1
1
1
88'

Gospodarze zablokowali strzał z dystansu Woodburna. The Reds jeszcze szarpią, lecz niewiele z tego wynika.

1
1
84'

Leicester. Schodzi: Wilfred Ndidi. Wchodzi: Hamza Choudhury.

wchodzi Wchodzi
Hamza Choudhury #38
schodzi Schodzi
1
82'

Niegroźnie z dystansu uderzył Shinji Okazaki i piłka w rękach Warda.

1
1
80'

Danny Ward końcami palców obronił techniczny strzał Graya z ostrego kąta!

1
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Islam Slimani. Asystował mu Shinji Okazaki.

2:0! Fantastyczny gol Slimaniego! Po podaniu Okazakiego Algierczyk pokonał Warda cudownym strzałem w okienko z 20 metrów.

14
4
2
5
5
77'

Ben Chilwell zablokował strzał Solanke sprzed pola karnego.

1
1
1
2
2
75'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Ragnar Klavan.

Liverpool FC
1
1
1
2
3
73'
72'

Technicznie z narożnika pola karnego uderzył Ben Woodburn i spudłował minimalnie!

1
2
2
2
3
71'

Na trybunach King Power Stadium pojawiło się 31 609 widzów.

3
3
3
3
3
68'

To mogła być szybka odpowiedź gości, jednak Alex Oxlade-Chamberlain uderzył z 16 metrów nad poprzeczką.

1
2
3
3
2
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Shinji Okazaki.

1:0 dla Lisów! Po rzucie rożnym Liverpool nie potrafił wybić piłki z dala od własnej bramki, gospodarze wymienili kilka krótkich podań i w końcu Okazaki trafił do siatki płaskim strzałem z 14 metrów.

14
4
5
7
6
65'

Bardzo przytomna interwencja Robertsona, który zatrzymał wślizgiem szarżującego w polu karnym Albrightona.

1
2
3
2
2
61'

Jeśli obraz gry się nie zmieni, to zapewne czeka nas dogrywka. Bardzo mało jest klarownych sytuacji.

1
2
3
3
2
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Grujić.

1
2
3
3
4
55'

Z 20 metrów płasko strzelił Demarai Gray - wyraźnie obok słupka.

1
3
3
3
2
54'

W drugiej części Leicester gra nieco odważniej niż przed przerwą. Nadal jednak temperatura widowiska nie jest zbyt wysoka.

1
1
52'
49'

Przerwa w grze, na boisku leżał przez chwilę Leonardo Ulloa.

2
1
1
47'

Demarai Gray egzekwował rzut wolny z 22 metrów. Uderzył jednak fatalnie, wysoko nad poprzeczką.

1
2
2
3
46'
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
1
45+1'

Liverpool bliski gola! Philippe Coutinho pięknie podał do Solanke, ten chciał lobować Hamera z ostrego kąta, lecz piłka zatrzymała się na górnej siatce.

1
1
3
1
45'

Doliczona 1 minuta.

2
1
2
1
2
44'

Dobrze zapowiadała się kontra Liverpoolu, ale zepsuł ją Alex Oxlade-Chamberlain zbyt krótkim podaniem piętą.

2
1
2
1
1
40'

Z rzutu wolnego z 20 metrów bardzo niecelnie uderzył Philippe Coutinho. Zupełnie nieudana próba.

1
1
2
1
5
38'

Nie mamy niestety emocji. Leicester od dłuższego czasu jest bezzębne w ofensywie, zaś akcjom Liverpoolu brakuje wykończenia.

2
1
3
1
1
33'

Niezła kombinacyjna akcja Liverpoolu. Oxlade-Chamberlain centrował płasko w kierunku Solanke, ale szybciej przy piłce był Wes Morgan.

1
2
31'

Z 25 metrów płasko uderzył Alex Oxlade-Chamberlain - zbyt blisko środka bramki i bez trudu interweniował Ben Hamer.

1
3
27'

Andrew Robertson miał dużo swobody w polu karnym i w znakomitej sytuacji uderzył z ostrego kąta obok dalszego słupka!

1
2
26'

Utrzymuje się przewaga The Reds, w których grze szwankuje jednak wykończenie. Leicester czeka na kontry.

1
2
2
22'

Andrew Robertson doskonale dośrodkował z lewej strony boiska do Solanke, ten uderzał z bliska wślizgiem i nie trafił w bramkę. To mogło być 0:1.

3
1
3
20'

Anemiczny płaski strzał z dystansu oddał Demarai Gray. To nie mogło zaskoczyć Warda.

2
2
3
1
2
17'

Z dystansu dość mocno, jednak w sam środek bramki uderzył Philippe CoutinhoBen Hamer złapał piłkę.

1
2
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie główkował Marko Grujić. Przewaga Liverpoolu.

2
1
11'

Philippe Coutinho ładnie zakręcił obroną Lisów, uderzył z 15 metrów, ale świetnie interweniował Ben Hamer.

2
1
8'

Dobrze z lewego skrzydła dośrodkował Andrew Robertson, lecz Dominic Solanke nie ruszył do piłki i nic z tej akcji nie wyszło.

1
6'

Kapitalna okazja Liverpoolu! Z 7 metrów uderzał Alex Oxlade-Chamberlain i w ostatniej chwili zablokował go obrońca Leicester! Po rzucie rożnym natomiast obok słupka z ostrego kąta strzelił Dominic Solanke.

3
1
1
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego próbował główkować Wes Morgan, jednak został zablokowany.

1
1
1
1'

Na etapie 1/16 finału o awansie decyduje jedno spotkanie. Zatem w przypadku remisu sędzia zarządzi dogrywkę, a potem ewentualnie rzuty karne.