Sędzia odgwizdal faul na Paulo Dybali. Piłka dla Juventusu Turyn.

20
16
23
90+2'

Jeszcze atakuje Tottenham Hotspur. Zagranie przed bramkę, gdzie dobrze piłkę złapał Gianluigi Buffon.

35
25
15
14
15
90'

Doliczone trzy minuty.

28
12
14
16
28
90'

Co za zamieszanie! Strzał głową, słupek i piłka wybita w ostatniej chwili niemal z linii bramkowej Juventusu Turyn!

21
9
12
10
13
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Moussa Dembele.

Tottenham Hotspur
9
7
3
4
6
88'

Dwa strzały z okolicy linii pola karnego zawodników Tottenhamu. Oba zablokowane.

4
14
3
3
6
87'

Juventus Turyn broni się na własnej połowie, Tottenham Hotspur szuka okazji na gola.

7
14
2
7
6
85'
4
4
5
4
12
85'

Tym razem z dystansu uderzył Christian Eriksen. Niecelny strzał.

7
6
2
3
4
84'
83'

Heung-Min Son strzelał z dystansu! Minimalnie, mininalnie niecelnie!

7
2
3
7
7
82'

Z kilkunastu metrów strzelał Christian Eriksen. Tym razem dobrze piłkę wybił Kwadwo Asamoah. Było groźnie.

2
1
3
7
81'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale tam znów dobrze spisał się Giorgio Chiellini, który wybił piłkę.

8
3
1
3
2
80'

Oddalił teraz Juventus Turyn grę od własnego pola karnego.

17
9
5
3
4
78'

Świetnie w defensywie spisał się Giorgio Chiellini, który dobrze wybił piłkę po zagraniu tuż przed bramkę Juventusu.

6
3
2
2
78'

Coraz groźniejsze są akcje gospodarzy. Sporo dośrodkowań w pole karne rywala.

3
2
2
4
6
77'

Tottenham Hotspur rozgrywa piłkę, a Juventus Turyn dobrze się broni. Po dośrodkowaniu Erika Lameli piłkę wybił Giorgio Chiellini.

8
2
2
1
2
74'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Erik Lamela.

6
3
2
1
1
73'

Wybity z gry jest Tottenham HotspurJuventus Turyn jakby miał teraz kontrolę nad tym spotkaniem.

16
5
1
2
5
Czy Tottenham Hotspur strzeli jeszcze w tym meczu gola?
17
8
2
1
4
70'

Zaatakował Juventus Turyn. Przed chwilą znów groźnie było w polu karnym gospodarzy, ale tym razem wybronił się zespół Tottenhamu Hotspur.

10
8
5
2
8
68'

W tym momencie, to Juventus Turyn jest bliżej awansu do ćwierćfinału.

26
10
7
11
7
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain. Niesamowite! 2:1 prowadzi Juventus Turyn! Kapitalne prostopadłe podanie Higuaina, Paulo Dybala wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnie strzelił gola!

176
86
33
30
28
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Sami Khedira. Po dośrodkowaniu Stephana Lichtsteinera główkował Sami Khedira. W polu karnym dobrze pokazał się jeszcze Gonzalo Higuain i to on strzelił gola! Niespodziewana bramka dla Juventusu Turyn!

173
91
31
26
35
62'

Nieporozumienie w szeregach gospodarzy. Do piłki dopadł Paulo Dybala, lecz oddał niecelny strzał. To była dobra okazja dla Juventusu.

10
8
5
4
6
62'
61'

Po dośrodkowaniu w pole karne strzelał Gonzalo Higuain. Uderzenie niecelne, ale to była trudna okazja do strzału.

2
1
1
1
6
60'
59'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Juventusu Turyn. Piłkę wrzucił Christian Eriksen, strzelał Harry KaneGianluigi Buffon obronił to uderzenie.

6
4
3
1
1
58'

W polu karnym techniczny strzał oddał Heung-Min Son. Bardzo niecelne uderzenie.

4
2
1
2
57'

Lepiej prezentuje się Tottenham Hotspur. Gospodarze dobrze grają w defensywie, a i szukają okazji na gola.

2
1
1
1
4
56'

Kolejny faul w tym meczu. Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

4
5
2
2
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giorgio Chiellini. Zatrzymana akcja Tottenhamu Hotspur.

7
4
4
2
5
52'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Wrzutka była zbyt mocna, zabrakło strzału. Aut dla Tottenhamu Hotspur.

4
3
4
7
3
51'

Z dystansu, około 30 metrów, strzelał Dele Alli. To było jednak niecelne uderzenie, piłka w znacznej odległości minęła bramkę.

5
4
3
8
5
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
9
5
4
5
5
48'

Gospodarze śmiało atakują od początku drugiej połowy. Gra toczy się na połowie Juventusu Turyn.

