Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Andre Gomes.

1
1
1
85'

Sebastian Coates pewnie lekko podłamany, że jego bramka samobójcza może zdecydować o wyniku, ale walczy do końca. Przed momentem Urugwajczyk interweniował na skrzydle.

4
4
3
4
3
83'

Paulinho zameldował się na boisku strzałem z dystansu. Naprawdę beznadziejnym, ale optymista powie, że idealnym na uwolnienie.

10
9
4
5
5
80'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Paulinho.

11
7
2
2
5
77'

Wściekły jest Bruno Fernandes po zmarnowaniu sytuacji podbramkowej. Następne uderzenie środkowego pomocnika z pełną energią i żałują gospodarze, że prosto w obrońcę.

6
6
6
3
4
74'

Sporting. Schodzi: Fabio Coentrao. Wchodzi: Jonathan Silva.

3
73'

Sporting. Schodzi: Marcos Acuna. Wchodzi: Bruno Cesar.

2
71'

Bruno Fernandes w fantastycznej sytuacji podbramkowej. Piłkę przepuścił do pomocnika Bas Dost, a ten miał sporo czasu, żeby przymierzyć na 1:1. Nie ma gola, ponieważ intuicyjnie interweniował Marc-Andre ter Stegen. Inna sprawa, że uderzenie powinno być lepsze.

10
2
6
5
5
69'

Żółtą kartkę za faul na skrzydle otrzymał Nelson Samedo.

Nelson Samedo #2
5
4
3
5
8
65'

Lionel Messi mierzył z rzutu wolnego. Pudło. Za moment poprawka Luisa Suareza i na linii interweniował pewnie Rui Patricio.

7
1
4
4
7
64'

Działa na nerwy sędzia wszystkim gospodarzom. Tym na boisku i tym na trybunach. FC Barcelona jest w tej sytuacji opanowana i pilnuje prowadzenia.

10
3
3
1
2
61'

Minął kwadrans po przerwie. Marc-Andre ter Stegen nie musiał w tym czasie interweniować. Na odpowiedź lizbończyków na straconego gola trzeba jeszcze poczekać.

10
6
1
1
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał kolejny zawodnik gospodarzy Sebastian Coates.

Sporting Lizbona
10
8
5
3
5
57'

Jeremy Mathieu rzucił się w najlepszym momencie pod nogi rozpędzonego Lionela Messiego. Świetna interwencja stopera, który w przeszłości był zawodnikiem FC Barcelona.

4
3
2
7
9
55'

Poirytowana jest publiczność. Przede wszystkim golem przyjezdnych, ale nerwy zwiększają decyzje sędziego. Tylko Sporting dostaje kartki.

7
2
1
1
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristiano Piccini.

10
7
1
6
2
49'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sebastian Coates.

Przełomowy moment tego spotkania! Sporting Lizbona wpakował piłkę do własnej bramki. Konkretnie Sebastian Coates, którego po dośodkowaniu z rzutu wolnego przepchnął rodak Luis Suarez.

79
45
20
11
19
49'

Żółtą kartkę otrzymał za faul w bocznym sektorze boiska Marcos Acuna.

14
6
4
4
3
48'

Sporting próbował wykorzystać błąd przeciwnika i szybko kontratakować. No właśnie, miało być szybko, a Bas Dost prowadził piłkę przy nodze w nieskończoność.

7
5
2
1
1
46'

6
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

10
7
4
4
5
44'

Sporting. Schodzi: Seydou Doumbia. Wchodzi: Bas Dost.

4
6
3
4
7
42'

Fabio Coentrao! Wyborna interwencja. Doświadczony Portugalczyk naprawił błąd swojego partnera i zablokował strzał z bliska Lionela Messiego.

6
3
2
4
9
41'

Na dodatek Seydou Doumbia zrobił sobie krzywdę w momencie nurkowania i potrzebna jest przerwa na interwencję medyków Sportingu.

8
14
3
4
4
40'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego otrzymał Seydou Doumbia.

16
8
1
2
2
37'

Zatańczyła piłka w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Już składał się do uderzenia przewrotką Luis Suarez, jednak futbolówka do niego nie dotarła. Jeremy Mathieu interweniował w ostatnim momencie.

5
3
3
6
10
34'

Dwóch przeciwników biegło w kierunku Marca-Andre ter Stegena. Niemiec zachował zimną krew i wykonał podanie na skrzydło. Wysoki pressing Sportingu Lizbona warto jednak odnotować.

9
5
3
2
2
30'

Gerard Pique pracuje rzetelnie na żółtą kartkę i niewiele brakuje, by sędzia wymierzył Hiszpanowi karę za przewinienia przed własnym polem karnym.

5
4
4
5
11
28'

Luis Suarez dostał podanie za linię obrońców Sportingu Lizbona i starał się pokonać z ostrego kąta Rui Patricio. Portugalczyk wyczekał Urugwajczyka i interweniował w sytuacji sam na sam.

3
3
2
3
7
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabio Coentrao.

15
8
4
5
5
25'

Cristiano Piccini interweniował wślizgiem we własnym polu karnym. Czuł się pewnie i wiedział, że zdąży wybić piłkę spod nóg Andresa Iniesty na korner.

3
2
3
4
6
24'

Po stadionie niesie się doping dla Sportingu Lizbona.

4
4
4
6
8
22'

Dość wyrównane spotkanie. Po początkowym festiwalu fauli drużyny podkręciły tempo i skoncentrowały się na grze.

4
7
3
2
5
19'

Zameldował się Lionel Messi, który pewnie spodziewał się po sobie trochę lepszego uderzenia zza pola karnego. Futbolówka poturlała się powoli w rękawice Rui Patricio. Piłkarze obu drużyn nabijają licznik strzałów.

7
4
2
5
3
17'

Podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska. Co prawda pomocnik Sportingu Lizbona był bliżej zdobycia gola zza pola karnego, ale ostatecznie również spudłował.

7
8
5
4
3
16'

Luis Suarez próbował zaskoczyć Rui Patricio strzałem zza pola karnego. Wyraźne pudło Urugwajczyka.

8
7
6
8
9
13'

Po faulu Gerarda Pique na Seydou Doumbii była szansa na zaskoczenie gości z rzutu wolnego. Sprytnie rozegrał Sporting stały fragment, ale Pique naprawił wcześniejszą pomyłkę i wyekspediował piłkę.

10
5
4
5
5
12'

Szybuja dośrodkowania w pole karne Rui Patricio. Jakoś radzą sobie obrońcy mobilizowani przez bramkarza, który w 2008 roku w meczu z FC Barcelona dostał czerwoną kartkę.

8
6
3
3
5
9'

Mnóstwo stałych fragmentów ma w ostatnich minutach drużyna z Katalonii. Gospodarze nie przebierają w środkach. Dają do zrozumienia swoim rywalom, że nie odpuszczą ani centymetra boiska.

15
5
3
3
5
6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gelson Martins.

14
5
2
2
3
5'

Ekipa ze stolicy Portugalii była aktywna w pierwszych minutach, ale nie stworzyła zagrożenia pod bramką Marca-Andre ter Stegena. W tej sytuacji do ataku pozycyjnego przystąpiła FC Barcelona.

4
4
1
2
1
3'

Sporting Lizbona w biało-zielonych pasiakach, natomiast przyjezdni w jednolitych bordowych koszulkach i spodenkach z pomarańczowymi akcentami.