Szansa przed Amiens! Po dograniu z prawej strony tuż obok słupka uderzył Georges Gope-Fenepej.

4
5
4
87'

Dobre podanie Alvesa z prawego skrzydła, ale w ostatniej chwili piłkę sprzed nosa Meuniera sprzątnął jeden z rywali.

4
3
3
5
3
84'

Brzydkie kilka minut. Gra często przerywana gwizdkiem, a aktualnie na murawie leży Gouano, który ucierpiał w powietrznej walce o piłkę.

4
3
3
5
2
81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Nkunku.

Paris Saint-Germain
4
3
3
5
3
80'
80'

PSG. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Dani Alves.

3
1
1
2
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Rabiot.

Jest drugi gol dla PSG. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie głową uderzył Rabiot. Piłka odbiła się od słupka i przekroczyła linię bramkową, a następnie wygarnął ją bramkarz Amiens. Potrzebna była wideoweryfikacja, by uznać to trafienie.

13
8
5
6
5
76'

Amiens SC. Schodzi: Serge Gakpe. Wchodzi: Georges Gope-Fenepej.

1
75'

Centra z prawej flanki i Marquinhos po strzale głową trafia w poprzeczkę!

3
3
2
2
3
72'

Seria podań piłkarzy PSG w polu karnym rywala i świetna okazja przed Rabiotem. Pomocnik gości fatalnie pudłuje z 10 metrów.

2
2
3
3
2
69'

Neymar wyraźnie ściągany za koszulkę w polu karnym Amiens. Gwizdek sędziego jednak milczy.

2
2
2
3
2
68'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Giovani Lo Celso.

64'

Chwila przerwy w grze. Monconduit boleśnie nadepnął Verrattiego.

1
1
1
1
1
61'

Uspokoili się goście. Już nie atakują tak zaciekle.

1
1
1
2
3
58'

Było o włos! Strzał Mbappe z 20 metrów o centymetry mija światło bramki Amiens.

2
1
1
1
3
57'

W drugiej połowie goście bardzo łatwo dochodzą do pozycji strzeleckich. Świetna okazja przed di Marią, ale obronił doświadczony Bouet.

2
1
3
2
2
54'

Kylian Mbappe Lottin łatwo ograł Ielscha i uderzył na bramkę. Bouet zbił piłkę na poprzeczkę i piłka wróciła na boisko. Żaden z paryżan nie pospieszył z dobitką.

3
3
5
2
4
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

Brazylijczyk strzelił w stylu Lewandowskiego, z lekkim wstrzymaniem podczas biegu. Płasko, lekko, ale skutecznie w prawy róg.

21
8
5
7
6
52'

Rzut karny dla gości! Thomas Monconduit przewrócił Neymara.

3
5
2
2
3
48'

Gra na wyprzedzenie i świetny przechwyt Monconduita. Defensywny pomocnik ruszył środkiem na przebój i udało mu się minąć kilku rywali. Wszystko kończy faul. Centra Kakuty w pole karne jest już jednak niedokładna.

2
1
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Draxler. Faul zatrzymujący kontrę.

2
2
3
2
5
46'

Początek II połowy.

3
3
1
1
2
45+3'

Świetna wymiana podań Verrattiego z Mbappe zakończona strzałem tego drugiego... tuż obok dalszego słupka.

2
1
2
2
1
45+2'

Niecelnie z 19 metrów uderzył Marco Verratti.

2
1
1
1
1
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 3 minuty.

4
1
43'

Gael Kakuta imponuje dryblingami. Ośmieszył w środku pola di Marię, później łatwo oszukał Silvę, ale co za dużo to nie zdrowo... strata na rzecz Berchiche.

2
4
1
2
2
42'

Groźna kontra gospodarzy zakończona strzałem Manzali... wprost w Trappa.

2
3
1
1
1
40'

Angel di Maria "szukał" dalszego słupka, ale pomylił się dość znacznie.

4
1
1
1
1
39'

Atomowy strzał Berchiche sprzed "szesnastki" nieznacznie mija prawy słupek bramki gospodarzy.

3
1
38'

Uderzenie di Marii i niepewna interwencja "nowego" bramkarza. Wszystko kończy się rzutem rożnym.

3
1
37'

Amiens SC. Schodzi: Pape Moussa Konate. Wchodzi: Jean-Christophe Bouet.

Jean-Christophe Bouet #16
3
34'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Regis Gurtner. Bramkarz gospodarzy wybiegł poza pole karne i wyprostowaną nogą zaatakował Mbappe. Sędzia nie miał innego wyjścia jak usunąć go z boiska.

8
3
4
2
5
31'

Ładna akcja gości kończy się upadkiem Draxlera w polu karnym. Zdaniem arbitra Prince-Desir Gouano nie faulował.

3
1
1
1
1
30'

Przewaga PSG nie podlega dyskusji, ale mimo dość chaotycznej obrony gospodarze nadal zachowują czyste konto.

2
2
1
1
1
27'

Rozklepana obrona gospodarzy, ale najpierw podanie Mbappe wyblokowali obrońcy, a następnie z 6 metrów fatalnie spudłował Adrien Rabiot.

4
2
1
1
1
24'

Harisson Manzala spróbował lobu, choć może było to nieudane, zbyt głębokie dośrodkowanie. Tak czy siak piłka u Trappa.

2
23'

Prostopadłe podanie z głębi pola w kierunku wybiegającego zza obrońców Mbappe. Strzał mija jednak bramkę Amiens.

2
19'

Tym razem piłkę wzdłuż bramki gospodarzy posyła Thomas Meunier, ale bramkarz uprzedził di Marię.

2
17'

Kylian Mbappe Lottin dziecinnie łatwo ogrywa na prawej stronie Ielscha, ale dogranie do kolegów pozostawiało wiele do życzenia.

2
16'

Piłka ustawiona tuż przed narożnikiem pola karnego gości, zatem dobra okazja do dośrodkowania. Gael Kakuta zagrał jednak koszmarnie i od bramki zacznie Trapp.

3
1
1
15'

Długie podanie Verrattiego do Mbappe, ale szybszy bramkarz Amiens SC.

1
12'

Amiens SC. Schodzi: Danilo Avelar. Wchodzi: Julien Ielsch. Zmiana wymuszona kontuzją mięśniową.

Julien Ielsch #23
3
2
2
1
1
11'

Serge Gakpe po ładnym dryblingu przeciwko trzem rywalom pada w polu karnym paryżan! Był lekko popychany, ale bez przesady.

3
1
1
1
1
9'

Gospodarze zlekceważyli centrę Meuniera z prawej strony boiska. Piłkę przechwycił Draxler i idealnie wyłożył do Neymara. Strzał Brazylijczyka broni Regis Gurtner!

3
1
1
1
1
6'

Sędzia przerywa grę po tym jak Konate ostro potraktował nogi Neymara. Kartki nie ma, ale okazja do dokładnej centry już jak najbardziej. Dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale radzi sobie defensywa gospodarzy.

3
3'

Szybka wymiana popodań z lewej strony pola karnego Amiens. Neymar zagrał "klepkę" z Berchiche, ale kluczowe podanie przecięli obrońcy.