22 kwi 2018 15:00
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Nani.

W sytuacji sam na sam strzelba Lazio wypaliła ponad Emiliano Viviano do bramki! Lazio policzkuje Sampdorię w końcówce widowiska.

9
5
1
3
6
87'

Lazio. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Davide Di Gennaro.

86'

Nie ma gola Ciro Immobile, ale pewnie i tak sędzia musiałby go później anulować, ponieważ napastnik znajdował się na spalonym.

1
1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Sergej Milinković-Savić.

Rehabilitacja najlepszego napastnika Serie A. Ciro Immobile przypieczętował zwycięstwo rzymian strzałem z bliska po płaskim dośrodkowaniu Sergeja Milinkovicia-Savicia.

81'

Ciro Immobile zmarwiony przez sędziego asystenta, który zasygnalizował spalonego. Ciekawe, czy napastnik Lazio rozpamiętuje jeszcze swoje najbardziej spektakularne pudło w sezonie.

2
79'

Lazio. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Nani.

2
1
1
1
1
77'

Nie jest to wielki występ Sampdorii. Sporadycznie stresuje rzymian swoimi atakami. Lazio zbliża się dużymi krokami do zwycięstwa.

1
1
1
1
1
73'

Dośrodkowanie Sergeja Milinkovicia-Savicia w kierunku Ciro Immobile zostało zablokowane. Lazio miało jeszcze korner. Po nim Martin Caceres główkował nieznacznie obok słupka.

1
1
1
1
1
70'

Felipe Anderson nie wykorzystał szansy i oddał niedokładne uderzenie z rzutu wolnego. Do końca regulaminowego czasu pozostało 10 minut.

1
67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Senadzie Luliciu otrzymał Lucas Torreira.

Sampdoria Genua
1
66'
65'

Jordan Lukaku dostał ostrzeżenie od sędziego po staranowaniu Bartosza Bereszyńskiego. Piłka była już daleko od Belga.

1
1
1
64'

Wrzutka Lucasa Torreiry prosto w defensora Lazio. Po chwili poprawka i blisko oddania soczystego uderzenia był Gianmarco Ferrari.

1
1
62'

Trochę cofnęli się gospodarze i kontrolują sytuację na murawie. Trener Marco Giampaolo wymienił obu napastników, a ci nowi aklimatyzują się między obrońcami Lazio. Dawid Kownacki zatrudnił jednym uderzeniem Thomasa Strakoshę.

2
1
55'

Sergej Milinković-Savić wycofał się we własne pole karne i nie pozwolił żadnemu przeciwnikowi dojść do futbolówki po wrzutce z rzutu wolnego.

1
50'

Miękka wrzutka w kierunku Senada Lulicia w szesnastkę Sampdorii. Doświadczony pomocnik jest rozgoryczony faktem, że Joachim Andersen wybił piłkę główką na korner.

48'

Ciro Immobile "zwariował" w tej sytuacji. Po interwencji Emiliano Viviano snajper Lazio był sam na sam z bramką. Kuriozalne pudło, które nie przystoi najlepszemu napastnikowi ligi.

1
1
1
48'

Sampdoria musi się zbierać do atakowania. To pewne. Ciekawe z kolei czy Lazio postawi ponownie na ofensywę czy spróbuje przypilnować rezultatu.

1
1
46'

Piłka w grze.

1
14:19

Lazio ma dwa gole przewagi po pierwszej połowie.

1
Czy Sampdoria wyrówna po przerwie?
45'

Doliczona minuta.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan de Vrij. Asystował mu Felipe Anderson.

Holender podwoił przewagę Lazio nad Sampdorią! Miał obok siebie Ivana Strinicia, ale ten nie był w stanie go zatrzymać. Stefan de Vrij główkował celnie po dośrodkowaniu Felipe Andersona z rzutu rożnego.

8
4
1
1
4
40'

Pogubiła się Sampdoria w kwadransie poprzedzającym przerwę. Ma szczęście, że tylko jedna akcja Lazio zakończyła się golem. Jeszcze pięć minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie.

