Mogliśmy prowadzić! Irlandia przysnęła i po dograniu Kądziora bliski wepchnięcia piłki do siatki był wbiegajacy na 7. metr Przemysław Frankowski.

44
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Klich. Asystował mu Arkadiusz Milik.

Udało się! Brawa dla Polaków za tą akcję! "Klepka" środkiem pola karnego i Klich pewnie strzela z 11 metrów tuż przy prawym słupku.

487
239
97
44
56
84'

Zaskakujący strzał Klicha prawą nogą z ok. 23 metrów. Siła olbrzymia, ale z precyzją już na bakier.

35
81'

Irlandia. Schodzi: Aiden O'Brien. Wchodzi: Daryl Horgan.

18
80'

Błaszczykowski pada w polu karnym rywali. Słusznie nie ma rzutu karnego.

51
77'

Często gościmy w "szestnastce" Irlandii, ale w olbrzymim gąszczu trudno o precyzyjne dogranie.

20
11
8
8
24
75'

Wreszcie myli się w ocenie sytuacji obrona rywali. Kądzior dograł na głowę Szymańskiego, ale piłka przeleciała obok lewego słupka.

21
22
10
10
17
74'

Szymański centruje na 5. metr, ale tam jest trzech obrońców Irlandii i żadnego Polaka.

21
28
10
14
29
73'
72'

Irlandia. Schodzi: Shaun Williams. Wchodzi: Conor Hourihane.

Shaun Williams #7
21
8
6
8
9
72'
34
9
10
10
10
71'

Dośrodkowanie z lewej flanki i próba przewrótki Milika. Nasz napastnik nie trafił w piłkę, jest jeszcze strzał Kądziora, ale po rykoszecie Darren Randolph łatwo zatrzymał futbolówkę.

10
20
6
6
15
69'

Arkadiusz Reca bardzo długo zwlekał z wykonaniem autu. Po prostu nie miał do kogo wyrzucić piłki.

20
30
10
20
22
67'

Nie mamy pomysłu na zaskoczenie Irlandii, mało biegamy i posyłamy mnóstwo niecelnych podań. W zasadzie trudno doszukać się jakichkolwiek pozytywów w grze Polski.

29
28
9
32
29
64'

Irlandia. Schodzi: Callum Robinson. Wchodzi: Graham Burke.

Graham Burke #9
30
17
9
8
12
63'

Nie dało się przedostać się w pole karne, więc Linetty poszukał strzału z dystansu... wysoko nad celem.

24
15
9
13
29
61'
46
20
20
30
33
61'

Polska. Schodzi: Kamil Glik. Wchodzi: Jan Bednarek.

33
17
32
12
38
59'

Callum O'Dowda huknął z wielką siłą z 20 metrów, ale na nasze szczęście przeniósł piłkę nad poprzeczką.

19
11
8
7
17
57'

Dwa dośrodkowania Recy, ale raczej "na aferę", bez konkretnego adresata.

19
16
11
15
35
56'

Irlandia. Schodzi: Jeff Hendrick. Wchodzi: David Meyler.

22
9
6
13
12
55'

Irlandia. Schodzi: Cyrus Christie. Wchodzi: Matt Doherty.

12
10
4
7
11
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aiden O'Brien. Asystował mu Callum O'Dowda.

Łatwo tracimy gola! Dośrodkowanie z prawego skrzydła tuż przed bramkę, gdzie wbiegało trzech Irlandczyków. Debiutant O'Brien uderza głową obok rąk bezradnego Szczęsnego.

Irlandia
305
208
77
98
213
53'

Rajd Cyrus Christie i ratuje nas wślizgiem Glik!

34
14
9
9
16
51'

Najpierw centra w kierunku Błaszczykowskiego, a 60 sekund później dośrodkowanie do Kędziory. Dwukrotnie źle podawał Linetty.

9
8
7
5
39
49'

Próba O'Dowdy z 20 metrów, ale bardzo pewnie broni Szczęsny.

29
16
11
9
18
48'

Długie podanie do Kędziory... za długie.

9
9
8
14
33
46'

Zaczynamy grę w II połowie.

