1:0
Zakończony
Włochy
19:47

Dziękujemy na dziś i zapraszamy na jutrzejszy mecz towarzyski Polska - Irlandia o godzinie 20:45.

12
10
5
5
9
90+4'

Jorginho próbował jeszcze dogrania ze stojącej piłki, ale Zaza główkuje obok bramki.

5
3
2
6
6
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pepe. Portugalczyk brzydko potraktował Federico Chiesę.

Portugalia
13
5
6
5
11
90+2'

Gelson Martins zepsuł dobrze zapowiadającą się kontrę Portugalczyków po złym rozegraniu rzutu rożnego.

3
2
3
3
4
90+1'

Emerson przeprowadził dobrą akcję lewą stroną. Efektowny wślizg Oliveiry przerywa akcję.

5
5
1
1
2
90+1'

Wiliam Collum dolicza 4 minuty.

4
1
3
3
2
89'

Portugalia oddala zagrożenie i utrzymuje się przy piłce na połowie Squadra Azzury.

5
1
2
87'

Beznadziejnie Emerson, który nie porozumiał się z Romagniolim i zagrał piłkę poza linię końcową.

1
5
6
86'

Portugalia. Schodzi: William Carvalho. Wchodzi: Sergio Oliveira. Pomocnik schodzi z powodu kontuzji. Tymczasem dla Oliveiry jest to debiut w kadrze.

85'

Który to już raz Donnarumma ratuje Włochów. Świetna kontra Portugalii i niespodziewany, trudny strzał Renato Sanchesa po ziemi.

1
5
2
1
83'

Caldara zdołał dojść do strzału, ale Rui Patricio w pełni kontrolował lot piłki.

4
1
4
82'

Włosi po raz kolejny będą próbowali stałego fragmentu gry.

3
1
3
1
1
81'

Portugalia czeka tylko i wyłącznie na kontry. Zaskakująco słaby fragment gry misrzów Europy.

4
4
4
1
81'

Płaskie dośrodkowanie Emersona i znowu kolejna interwencja w polu karnym defensywnego bloku Portugalii. 10 rzut rożny Italii.

2
5
5
2
5
79'
78'

Mecz powoli się kończy, ale Włosi próbują dążyć do wyrównania - Zaza uderzał głową ponad bramką po rozegraniu rzutu rożnego przez Bonaventurę.

5
2
1
2
2
75'

Portugalia. Schodzi: Bruma. Wchodzi: Gelson Martins.

1
2
5
1
1
75'

Andre Silva nie przyjął tym razem piłki. Romagnioli przytomnie przepuścił ją między nogami i nie ma nawet korneru.

2
2
2
73'

Portugalia. Schodzi: Pizzi. Wchodzi: Renato Sanches.

73'

Criscito przerywa akcję Joao Cancelo. Tymczasem szykuje się pierwsza zmiana w zespole Portugalii.

1
1
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi. Napastnik zmuszony do przerwania szybkiej akcji.

2
4
2
2
4
68'

Znów świetnie Donnarumma. Tym razem w końcu zobaczyliśmy dobrą akcję Bernardo Silvy, który wypuścił Pizziego, ale golkiper AC Milan zna swój fach.

4
2
2
1
1
67'

Wydawało się, że Pizzi łatwo straci piłkę przed własnym polem karnym, ale pan William Collum odgwizduje faul Cristante.

1
1
4
1
1
66'

Kornery Italii nie przekładają się na okazje bramkowe. Goście już ośmiokrotnie dośrodkowali stojącą piłkę z narożnika boiska i ani razu nie oddali nawet celnego strzału.

3
3
3
1
1
66'

Z kolei Portugalczycy bardzo mądrze ustawiają się w obronie i liczą na przechwyty. Właśnie po jednym z takich błędów Cristante gospodarze byli bliscy wyprowadzenia szybkiej kontry.

6
3
1
1
1
63'

Ofensywa Włochów praktycznie nie istnieje. Piłki posyłane w stronę Zazy nie znajdują na razie adresata.

5
5
3
5
1
60'

Federico Chiesa spróbował uderzenia, ale trzeba przyznać, że druga połowa nie jest szczególnie udana w jego wykonaniu.

