Zakończony
Honduras
90+4'
GOOOOOOL!!!

W doliczonym czasie bramka na otarcie łez w Hondurasie. Padła w zamieszaniu po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Jej autorem Alberth Elis.

7
6
6
5
5
90'

Doliczone minimum 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
4
2
2
2
89'

Australia. Schodzi: Mark Milligan. Wchodzi: James Troisi.

2
3
2
2
2
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul przed własnym polem karnym otrzymał Trent Sainsbury.

2
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mile Jedinak.

Kapitan kompletuje hat-tricka wyłącznie ze stałych fragmentów! Kolejne celne uderzenie z rzutu karnego i Australia może się cieszyć z awansu.

9
3
2
2
2
83'

Żółtą kartkę za faul w polu karnym na Robbie'm Krusie otrzymał Jerry Palacios.

1
81'

Żółtą kartkę za faul na Albercie Elisie otrzymał Mathew Leckie.

1
1
3
1
1
80'

10 minut szans Hondurasu. Naprawdę awans gości jest prawdopodobny jak śnieg w czerwcu, ale dopóki piłka w grze, kibice na trybunach są powściągliwi.

3
1
1
1
1
77'

Australia. Schodzi: Tom Rogić. Wchodzi: Robbie Kruse.

2
2
1
2
1
75'

Honduras. Schodzi: Romell Quioto. Wchodzi: Eddie Hernandez.

1
73'

Honduras. Schodzi: Henry Figueroa. Wchodzi: Mario Martinez.

Henry Figueroa #4
1
1
1
3
1
71'
GOOOOOOL!!!

2:0! Donis Escober wyczuł intencję strzelca, ale nie sięgnął piłki po precyzyjnym uderzeniu. Australia już praktycznie dwiema nogami w Rosji.

7
3
3
4
3
70'

Rzut karny dla Australii. Za moment gospodarze mogą podwoić prowadzenie. Sędzia gwizdnął zagranie ręką oznaczonego numerem "6" Bryana Acosty.

2
2
1
2
1
68'

Bardzo rozsądnie broni reprezentacja Australii. Musi cokolwiek zrobić selekcjoner Hondurasu, ponieważ jego napastnicy nie stanowią zagrożenia dla przeciwnika.

3
1
1
1
1
66'

Australia. Schodzi: Tim Cahill. Wchodzi: Tomi Jurić.

2
1
2
3
1
65'

Za moment pierwsza zmiana w reprezentacji Australii. Gospodarze będą bronić, ale muszą mieć w zanadrzu plan awaryjny na wypadek niespodziewanego wyrównania.

1
1
1
1
2
60'

Dwa kwadranse do końca spotkania. Hondurasowi zaczęło się spieszyć, ale od czasu zmiany wyniku do podszedł nawet pod pole karne Australii.

1
1
1
1
2
58'

Tim Cahill główkował z kilkunastu metrów w poprzeczę! Donis Escober miałby problem, gdyby piłka szybowała za jego kołnierz do bramki.

1
3
1
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Jorge Aaron Claros.

2
54'
GOOOOOOL!!!

W tym dwumeczu nie będzie dogrywki! Australia na prowadzeniu dzięki stałemu fragmentowi. Mile Jedinak wepchnął piłkę do bramki z rzutu wolnego. Ta odbiła się po drodze od Henry'ego Figueroy i ten rykoszet zmylił Donisa Escobera.

11
6
4
5
2
50'

Honduras w ustawieniu z dwoma napastnikami i ci piłkarze niby atakują obrońców Australii, ale trudno sobie przypomnieć jakiś przechwyt na połowie Australii.

1
1
1
1
1
48'

W rozegraniu drużyna ze strefy azjatyckiej. Tak, to nie pomyłka. Piłka na obrzeżach pola karnego Hondurasu, gdzie miejsca do oddania strzału nie znalazł Aaron Mooy.

1
1
1
1
1
46'

komentarz

Wciąż bezbramkowo w rywalizacji o awans do mistrzostw świata.

3
1
1
1
2
Czy rywalizacja rozstrzygnie się w drugiej połowie?
2
1
1
4
1
45+3'

Żółtą kartkę za faul na połowie przeciwnika otrzymał Aaron Mooy.

5
45+1'

18 fauli w pierwszej połowie. Gdyby było tyle strzałów, to nikt w Australii nie usnąłby po takim spotkaniu.

