Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
90'

Ethan Ampadu przypadkowo strzelił we własnego golkipera. Na posterunku Wilfredo Caballero.

1
1
1
1
89'

Willian o centymetry od hat-tricka! Po strzale z dystansu Brazylijczyk trafił jednak w słupek!

3
3
2
88'

Hull City. Schodzi: Jackson Irvine. Wchodzi: Dan Batty. Grosicki nie zagra dziś na Stamford Bridge.

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jackson Irvine. Za faul.

3
2
84'

Bardzo spokojna końcówka. Trener Hull wciąż ma jedną zmianę do przeprowadzenia.

2
2
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Scott. Za ostry faul.

Chelsea FC
1
1
1
2
1
78'

Jon Toral uderzył zbyt lekko, a na dodatek wprost w Wilfredo Caballero.

2
1
1
76'

Kapitalna interwencja bramkarza Hull po strzale z półwoleja Drinkwatera!

2
2
2
72'

Hull City. Schodzi: Nouha Dicko. Wchodzi: Fraizer Campbell.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
4
4
70'

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Alvaro Morata.

69'

Błyskawiczna kontra Chelsea i blisko gola na 5:0. Willian został zablokowany, a uderzenie Zappacosty na rożny sparował golkiper Hull.

5
4
1
1
68'

Przebojowy rajd Dicko, który minął w polu karnym Ampadu i został powstrzymany przez Wilfredo Caballero.

5
5
67'

Irvine przejął piłkę na połowie Chelsea, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z najlepszych na boisku - Ethan Ampadu.

5
5
66'

Chelsea nie atakuje już z takim animuszem jak w pierwszej części gry. Gospodarze kontrolują wydarzenia boiskowe, lecz brakuje podbramkowych akcji.

4
4
62'

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Kyle Scott. Drugi debiut w zespole gospodarzy!

9
8
2
1
1
60'

Callum Hudson-Odoi szukał w polu bramkowym Giroud, jednak Francuza uprzedził jeden z defensorów Hull. Spokojna druga połowa w wykonaniu Chelsea.

6
6
1
1
1
57'

Hull odważniej gra po przerwie. Irvine uderzył lekko z dystansu i drugą interwencję zanotował Wilfredo Caballero.

7
6
1
55'

Hull City. Schodzi: Harry Wilson. Wchodzi: Jon Toral.

54'

Przy faulu na rzut karny dla Hull kontuzji barku doznał Harry Wilson, który nie może kontynuować gry.

5
5
51'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! David Meyler! Piłkarz Hull huknął w lewy róg, ale intencje strzelca świetnie wyczuł Wilfredo Caballero!

14
10
2
3
6
49'

Rzut karny dla Hull po faulu Fabregasa!

11
10
3
3
46'

Początek drugiej połowy, Kamil Grosicki wciąż na ławce.

10
6
1
2
2
46'
45'

11
10
2
1
1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Emerson Palmieri.

Emerson wycofał z linii końcowej do Giroud, który z najbliższej odległości trafił na 4:0! Co ciekawe, bramka nie powinna zostać uznana, ponieważ Emerson znajdował się na pozycji spalonej. Sędzia z VAR-u jednak nie skorzystał.

29
19
3
2
2
41'

Piłkarze Hull wciąż bez celnego strzału. Na razie na taki się jednak nie zanosi.

8
8
1
2
2
37'

Po trzecim golu spokojniejszy okres w meczu. Kibice Chelsea myślami mogą być już w ćwierćfinale Pucharu Anglii.

10
10
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Stewart. Za uderzenie Cahilla łokciem.

8
7
3
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Olivier Giroud. Powtórka z pierwszego gola! Giroud odebrał piłkę przed polem karnym Hull, odegrał do Williana, który tym razem po strzale tuż nad murawą trafił do siatki. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

28
16
4
4
4
29'

W strzałach 6:1. Z taką grą Chelsea powinna cieszyć się z kolejnych bramek.

14
9
1
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Cesc Fabregas. To musiało się stać! Fabregas idealnie zagrał z własnej połowy do Pedro, który po świetnym przyjęciu wybiegł do sytuacji sam na sam i strzelił obok bezradnego golkipera. 2:0!

29
18
6
7
8
26'

I kolejna okazja dla Chelsea po świetnej kontrze! Willian przebiegł prawie pół boiska, zagrał na prawą stronę do Pedro, którego płaski strzał na raty obronił David Marshall.

9
9
24'

Chelsea miała rzut wolny w pobliżu linii bocznej pola karnego, a mimo to Willian zdecydował się na bezpośredni strzał. Golkiper odbił piłkę przed siebie, a po chwili arbiter odgwizdał faul dla Hull.

8
8
1
1
2
22'

Hull w poważnych tarapatach. Ekipa The Championship ma problemy ze stworzeniem ofensywnej akcji przeciwko aktualnemu mistrzowi Anglii. Oby swoją szansę w II połowie otrzymał Kamil Grosicki!

10
10
1
1
18'

Ależ blisko! Danny Drinkwater zagrał prostopadle na 5. metr, ale Giroud zabrakło dosłownie centymetrów, aby trafić w piłkę. Pachnie drugim golem dla Chelsea.

12
12
2
1
1
14'

Cesc Fabregas zagrał prostopadle w pole karne do Pedro, którego w ostatniej chwili uprzedził jeden z defensorów.

9
10
1
14'

Olivier Giroud stanął przed kapitalną okazją, ale uderzył z powietrza tuż nad bramką Hull.

9
10
1
1
11'

Irvine uderzył z główki wyraźnie nad poprzeczką bramki Chelsea.

8
8
1
8'

Blisko drugiego gola! Po krótko rozegranym rzucie rożnym Willian świetnie znalazł Fabregasa w polu karnym, który z ostrego kąta starał się po płaskim strzale zaskoczyć golkipera Hull. David Marshall krył jednak bliższy słupek i udanie interweniował.

15
13
1
2
2
7'

Chelsea od początku w ataku pozycyjnym. Hull ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

12
12
2
3
3
3'

Przypomnijmy, że w tej rundzie Pucharu Anglii, w przypadku remisu, dojdzie do dodatkowego meczu. Na razie bliżej awansu jest jednak Chelsea.

13
12
2
3
3
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Olivier Giroud. Ależ początek dla Chelsea!!! Giroud odebrał piłkę na połowie rywala, ta trafiła do Williana, który po świetnym zwodzie minął rywala i z 18. metrów uderzył technicznie tuż obok słupka. Piękny gol!

36
31
8
8
8
20:13

W poprzedniej rundzie Chelsea pokonała Newcastle 3:0, z kolei Hull wygrał z Nottinham Forest 2:1.

19
16
3
3
3
20:13

Sporo zmian w obu zespołach. W porównaniu z ligowymi meczami trener Chelsea wprowadził 6 nowych zawodników, a szkoleniowiec Hull aż 7. W zespole gospodarzy zadebiutuje dziś Emerson Palmieri.

15
14
20:13

Do kadry meczowej Hull City powrócił Kamil Grosicki, który ostatnio zmagał się z urazem stopy. Przeciwko mistrzowi Anglii Polak rozpocznie jednak mecz na ławce rezerwowych. Przypomnijmy, że w 2018 r. "Grosik" opuścił 7 spotkań, a wystąpił tylko w 2, spędzając na boisku raptem 64 minuty.