26
9
8
16
17
46'
28
44'

Karol Linetty dośrodkował za plecy defensywy rywali, ale nie było tam żadnego z biało-czerwonych i piłka w rękach bramkarza.

18
13
8
14
26
42'

Dobre dośrodkowanie Kedziory z prawego skrzydła. Duże zamieszanie w polu karnym gości, ale ani Krychowiak, ani Milik nie byli w stanie skierować piłki do siatki.

16
17
13
14
24
38'

Atak środkiem boiska. Błaszczykowski prostopadłym podaniem uruchomił Piątka, ale napastnik Genoa CFC został łatwo zastopowany przez Keogha. Kapitan Irlandczyków daje dziś duży spokój w tyłach.

23
10
10
17
21
35'

Jest pierwszy celny strzał Polaków! Arkadiusz Milik soczyście uderzył zza pola karnego, ale pewnie broni Darren Randolph.

49
28
25
20
25
34'

Jeff Hendrick zagrał wzdłuż bramki, ale piłka pada łupem Szczęsnego.

42
31'

Kurzawa traci piłkę przed własnym polem karnym, ale skończyło się tylko na strachu. Prostopadłe podanie Robinsona przecina Glik.

25
9
16
5
22
28'

Strzał Kamińskiego z 13 metrów i może gdyby nie trącenie piłki przez Krychowiaka padłby gol na 1:0. Piłka zmierzała w światło bramki, ale defensywny pomocnik Lokomotiwu Moskwa niefortunnie zmienił kierunek lotu futbolówki.

18
12
13
19
62
26'

Ożywiła się publika i we Wrocławiu widzimy meksykańską falę. Czekamy jeszcze na rozmach naszych piłkarzy.

52
32
13
8
15
25'

Znów próbowaliśmy lewym skrzydłem i ponownie za sprawą Recy. Polaka łatwo zastopował Richard Keogh.

15
8
11
10
33
23'

Na boisku niewiele się dzieje, na trybunach też stypa. Słabo to wszystko wygląda, ale bądźmy dobrej myśli.

31
36
13
18
30
20'

Arkadiusz Reca dynamicznie ruszył lewą flanką, zdecydowany wślizg jednego z Irlandczyków kończy jednak polską szarżę.

40
18
19
17
30
18'

Mamy przewagę, ale trudno przedostać się w pole karne rywali.

33
24
16
37
30
16'

Jakub Błaszczykowski zawzięcie zaatakował rywala i udało się odebrać piłkę 20 metrów przed bramką Irlandii. Co z tego, skoro Piątek źle zabrał się z piłką.

32
20
15
23
54
14'

Callum O'Dowda dośrodkował na dalszy słupek, ale John Egan uderza głową nad poprzeczką.

38
17
13
11
26
13'

Pograliśmy piłką po lewej stronie pola karnego Irlandii, ale centry Błaszczykowskiego i Milika nie trafiły do adresatów.

13
18
18
14
57
10'

Milik marnuje świetną okazję! Daleki wyrzut z autu Recy, przedłużenie głową Kamińskiego i napastnik Napoli fatalnie przestrzelił głową.

26
40
15
29
114
9'

Odebraliśmy piłkę przed polem karnym rywala, ale Reca źle zgrał z pierwszej piłki do Piątka.

24
12
16
40
27
7'

Z nieprzygotowanej pozycji uderzył Arkadiusz Milik... nieczysto i daleko obok celu.

28
89
23
25
40
5'

Kamil Glik wyszedł wysoko i skasował akcję rywali. Sędzia uznał jednak, że Polak faulował Robinsona. Dobrze, że daleko od polskiej bramki.

50
16
25
14
25
2'

Agresywny pressing Irlandczyków i gubi się Szczęsny. Nerwowe wybicie na aut i od razu z ławki poderwał się Jerzy Brzęczek.

19:45

Pamiątkowa patera z okazji setnego występu w reprezentacji dla Błaszczykowskiego. Wręczył mu ją Zbigniew Boniek.

69
22
12
11
22
19:45

Piłkarze już w tunelu prowadzącym na boisko. Zagramy w biało-czerwonych strojach, rywale na zielono-biało.

43
15
10
11
14
Jak Waszym zdaniem w debiucie wypadnie Krzysztof Piątek?