1
1
1
89'

Zakotłowało się w "szesnastce" Anderlechtu, ale szczęście po stronie Fiołków. Goście ruszyli z kontrą, ale Djenepo nie dogonił futbolówki.

87'

Liege. Schodzi: Duje Cop. Wchodzi: Moussa Djenepo.

wchodzi Wchodzi
Moussa Djenepo #19
schodzi Schodzi
1
87'

Ależ szansa Ganvouli! Rezerwowy z kilku metrów uderzył głową, ale Guillermo Ochoa zatrzymał piłkę na linii bramkowej.

1
85'

Silvere Ganvoula poturbował Laifisa, ale arbiter puścił grę. Anderlecht miał przewagę liczebną, ale Lokonga fatalnie rozegrał akcję.

83'

Liege. Schodzi: Razvan Marin. Wchodzi: Carlinhos.

82'

Sofiane Hanni mocno wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego Standardu, ale radzą sobie obrońcy.

1
80'
77'

Przerwa w grze. We własnym polu karnym leży Uros Spajić. Konieczna jest wizyta medyków.

1
74'

Seryjnie bite kornery tym razem nie przynoszą zagrożenia. Choć Anderlecht musi mieć się na baczności. Wszystkie gole Standard zdobył właśnie po rzutach rożnych.

70'

Lekka centra Orlando Sa na głowę Emonda, ale ten strzela dziś wszędzie tylko nie do bramki.

1
68'

Cavanda odebrał piłkę rywalowi przed polem karnym Anderlechtu, ale Sa nie pozwolił mu na dośrodkowanie.

1
67'

Usilnie szuka swojego gola Emond. Przed chwilą idealnie nabiegł na piłkę po podaniu z prawego skrzydła, ale uderzenie w środek bramki zatrzymał Matz Sels.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Trebel. Podcięcie Marina.

RSC Anderlecht
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Luyindama Nekadio. Asystował mu Razvan Marin.

Teraz nie ma już wątpliwości mamy 3:3! Zamieszanie po rzucie rożnym, zablokowany strzał Sa. Piłka trafia na prawą stronę pola karnego, gdzie wzdłuż bramki posyła ją Marin. Stoper gospodarzy z kilku metrów dostawia nogę i strzela swojego drugiego gola. Niezły wyczyn.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Josue Sa. Faulowany był Orlando Sa.

1
59'

Piłka w siatce gości i cieszą się piłkarze Standardu. Wszystko trwa jednak tylko chwilę. Gol strzelony przez Marina nie zostaje uznany. Był spalony.

57'

Saief faulował M'Poku 22 metry przed własną bramką. Do piłki podszedł sam poszkodowany, ale trafił w głowę zawodnika stojącego w murze.

54'

Przysnęli gości i mogło ich to słono kosztować. Płaskie podanie w pole karne przechwycił Emond, ale uderzył prosto w bramkarza. Bardzo nieskuteczny jest dziś farbowany blondyn Standardu.

1
53'

Podanie nad głowami obrońców gości do Sa, ale Portugalczyka uprzedził Sels.

50'

Sofiane Hanni to człowiek, który trzyma Anderlecht przy życiu. Fiołki "wyglądają" gorzej od Standardu, ale hat-trik Algierczyka daje im prowadzenie.

1
2
1
48'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale Emond główkował prosto do rąk bramkarza.

46'

Początek II połowy.

44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sofiane Hanni.

Anderlecht prowadzi! Koszmarny błąd Faiego, który zbyt lekko zagrał do własnego bramkarza. Piłkę przejął Hanni, minął Ochoę i posłał piłkę do pustej bramki.

6
2
1
43'

Kilku minut przewagi Anderlechtu. Gospodarze zostali zamknięci na własnej połowie.

1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Asystował mu Kenny Hasan Saief.

I znów mamy remis! Mocne, ale jakże precyzyjne podanie wolejem z lewej flanki. Algierczyk przyjął piłkę na pierś i precyzyjnie uderzył przy dlaszym słupku.

6
2
3
1
1
38'

Blisko straty tuż przed własnym polem karnym był Uros Spajić, ale skończyło się na strachu.

36'

Renaud Emond łatwo wygrywa pojedynek o górną piłkę. Strzał z 10 metrów przelatuje jednak tuż obok prawego słupka.

34'

Paul-Jose M'Poku Ebunge strzelił mocno nad murem w górny róg, ale Matz Sels kapitalnie obronił, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

33'

M'Poku pada na linii pola karnego gości. Będzie dobra okazja dla Standardu.

30'

Sa faulowany na lewym skrzydle, ale dośrodkowanie w "szesnastkę" zgarnęli obrońcy Anderlechtu. Po chwili ponownie w roli głównej Orlando Sa. Płaskie podanie przez całą szerokość pola karnego trafia do Marina. Mocny strzał przyjął na ciało Leander Dendoncker.

27'

Standard prowadzi w pełni zasłużenie. Piłkarze w czerwonych strojach są stroną dyktującą warunki gry.

1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Luyindama Nekadio.

Drugie trafienie Standardu i ponownie po rzucie rożnym! Futbolówkę odchodzącą od bramki strącił jeden z gospodarzy, a piłkarz z Demokratycznej Republiki Kongo pięknie uderzył przewrotką z 11 metrów.

4
1
1
1
1
22'

Ponownie Emond po górnym podaniu z głębi pola. Mocny strzał z 15 metrów zablokował jednak Josue Sa.

1
1
20'

Ładna akcja gospodarzy powinna zakończyć się golem! Świetne dogranie na 13. metr do niepilnowanego Emonda, ale ten fatalnie pudłuje.

1
17'

Dośrodkowanie na bliższy słupek bramki Anderlechtu, gdzie wbiegał Orlando Sa. Portugalczyk zamiast w piłkę kopnął w twarz Spajicia.

1
2
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Asystował mu Dennis Appiah.

Wyrównanie! Podanie na prawe skrzydło gdzie rozpędził się Appiah. Centrę w pole karne świetnie kończy strzałem z kilku metrów Hanni.

4
2
3
12'

Druga dobra okazja dla gospodarzy, ale tym razem bez gola. Marin głęboko dośrodkował w pole karne, zawahał się bramkarz, pozostając na linii. Piłkę starał się strącić Emond, ale zabrakło centymetrów.

9'

Prostopadłe podanie do Hanniego, ale Algierczyk nawet nie wystartował do piłki.

1
1
1
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Orlando Sa. Asystował mu Renaud Emond.

Już pierwsza akcja gospodarzy kończy się golem! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strącenie głową i Portugalczyk stojący metr przed bramką nie miał prawa spudłować.

3
5'

Orlando Sa płasko podał w pole karne do Emonda, ale napastnika wypchnęli obrońcy.

3'

Pierwsze minuty bez emocji. Tych za to nie brakuje na trybunach. Kibice odpalili race przez co niestety pogorszyła się widoczność.

17:27

Spotkanie poprowadzi Sebastien Delferiere.