3
3
1
1
1
60'

Pomysł niezły, wykonanie mierne. Ruben Nevs próbował prostopadłego dośrodkowania w stronę wychodzącego Pepe, ale kapitan gospodarzy na pozycji spalonej.

3
3
59'
58'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa.

2
2
2
5
2
58'

Bruma faulowany przez Federico Chiesę.

1
1
1
3
1
57'

Stałe fragmenty gry to chyba największa bolączka Italii. Bonaventura kolejny raz trafia w Rui Patricio.

5
4
1
1
1
56'

Cancelo wybija na rzut rożny po próbie prostpadłego podania Giacomo Bonaventury do Ciro Immobile.

2
2
2
2
2
54'

Bernardo Silva huknął przepięknie z ostrego kąta, ale Donnarumma kolejny raz stanął na posterunku.

1
3
1
1
1
53'

Pizzi nieco przesadził z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

2
2
2
4
2
50'

Krótkotrwały błysk Jorginho. Dobra piłka w stronę Immobile, który był jednak na oczywistym ofsajdzie.

5
3
3
3
3
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Bruma. Ależ rozpoczęcie drugiej połowy przez gospodarzy. Caldara popełnia fatalny błąd już na własnej połowie, skrzydłowy RB Lipsk popędził ile sił w stronę pola karnego, gdzie tylko czekał były napastnik AC Milan, który w piękny sposób podkręcił futbolówkę i pokonał Donnarummę.

25
46'

Lazzari wybija dośrodkowanie Joao Cancelo.

4
3
6
3
4
46'

Trenerzy nie zdecydowali się na jakiekolwiek zmiany.

4
5
6
2
4
czas Druga połowa
44'

No proszę! Przebudzili się w tej końcówce pierwszej połowy Włosi. Bardzo dobra oskrzydlająca akcja Chiesy i zablokowane uderzenie Zazy na wysokości 8 metra.

8
2
1
2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Neves. Dwie szybkie kontry, błyskawiczne przerwane po jednej, jak i drugiej stronie boiska.

6
3
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Criscito.

3
3
8
1
41'

Jorginho wykończył długą akcję Włochów słabym uderzeniem z dystansu.

5
2
1
3
40'

Bruma wzięty w kleszcze nie miał szans na udany drybling. Niemniej pomocnika RB Lipsk należy dziś pochwalić za aktywność.

1
1
1
3
40'

Beznadziejne dogranie Bonaventury prosto w ręce Rui Patricio.

2
5
5
2
1
39'

Pepe znów ratuje się wybiciem poza linię końcową. Włosi od narożnika boiska.

3
1
3
1
38'

W Lizbonie gole wciąż nie padają, ale rozstrzelali się piłkarze na innych stadionach. Szwedzi prowadzą z Turcją 1:0, Czarnogóra wygrywa z Litwą 2:0, a Serbia strzeliła bramkę Rumunii.

6
3
4
2
2
36'

Zaza przedryblował Pepe, ale Cancelo włączył się w tą akcję i wybił piłkę poza linię końcową.

1
4
35'

Portugalia naciera. Wiliam Carvalho przyjmuje piłkę na 25 metrze, uderza z dystansu i tylko szczęście pozwala zachować Donnarummie czyste konto.

4
7
2
1
2
31'

Poprzeczka uratowała teraz Donnarummę! Piłka odbiła się od piszczela jednego z defensorów, konkretniej Cristante.

5
2
2
2
30'

Bruma pudłuje dziś niemiłosiernie. Romagnioli złamał linię spalonego, a Portugalczyk, znajdujący się na wolnej pozycji, uderzył daleko obok słupka.

1
1
5
30'

Odpowiada Italia! Federicho Chiesa popędził ile sił w nogach prawą stroną, zgrał dobrze w pole bramkowe gdzie czekał Immobile i dopiero interwencja Pepe zapobiegła stracie gola.

7
3
4
1
2
27'

Portugalia blisko zdobycia gola, ale w porę interweniuje arbiter, który dopatrzył się przewinienia na Donnarummie w polu bramkowym.

2
3
6
26'

Zamieszanie w polu karnym Rui Patricio! Zaza powinien oddawać strzał z ostrego kąta, ale zdecydował się na podanie piętą i Portugalczycy oddalili w porę zagrożenie.