1
1
37'

Emiliano Viviano uratował Sampdorię! Trzy interwencje w minutę. Bramkarz Sampdorii poradził sobie z niebezpiecznymi strzałami Felipa Andersona, Ciro Immobile oraz Lucasa Leivy.

1
1
35'

Kolejne uderzenia w kierunku bramki Sampdorii. Zapachniało drugim golem. Jedno zatrzymał Gianmarco Ferrari, a drugie Emiliano Viviano. Sampdoria w opałach!

1
1
1
34'

Podopieczni Simone Inzaghiego przeważali od kilkunastu minut, ale mieli problem z oddaniem celnego uderzenia. Najdłokładniejszy spośród nich okazał się Serb.

1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergej Milinković-Savić. Asystował mu Stefan Radu.

To z jednej, to z drugiej strony rzymianie starali się zagrozić bramce przeciwnika i wreszcie mają upragnionego gola! Sergej Milinković-Savić przymierzył idealnie po podaniu Stefana Radu.

27'

Lazio przyspiesza i szuka miejsca do zdobycia premiowego gola.

1
1
1
25'

Żółtą kartkę za faul na Sergeju Milinkoviciu-Saviciu otrzymał Dennis Praet.

24'

Żółtą kartkę za faul na Gastonie Ramirezie otrzymał Lucas Leiva.

Lazio Rzym
1
1
24'

Po dośrodkowaniu z głębi pola do piłki dopadł w polu karnym gości Lucas Leiva. Pomocnik Lazio główkował nad poprzeczką. To była dotychczas najgroźniejsza sytuacja podbramkowa!

21'

Bardzo mało przekonujące 20 minut w wykonaniu Felipe Andersona. Po kolejnej stracie ratował się przewinieniem na Gastonie Ramirezie.

1
1
19'

Lazio. Schodzi: Marco Parolo. Wchodzi: Jordan Lukaku.

17'

Rzut wolny po wślizgu Gianluci Caprariego w nogi Felipe Andersona. Pierwsze dośrodkowanie było marne, ale po poprawce zrobiło się już ciepło w polu karnym Sampdorii.

1
1
15'

Duvan Zapata zabrał się z piłką w pole karne Lazio, jednak Stefan de Vrij nie pozwolił mu oddać stamtąd uderzenia. Korner po szarży Kolumbijczyka, z którego nic wynikło. Gianluca Caprari kopnął futbolówkę prosto w Senada Lulicia.

13'

Cały czas czegoś brakuje w atakach rzymian. Przed momentem Ciro Immobile zagrał za głęboko do Adama Marusicia.

1
2
11'

Senad Lulić jest przeciwnikiem Bartosza Bereszyńskiego na skrzydle. Bośniak przedarł się i podał futbolówkę Ciro Immobile. Reprezentant Włoch stracił ją w polu karnym Sampdorii.

1
2
9'

Martin Caceres jest w podstawowym składzie, a to oznacza, że jego umowa z Lazio zostanie automatycznie przedłużona. Być może uskrzydlony tym faktem obrońca wygrał pojedynek z Gianlucą Caprarim w bocznym sektorze boiska.

7'

Ciro Immobile walczy o piłkę na połowie przeciwnika. Już wydawało się, że napastnik dopadnie do niej po podaniu Felipe Andersona, jednak Brazylijczyk zagrał zdecydowanie za mocno w rękawice Emiliano Viviano.

1
1
4'

Nieudane ataki podopiecznych Simone Inzaghiego. Na prawym skrzydle Felipe Anderson przegrał pojedynek z Ivanem Striniciem, a na przeciwnej flance Adam Marusić wywalczył wyłącznie rzut wolny.

1
1
2'

Wysoko podeszli Biancocelesti, ale ich atak na przeciwnika z Genui skończył się faulem. Sędzia przyznał w tej sytuacji piłkę Sampdorii.

1
1
14:19

Lazio w błękitnych koszulkach i białych spodenkach. Sampdoria na granatowo.