Uderzenie głową Virgila van Dijka obronił bramkarz!

6
3
4
90+4'

Już tylko wrzutki na "aferę" pozostają Liverpoolowi. Straszliwie kotłuje się pod bramką gości.

31
15
14
7
12
90+2'

Kibice już wychodzą ze stadionu, a goście kradną cenne sekundy. Już niewiele ponad 150 ich pozostało.

36
19
4
7
11
90'

Sędzia doliczył 4 minuty. Skąd on wziął tyle czasu?

11
5
7
16
44
90'

Evans ma problemy z mięśniem, a limit zmian wyczerpany.

9
3
8
13
14
87'

Trwa szutrm Liverpoolu. Pod bramką Fostera co chwilę robi się gorąco.

5
4
7
9
16
85'

11
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Craig Dawson.

14
8
7
11
9
81'

Liverpool rzucił się do ataku. Remis na wyciągnięcie ręki!

5
7
5
11
23
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Roberto Firmino. Liverpool złapał kontakt, Firmino odbił piłkę, ale doszedł do niej Salah i uderzył nie do obrony. Już tylko 2:3!

24
13
17
29
55
75'

Znowu Foster. Bramkarz obronił strzał Firmino i poprawkę Milnera, który był jednak na spalonym.

6
4
3
3
1
74'

Mocny strzał Milner zdołał odbić Foster! Liverpool mógł wrócić do meczu!

11
7
4
3
8
71'

WBA. Schodzi: Gareth Barry. Wchodzi: Claudio Yacob.

8
6
2
2
5
69'

Liverpool na połowie West Bromwich, ale gości dobrze się bronią.

9
6
2
4
3
65'
65'
65'

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: James Milner.

5
3
5
4
3
64'

Kontra West Bromwich, z piłką biegł Matt Phillips, ale nie trafił.

2
3
5
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emre Can.

Liverpool FC
2
3
1
5
59'

Liverpool rozgrywał piłkę przed polem karnym. Ostatecznie sędzia przerwał grę, będzie rzut wolny z ok. 19 metrów.

9
4
2
1
4
55'

Liverpool stara się zagrozić gościom, ale miejscowym nie klei się gra.

4
5
1
2
2
51'

Przyjemnie patrzy się na grę West Bromwich, goście mają z przodu sporo miejsca i starają się to wykorzystać.

16
12
3
1
2
49'

Piłka po raz kolejny w bramce Liverpoolu, ale gol nie został uznany., Na spalonym zostało SZEŚCIU graczy West Bromwich!

6
7
4
7
14
48'

Ależ ostro zaatakował rywala Ahmed Hegazy. Sędzia powinien wyrzucić gracza gości z boiska, ale nie odgwizdał nawet faulu!

1
2
8
3
8
47'

Phillips w polu karnym i wyciągnięta ręka Mignoleta ratuje Liverpool! Bramkarz mógł mieć piłkę za plecami.

2
2
3
4
2
46'

Gramy po przerwie!

5
7
1
1
2
45+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Craig Dawson. Asystował mu Grzegorz Krychowiak. Bramka uznana! Krychowiak lobem dograł w pole karne, Dawson uderzył z ostrego kąta. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy, który nie zmienił lotu piłki. Gol Dawsona i asysta Krychowiaka. 1:3!

138
83
25
10
12
45+2'

Piłka w bramce Liverpoolu? 1:3? Trwa analiza VAR!

30
21
13
7
5
45'

Sędzia doliczyl 4 minuty.

6
3
4
5
3
45'

Salah wjechał z piłką w pole karne, ale uderzył w boczną siatkę. Wszystko zaczęło sięod błędu Krychowiaka.

4
3
5
7
18
43'

Krychowiak starał się wyprowadzić kontrę gości. Z dalekiego zagrania wyszła tzw. laga. Piłka na aucie

8
6
6
13
5
41'

Tempo gry spadło, gracze gości zwalaniają i starają się uśpić rywali.