5
3
2
1
1
25'

Sprytnie zachował się przed własną szesnastką Caldara. Bernardo Silva popycha obrońcę Milanu.

1
3
3
2
1
24'

Jedyne gole w Lidze Narodów wciąż padają wyłącznie na Malcie. Azerbejdzan doprowadza do wyrównania.

3
1
5
3
1
24'

Bruma urwał się Lazzariemu. Włoch zmuszony do przekroczenia przepisów.

1
1
3
3
23'

Cancelo łatwo ograł Bonaventurę, ale dośrodkowanie piłki Bernardo Silvy pozostawiało wiele do życzenia. Zdegustowanie na twarzy Fernando Santosa wyraża więcej niż 1000 słów.

2
2
4
2
4
22'

Zaza fauluje w polu karnym Portugalii i niweczy szanse Italii na gola.

3
3
3
3
3
21'

W końcu lepsza akcja miejscowcyh. Andre Silva miał bardzo dużo miejsca przed sobą, minął na jeden zwód Caldarę i uderzył nieco zbyt lekko, by pokonać dobrze ustawionego Donnariummę.

3
1
5
3
1
20'

Klasa piłkarska obu zespołów jest niepodważalna, ale ten mecz na razie rozczarowuje.

1
1
5
3
1
19'

Na trybunach Estadio da Luz nie ma dziś kompletu. Atmosfera jest iście sielankowa.

2
1
4
1
1
18'

Kontra Włochów. Błąd Pizziego, przejęcie Bonaventury, ale całą akcję wyjaśnił Pepe.

5
3
1
2
3
16'

Złe przyjęcie Pizziego spowolniło akcję Portugalii. Ostatecznie gospodarze po długiej wymianie piłki w okolicach szesnastki oddają nieudany strzał obok bramki autorstwa Brumy.

2
1
4
1
15'

Uderzenie Chiesy w środek bramki.

1
3
1
14'

Andre Silva kombinacyjnie lobem w stronę Brumy, ale całą akcję wyjaśnia Romagnioli. Po chwili faulowany Zaza.

1
2
4
1
1
13'

Immobilie na spalonym.

1
1
6
1
1
11'

Jednocześnie trwa jeszcze 7 spotkań Ligi Narodów. Jak na razie bramka padła jedynie w spotkaniu Malta - Azerbejdżan, gdzie prowadzą gospodarze.

6
3
4
11'

Odchylony Zaza uderza głową bardzo niecelnie.

4
1
2
1
2
10'

Dobra akcja Immobile, który nabił Pepe i wywalczył rzut rożny.

6
2
2
2
4
10'

Teraz to Włosi próbują rozegrania piłki.

9
1
2
2
2
9'

Rewelacyjna defensywa Joao Cancelo. Portugalczyk nie tylko potrafił uchronić swój zespół przed kornerem, ale wywalczył także wybicie z linii piątego metra.

4
1
2
1
1
8'

Bruma zabawia się sztuczkami technicznymi z Lazzarim, ale to Włoch wygrał ten pojedynek jeden na jednego.

6
3
4
3
2
7'

Bernardo Silva miał problemy z opanowaniem piłki od Mario Rui, ale Caldara ostatni dotykał piłki i mamy kolejny korner.

5
3
2
1
1
7'

Joao Cancelo łatwo powstrzymany przez Domenico Criscito na lewej stronie.

5
2
3
3
2
6'

Portugalczycy wyprowadzają piłkę w własnej strefy obronnej.

3
2
3
2
5
5'

Ruben Neves uderza głową obok bramki, ale Wiliam Carvalho był w tej akcji na spalonym.

1
3
4
3
4'

Mario Rui, piłkarz SSC Napoli, wywalczył korner.

6
2
1
2
2
3'

Akcja gospodarzy - Wiliam Carvalho dwukrotnie dosrodkowuje bez skutku.

2
1
1
5
2'

Duży błąd Mario Rui - Federico Chiesa przejął piłkę przy linii końcowej, ale jego dośrodkowanie nie wyglądało najlepiej.

4
4
4
2
1
1'

Włosi zaczynają od straty, ale szybko naciskają gospodarzy ostrym pressingiem.