest mu łatwo zaskoczyć gospodarzy.

2
2
2
2
3
36'

Nieźle zapowiadała się oskrzydlająca akcja gospodarzy, jednak Massey dośrodkował fatalnie i piłka opuściła boisko.

2
2
3
1
1
35'

Potężnie z ostrego kąta strzelił Ilkay Gundogan i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

1
3
2
1
1
30'

Kapitalna szansa Man City! John Stones zgrał piłkę do Fernandinho, ale Brazylijczyk z 10 metrów uderzył nad bramką!

3
2
2
4
3
29'

Fulton zablokował centrę Danilo z prawej strony pola karnego.

2
1
1
27'

Wigan. Schodzi: Nick Powell. Wchodzi: Jay Fulton.

1
1
1
1
2
26'

Trudne zadanie ma Manchester City. Gospodarze są bardzo ruchliwi i skuteczni w przeszkadzaniu.

2
1
1
1
24'

A jednak Powell wrócił do gry.

2
1
1
1
23'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Nick Powell i konieczna będzie zmiana.

1
2
2
20'

Szybka kontra Wigan, jednak Nick Powell został zablokowany przy próbie strzału z 16 metrów.

3
2
1
16'

Manchester City przeważa w polu, ale gospodarze też pokazują dobry futbol i już dwa razy się odgryźli.

1
1
1
1
1
12'

Will Grigg wpadł w pole karne Man City i w bardzo dobrej sytuacji uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

4
1
1
1
9'

Zapachniało sensacją! Goście kompletnie się pogubili we własnym polu karnym i w ostatniej chwili Claudio Bravo wygarnął piłkę spod nóg Robertsowi.

3
1
1
2
8'

W ćwierćfinale zwycięzca tej pary zagra u siebie z Southampton.

1
3
1
6'

Oba zespoły dzielą na co dzień dwie klasy rozgrywkowe. Wigan jest wiceliderem League 1.

4
5'

Szarpany początek, bardzo dużo twardej walki.

3
1
2
1
3'

Już klarowna sytuacja Man City! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła nad poprzeczką główkował Sergio Aguero, któremu do końca przeszkadzał obrońca Wigan.