2
5
3
2
2
45'

Doliczone minimum 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
2
2
2
42'

Honduras. Schodzi: Emilio Izaguirre. Wchodzi: Henry Figueroa.

2
2
2
2
4
40'

Nosze. Niewykluczone, że w drużynie z Hondurasu będzie potrzebna wymuszona zmiana w pierwszej połowie.

2
2
3
3
3
37'

Celne uderzenie! Tom Rogić dopadł do piłki po płaskim dośrodkowaniu spod chorągiewki i sprawdził czujność Donisa Escobara. Pewny chwyt doświadczonego bramkarza.

2
2
2
2
2
36'

Honduras oczywiście nie atakuje, ale chyba nikt się tego po nim nie spodziewał. Mógł ewentualnie pozytywnie zaskoczyć, ale tego nie robi.

2
3
2
3
2
33'

Ożywiła sie publiczność, kiedy reprezentacja Australii wywalczyła korner. Zakotłowało się po dośrodkowaniu w polu karnym Hondurasu, jednak gospodarze nie oddali celnego uderzenia.

2
28'

Wszystkie piłki do Aziza Behicha, a ten wszystkie piłki traci. Honduras nie musiał wysyłać drona, żeby szybko połapać się w pomyśle Kangurów na pierwszą połowę.

2
3
1
1
1
25'

Azis Behich kopnął piłkę za plecy wszystkich zawodników w polu karnym Hondurasu. Trudno to było nazwać dośrodkowaniem. Już bliżej niż dalej do przerwy i mecz nie wygląda dobrze dla reprezentacji Australii.

1
1
1
1
1
23'

W Australii aktualnie blisko 20.30.

2
1
2
1
1
21'

Jorge Luis Pinto pressuje sędziów. Klimat rywalizacji podgrzewa praktycznie od momentu jej rozpoczęcia, więc trudno się dziwić obecnemu zachowaniu selekcjonera Hondurasu.

19'

Dość tego. Żółtą kartkę za faul na Timie Cahillu otrzymał Maynor Figueroa.

Maynor Figueroa #3
Honduras
17'

Widać po reprezentacji Australii zdenerwowanie. Jeszcze żadna jej akcja nie była składna, kombinacyjna, ciekawa. Zanosiło się na pierwszą, jednak Aziz Behich został na spalonym.

14'

Donis Escober bronił wyśmienicie w pierwszym spotkaniu. Drugie rozpoczął od sparowania piłki po wstrzeleniu z rzutu wolnego. Żaden z Kangurów nie dobił futbolówki do siatki.

13'

Jerry Palacios faulował na skrzydle. Honduras ratuje się przewinieniami, gdy czuje się niepewnie w pojedynku jeden na jednego. Sędzia ma już przyjezdnych na radarze i niebawem może zacząć upominać ich kartkami.

10'

Piłka wylądowała na górnej siatce bramki Australii. Mathew Ryan kontrolował jej lot, po czym błyskawicznie starał się uruchomić wysuniętego Tima Cahilla.

1
1
8'

Aziz Behich poturbowany blisko linii bocznej. W tej sytuacji sędzia nie gwizdnął faulu. Zrobił to kilkadziesiąt sekund później po przeciwnej stronie boiska. Australia wznowiła grę krótkim podaniem.

7'

Nie kleją się pierwsze ataki Australijczykom. Wiedzą, że w rewanżu już nie mogą, a muszą strzelić gola. Presja jest po ich stronie.

1
5'

Kibice szczelnie wypełnili stadion.

1
1
3'

Żółtą kartkę za faul na Albercie Elisie otrzymał Matthew Jurman.

Matthew Jurman #6
Australia
3'

Do przodu ruszyli gospodarze, jednak sędzia gwizdnął faul i przyznał piłkę Hondurasowi. Ostrożnie zaczęli goście i doczekali się szansy na przywitanie z futbolówką.

1
1
09:34

Hymny narodowe w Sydney. Gospodarze w żółtych strojach, a Honduras w białych z niebieskimi akcentami.

2
09:34

Sędzia: Nestor Pitana (Argentyna).

1
Która drużyna awansuje do mistrzostw świata?
Australia
Honduras
1
09:34

W jedenastce Hondurasu ponownie Romell Quioto, który był w przeszłości pomocnikiem Wisły Kraków. Wiekowy Carlo Costly na ławce rezerwowych i może się przydać przyjezdnym w końcówce spotkania.