4
2
2
2
3
39'

WBA. Schodzi: Hal Robson-Kanu. Wchodzi: Matt Phillips.

38'

Hal Robson-Kanu siedzi na środku boiska. On także zejdzie z placu gry.

1
2
6
6
37'

WBA. Schodzi: Kieran Gibbs. Wchodzi: Ahmed Hegazy.

3
1
1
3
3
37'

Arnold uderzył z dystansu, wprost w ręce bramkarza gości.

4
3
1
5
6
33'

Kieran Gibbs doznał urazu uda i leży na boisku. Do gry już raczej nie wróci.

4
4
6
17
15
32'

Uff, szybko gramy i po rogu piłka omal nie wpadła do bramki West Bromwich.

10
7
11
6
4
32'

Nieeeeeeeeeeeeeee! Znowu analiza VAR. Mecz skończy się jutro...

8
15
6
4
4
31'

Salah minął już bramkarza, ale ten go zatrzymał, poprawka Firmino trafiła w obrońcę.

4
1
2
1
4
31'

Liverpool na polowie gości, którzy co chwilę starają się wyprowadzać kontry. Aktywny w środku pola jest Krychowiak.

12
10
3
3
1
27'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Roberto Firmino! Firmino uderzył mocno, ale trafił w poprzeczkę! Cóż za mecz, cóż za emocje!

24
18
9
9
9
26'

Żółtą kartkę otrzymał Gareth Barry.

5
1
5
8
8
25'

Sędzia obejrzał kolejny odcinek "Mody na sukces", tzn. pięć razy powtórkę faulu i wskazał na rzut karny.

10
9
5
4
11
24'

Jak my kochamy VAR! Niczym wiosnę! Sędzia udaje się do magicznego telewizorka. A w wozie Paweł Gil. Oczywiście to suchar dnia.

9
18
8
4
4
23'

Salah padł w polu karnym i... "varujemy".

9
10
7
6
8
22'

Mohamed Salah uderzał z linii pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

5
7
6
4
4
19'

Piłka w bramce Liverpoolu. 3:1? Nie, sędzia po analizie VAR nie uznał trafienia Dawsona po rzucie rożnym. Jeden z jego partnerów był na spalonym w momencie uderzenia obrońcy.

5
3
6
14
11
16'

Kieran Gibbs znowu pod bramką Liverpoolu. Strzał z dystansu poszybował ponad poprzeczką.

6
8
6
9
5
14'

Gospodarze w małym szoku. Jeszcze nie tak dawno temu prowadzili, a teraz jedną nogą są za burtą Pucharu Anglii.

9
6
6
3
6
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Kieran Gibbs. Krychowiak ruszył piłką ze środka pola, minął kilku rywali i dograł do Gibbsa, a ten płasko dośrodkował. Nadbiegający Rodriguez z blliska trafił na 1:2!

77
38
12
6
12
9'

Salah do Mane, ale zabrakło mu centymetrów, aby wbić piłkę do siatki.

5
5
3
2
2
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Chris Brunt. Błyskawiczna odpowiedź gości. Po przejęciu piłki w środku pola szybkie rozegranie, Brunt do Rodrigueza, a ten posłał z ok. 16 metrów istną petardę w samo okienko! 1:1! Juergen Klopp w szoku!

61
28
13
12
15
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto FirminoZe środka pola piłkę do bramkarza chciał wycofać jeden z pomocników gości, obrońca Evans przepuścił futbolówkę i przejął ją Salah, W sytuacji sam na sam lepszy bramkarz, ale poprawka lobem Firmino kapitalna! 1:0!

31
11
11
15
32
5'

Z lewej strony zbyt mocno zacentrował Brunt.

2
1
1
3
1
3'

Od pierwszej minuty warunki meczu dyktują gospodarze. Liverpool niemal cały czas przy piłce.