6
2
2
8
8
47'

Zagranie przed pole karne, strzelał Harry Kane, ale piłka została wybita.

3
2
1
1
1
46'

Faulowany był Dele Alli. Będzie rzut wolny dla Tottenhamu na wyskości pola karnego.

2
1
2
46'

Początek drugiej połowy. W pierwszej części spotkania dominowali zawodnicy Tottenhamu Hotspur. Jak będzie teraz?

2
3
2
3
3
45+1'

Kieran Trippier zagrał w pole karne gości, do strzału już składał się Dele Alli. W ostatniej chwili dobrze interweniował jeden z obrońców.

7
1
3
2
3
45'

Doliczone dwie minuty.

10
6
3
3
3
45'

Blaise Matuidi dośrodkował w pole karne. Sędzia przerwał jednak grę odgwizdując spalonego.

4
1
1
4
4
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miralem Pjanić.

7
3
2
5
11
43'

Miralem Pjanić dograł z rzutu wolnego w pole karne. Niecelnie główkował jednak Alex Sandro.

7
3
3
5
3
43'

Był faul w środku pola. Rzut wolny dla Juventusu Turyn.

4
2
1
2
5
41'

Szybko mógł odpowiedzieć Juventus Turyn! Z około 15 metrów minimalnie niecelnie strzelał Miralem Pjanić.

7
4
2
5
4
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

Tym razem gol! Heung-Min Son! Zamieszanie w polu karnym gości, po chwili Kieran Trippier dograł z boku przed bramkę, akcję zamknął Heung-Min Son i tym razem skierował już piłkę do siatki!

73
43
24
42
63
38'

Znów pokazał się Heung-Min Son! Znów wpadł w pole karne, strzelał po długim słupku. To było niecelne uderzenie!

7
1
3
37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Miralema Pjanicia. Nie było po tej wrzutce dobrej okazji na gola.

7
2
4
3
8
36'

Zagranie ręką i rzut wolny dla gości.

8
2
1
2
10
36'

Christian Eriksen dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Juventusu Turyn. To była zła wrzutka, piłka została wybita.

9
2
3
3
2
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
11
8
7
10
10
33'

Brzydko zachował się Andrea Barzagli faulując rywala. Jednak bez kartki dla zawodnika Juventusu Turyn.

3
1
3
32'

Zza pola karnego strzelał Dele Alli. Do bramki było około 20 metrów, ale Gianluigi Buffon nie dał się zaskoczyć.

9
4
3
1
4
30'

Tottenham Hotspur rozgrywa piłkę na połowie Juventusu Turyn. Gospodarze szukają okazji na gola. Juventus skupiony na defensywie.

8
5
4
8
2
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Vertonghen.

10
6
6
4
8
27'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

4
4
4
4
8
23'

Heung-Min Son wpadł w pole karne, oddał strzał na bramkę, lecz uderzenie zostało zablokowane.

10
5
6
3
5
20'

Znów groźnie zaatakował Tottenham Hotspur! Świetnie obronił jednak Gianluigi Buffon.

9
6
3
3
7
17'

W polu karnym gospodarzy padł Douglas Costa. Zawodnicy Juventusu Turyn domagali się rzutu karnego, ale arbiter nie wskazał na "jedenastkę". Spore emocje w tym meczu. Costa był faulowany przez Vertonghena, a Szymon Marciniak popełnił spory błąd nie dyktując rzutu karnego.

23
16
16
21
66
15'

Harry Kane wpadł w pole karne, minął bramkarza i strzelał z ostrego kąta. Uderzenie było niecelne. To była dobra okazja dla Tottenhamu Hotspur.

11
9
9
12
9
13'

Znów zawodnicy Tottenhamu Hotspur, a dokładniej Harry Kane, sugerowali rękę w polu karnym. Nie ma rzutu karnego.

18
10
4
8
7
10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie jeden z piłkarzy Juventusu Turyn wybił piłkę.

10
15
7
7
11
7'

Przy piłce Juventus Turyn. Dośrodkowanie w pole karne Tottenhamu Hotspur, ale wrzutka była zbyt mocna. Gonzalo Higuain nie zdołał oddać strzału.

5
6
7
5
9
3'

Heung-Min Son strzelał z ostrego kąta. Gianluigi Buffon nie dał się jednak zaskoczyć.

12
5
5
5
5
3'

Do ataku ruszył zespół Tottenhamu HotspurSzymon Marciniak już na początku meczu nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego dla gospodarzy. Chodziło o rękę w polu karnym.

17
28
7
8
8
19:54

Pierwszy gwizdek poprzedzi minuta ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego nagle kapitana Fiorentiny, Davide Astoriego.

14
4
3
14
3
19:54

Piłkarze już na boisku. Niebawem początek spotkania.

8
4
2
3
1
Kto z tej pary awansuje do 1/4 finału Ligi Mistrzów?