Liga Mistrzów: Grupa E
26 wrz 2017 20:45
96+6'

Kapitalnie obronił Aleksandr Selichow! Bramkarz Spartaka zatrzymał piłkę po strzale głową Mohameda Salaha!

5
3
3
6
13
90+5'

Liverpool FC atakuje, lecz Spartak dobrze się broni. Zanosi się jednak na ciekawą końcówkę meczu.

2
2
2
3
3
90+3'

Spartak. Schodzi: Aleksandr Samiedow. Wchodzi: Pedro Rocha Neves. Kolejna kontuzja w zespole Spartaka.

1
90'

Doliczone osiem minut. To w związku ze zmianą bramkarza w zespole Spartaka.

4
5
2
2
2
89'

Daniel Sturridge zmarnował dobrą okazję. Po wrzutce w pole karne strzelał z kilku metrów, lecz uderzenie było niecelne.

2
3
1
1
1
86'

Zamieszanie pod bramką Spartaka. Ostatecznie Daniel Sturridge oddal jednak niecelny strzał.

3
2
1
1
1
84'

Spartak. Schodzi: Iwelin Popow. Wchodzi: Lorenzo Melgarejo.

Iwelin Popow #71
3
3
2
2
2
80'

Po stracie jednego z piłkarzy Spartaka z 16 metrów niecelnie strzelał Roberto Firmino.

2
1
2
2
3
78'

Ładny strzał z 15 metrów oddał Trent Arnold. Uderzenie było jednak niecelne. To pierwsza od dawna groźna akcja gości.

1
1
1
1
1
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roberto Firmino.

2
1
2
2
1
74'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Spartaka. Piłkę złapał Aleksandr Selichow. Pewnie spisuje się drugi bramkarz gospodarzy.

2
1
1
2
2
73'
70'
68'

Gra wznowiona. Przy piłce Liverpool FC.

3
68'

Spartak. Boisko opuścił kontuzjowany Artem Rebrow. W jego miejsce wszedł Aleksandr Selichow.

Aleksandr Selichow #57
1
1
66'

Wszystko wskazuje na to, że potrzebna będzie zmiana.

3
2
2
1
65'

Kilka minut temu po jednej z interwencji urazu nabawił się bramkarz Artem Rebrow. Teraz znów potrzebuje pomocy medycznej. Chwilowa przerwa w grze.

1
2
3
1
2
60'

Spartak znów broni się na własnej połowie. Liverpool FC śmiało ruszył do ataku.

2
57'

Sadio Mane dogrywał w pole karne do Salaha. Podanie było jednak zbyt mocne i Salah nie zdołał oddać strzału. To była groźna akcja gości!

1
54'

W odpowiedzi z ostrego kąta z około 16 metrów strzelał Andriej Jeszczenko. Loris Karius nie dał się zaskoczyć.

53'

Kolejny rzut wolny. Tym razem strzelał Philippe Coutinho. Ładnie to uderzenie obronił Artem Rebrow.

51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolicy narożnika pola karnego przed bramkę Spartaka. Piłkę wybił Luiz Adriano.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Salvatore Bocchetti.

46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Bardzo groźna kontra gości, po której tuż obok bramki strzelał Mohamed Salah. Sędzia i tak odgwizdał jednak spalonego.

1
1
41'

Spartak znów broni się na własnej połowie, a Liverpool FC spokojnie rozgrywa piłkę.

2
38'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłka przypadkowo odbiła się Firmino. Nie wpadła jednak do bramki.

1
38'

Na strzał z dystansu zdecydował się Roberto Firmino. Uderzenie zostało zablokowane.

1
35'

Spartak nieco śmielej gra teraz w ofensywie. Gra toczy się w środku boiska.

1
1
1
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Sadio Mane. Świetną zespołową akcję przeprowadził teraz Liverpool. Mane zagrał do wbiegającego w pole karne Philippe Coutinho, a ten pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.

41
19
7
6
9
28'

Sadio Mane znalazł trochę miejsca i oddał strzał z 15 metrów. Artem Rebrow nie dał się zaskoczyć.

5
2
2
2
5
27'

Teraz wrzutka w pole karne gości, gdzie piłkę pewnie złapał Loris Karius.

2
2
2
3
2
26'

Sadio Mane dośrodkował w pole karne Spartaka, gospodarze wybili piłkę.

2
2
2
2
2
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fernando. Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Fernando! Spartak dość niespodziewanie na prowadzeniu!

19
22'

Będzie rzut wolny dla Spartaka. Do bramki gości około 20 metrów.

2
2
2
2
4
21'

Liverpool FC rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy, Spartak czeka na swoją szansę z kontry.

4
2
2
2
2
17'

Gra toczy się głównie na połowie Spartaka Moskwa. Przed chwilą po dośrodkowaniu w pole karne główkował Roberto Firmino, lecz świetnie obronił Artem Rebrow.

2
2
2
3
3
13'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Spartaka. Jeden z zawodników gospodarzy zdołał wybić piłkę.

2
2
2
2
2
11'

W dobrej sytuacji znalazł się Trent Arnold, lecz po jego strzale piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
1
1
1
1
10'

Sadio Mane wbiegł w pole karne gospodarzy, lecz nie zdołał już dokładnie dograć przed bramkę Spartaka.

2
1
1
1
1
7'

5
4'

Dośrodkowanie w pole karne Spartaka Moskwa. Piłka wyszła jednak poza boisko.

2
1
3
1
2
2'

Od początku spotkania Liverpool FC stara się grać wysokim pressingiem.