2
4
11
90+3'

Luis Muriel miał dogodną okazję w kontrze, której to nie udało mu się wykorzystać.

3
4
1
1
2
90+3'

Liverpool FC miał rzut rożny, ale piłkę pewnie wyłapał Rico.

2
3
90+2'

Philippe Coutinho stara się jeszcze zagrozić bramce zespołu z Sewilli, lecz dalej mamy remis.

5
2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył cztery dodatkowe minuty.

2
2
3
3
3
90'

Sevilla FC spokojnie rozgrywa piłkę na stronie rywala i próbuje przenieść ciężar gry pod pole karne Liverpoolu.

2
2
85'

Sevilla FC w tym fragmencie meczu nie ucieka się tylko do obrony, ale również potrafi wyprowadzić kontrę.

1
1
1
1
2
83'
83'
81'

Swoją drużynę do walki stara się poderwać Mohamed Salah, a jego zespół ma już coraz mniej czasu na strzelenie gola.

2
1
2
2
2
79'

Sporo ożywienia w szeregi Sevilla FC wniósł Luis Muriel, który jest bardzo aktywny.

1
2
2
1
77'

Rzut rożny dla Liverpoolu, ale nic nie wyszło z tego dośrodkowania i od bramki rozpocznie bramkarz gości.

1
76'

Liverpool. Schodzi: Emre Can. Wchodzi: Philippe Coutinho.

75'

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Liverpool FC ruszył do ataku.

6
3
1
1
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joaquin Correa. Asystował mu Luis Muriel.

Szybki wyrzut z autu. Piłkę otrzymał Luis Muriel, który świetnym podaniem odnalazł Joaquina Correę, a ten doprowadził do remisu w tym spotkaniu.

20
7
3
14
30
71'

Niezmordowani są Mohamed Salah oraz Sadio Mane, którzy raz za razem niepokoją obronę Sevilla FC.

2
1
1
1
69'
68'

Świetna interwencja Sergio Rico po strzale Georginio Wijnalduma.

1
66'

Sadio Mane postanowił sam wykończyć tę akcję, ale nie był to dobry pomysł i wciąż bez zmiany wyniku.

2
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez za przytrzymywanie rywala.

3
63'

Tym razem Roberto Firmino zdecydował się na strzał zza pola karnego, lecz nie zdołał zdobyć bramki.

2
62'

Piłkarze Sewilli często bronią się bardzo głęboko, a kolejną okazję do zdobycia gola miał Mohamed Salah.

2
1
60'

Holenderski arbiter odesłał trenera Sevilla FC, Eduardo Berizzo, na trybuny, bo miał już dość jego negatywnego zachowania przy linii bocznej.

5
7
1
58'

Mohamed Salah zszedł z prawej flanki do środka i zdecydował się na strzał, ale uderzył obok bramki.

1
1
56'

Goście starają się odprzeć napór podopiecznych Juergena Kloppa, którzy atakują raz jednym, a raz drugim skrzydłem.

2
53'

Ogromne problemy z zatrzymaniem Mohameda Salaha mają obrońcy Sevilla FC.

2
1
1
1
2
51'

Przyjezdni grają ambitnie, ale wciąż przeważają piłkarze Liverpool FC, którzy spokojnie budują swoją akcję.

2
Czy Liverpool FC strzeli jeszcze przynajmniej jednego gola?
5
2
1
1
2
48'

Sevilla FC ma problemy z wyjściem z własnej połowy. Wysoki pressing Liverpool FC.

2
2
2
1
1
46'

Od środka rozpoczęła II połowę Sevilla FC.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
3
3
2
2
45'

Sevilla. Schodzi: Guido Pizarro. Wchodzi: Pablo Sarabia.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega za zbędne komentowanie pracy arbitra.

5
4
2
2
2
44'

Cały czas Liverpool FC w ofensywie i dąży do zdobycia trzeciej bramki.

5
5
2
5
5
42'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Roberto Firmino! Napastnik Liverpoolu trafił z 11 metrów w słupek.

10
11
19
15
13
42'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pareja, który faulował Sadio Mane.

4
2
2
2
2
41'

Sadio Mane wywalczył rzut karny dla gospodarzy.

6
3
3
3
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Moreno.

3
3
3
5
5
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Mohamed Salah odebrał piłkę Stevenowi N'Zonzi przed polem karnym Sevilla FC i strzałem z dystansu wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1.

31
19
11
7
8
35'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

1
2
2
3
33'

Z dystansu próbował strzelać Emre Can, ale jego strzał został zablokowany.

2
2
2
1
32'

Sevilla FC stara się uspokoić grę, a jej piłkarze wymieniają sporą ilość podań, z których nic nie wynika.

4
1
29'

Rzut rożny mieli przyjezdni, ale pewnie piłkę wyłapał Loris Karius.

2
1
27'

Coraz więcej pracy mają defensorzy zespołu z Sewilli, gdyż często pod ich polem karnym goszczą podopieczni Jurgena Kloppa.

5
2
1
25'

Próbują się otrząsnąć po straconej bramce piłkarze Sevilla FC, którzy rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

1
23'

Liverpool FC złapał wiatr w żagle po strzeleniu gola. Emre Can w tej akcji powinien wyprowadzić swoją ekipę na prowadzenie, ale uderzył minimalnie obok bramki.

5
3
1
1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Alberto Moreno.

Ładna akcja drużyny Liverpool FC, która w końcu dopięła swego. Podanie z lewej strony otrzymał Alberto Moreno, który płasko zagrał w pole bramkowe Sevilla FC, a tam nogę dołożył Roberto Firmino i doprowadził do wyrównania.

45
17
3
7
9
20'

Ciężar gry na swoje barki stara się brać Sadio Mane, lecz goście grają skutecznie w defensywie i znów zatrzymali tego zawodnika.

2
1
2
2
18'

Jesus Navas faulował Sadio Mane, ale po rzucie wolnym Liverpool wciąż bez gola.

1
2
1
16'

Kibice angielskiego zespołu domagają się gola, a ich ulubieńcy ruszają suną z kolejnym atakiem.

2
3
1
14'

Tym razem w ofensywie Sevilla FC, która stara się utrzymać jak najdłużej przy piłce.

1
2
11'

Roberto Firmino bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale główkował nieskutecznie.

2
2
2
10'

Groźna akcja The Reds i będzie rzut rożny dla tej drużyny.

2
1
1
1
8'

Po straconej bramce do odrabiania strat ruszył podrażniony Liverpool FC, lecz na razie nie może zagrozić bramce gości.

3
1
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Sergio Escudero.

Przeważali gospodarze, a gola strzelili goście. Sergio Escudero posłał płaskie dośrodkowanie z lewej strony, zaś z około trzech metrów do bramki trafił Wissam Ben Yedder.

32
14
8
12
21
4'

Gospodarze starają się grać szybko, kombinacyjnie, a aktywny na prawym skrzydle jest Mohamed Salah.

2
2
1
1
1
3'

Grę starają się uspokoić piłkarze Sevilla FC, którzy grają w ataku pozycyjnym.

2
1
1
2
2
1'

Strzelał Emre Can, ale pewnie piłkę złapał Sergio Rico.

5
2
1
1
1
1'

Od początku do przodu ruszyli The Reds niesieni dopingiem swoich kibiców.