Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

58
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly. Asystował mu Jose Callejon.

Przełom w Turynie! Napoli zdobyło gola w ostatniej minucie regulaminowego czasu! Kalidou Koulibaly główkował doskonale po dośrodkowaniu Jose Callejona z rzutu rożnego!

646
300
116
52
49
86'

Jose Callejon wbiegł przed Blaise'a Matuidiego i nie pozwolił Francuzowi na strzał z kilkunastu metrów.

36
21
16
9
14
83'

Piotr Zieliński trochę urozmaicił ofensywę swojego zespołu. Niesygnalizowane uderzenie pomocnika reprezentacji Polski nie zaskoczyło Gianluigiego Buffona.

99
50
26
21
16
80'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

33
23
12
12
14
80'

Pepe Reina interweniował po głębokim dośrodkowaniu Miralema Pjanicia z rzutu wolnego.

16
18
12
8
11
77'

W ostatniej chwili gospodarze wmieszali się w wymianę podań Arkadiusza Milika z Lorenzo Insigne. Włoch mógł stoczyć pojedynek sam na sam z Gianluigim Buffonem, gdyby nie wślizg defensora.

14
6
11
24
24
75'

Juventus nie gra rewelacyjnych zawodów, ale warto docenić, że w drugiej połowie pozwala już na znacznie mniej przeciwnikowi. Do końca regulaminowego czasu jeszcze kwadrans.

4
7
4
19
9
73'

Gianluigi Buffon! Świetna interwencja po strzale z woleja Jose Callejona. Sędzia asystent pokazał sekundę wcześniej spalonego, ale nie wiadomo dlaczego to zrobił.

14
7
19
9
24
71'
26
16
17
11
24
70'

Bardzo energetycznie grało Napoli w pierwszej połowie. Pressowało na całej długości boiska. Może właśnie dlatego widać po przyjezdnych zmęczenie.

4
4
4
11
22
68'

Gianluigi Buffon łapie takich piłek setki na treningach. Pewna interwencja weterana po uderzeniu Lorenzo Insigne. Coraz bliżej czystego konta jest Gigi.

17
12
5
18
22
67'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

217
95
19
7
8
65'

Lorenzo Insigne na spalonym, a na dodatek Arkadiusz Milik przewrócił nieprzepisowo Benedikta Hoewedesa. Niebawem na murawie będzie Piotr Zieliński.

59
31
9
10
10
62'

Niewiele pokazał Dries Mertens. Nadszedł czas na nowego napastnika w Napoli. Arkadiusz Milik ma sporo czasu, żeby zostać bohaterem tego pojedynku na szczycie.

106
52
11
3
7
61'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

295
148
27
10
12
57'

Douglas Costa nie chce być w cieniu Juana Cuadrado. Akcja indywidualna Brazylijczyka przerwana w ostatnim momencie i sytuację wyjaśnił chwytem Pepe Reina.

12
6
7
4
4
54'

Juan Cuadrado zbierał się do uderzenia zdecydowanie za długo. Obok Kolumbijczyka pojawił się obrońca Napoli i wybił go z rytmu.

14
6
4
4
3
53'

Napoli rozgrywa. Nawet Kalidou Koulibaly wbiega na połowę przeciwnika, żeby rozmontować defensywę turyńczyków.

21
14
8
3
3
52'

Lorenzo Insigne uruchomił podaniem wbiegającego w pole karne Marka Hamsika. Druga taka szarża Słowaka w tym spotkaniu. Ponownie nie trafił w bramkę. Zadrżała wyłącznie boczna siatka!

4
2
5
7
5
50'

Publiczność nagradza brawami zmiennika Juana Cuadrado. Kolumbijczyk zaangażował się już w jeden atak, po czym wrócił na własną połowę i przeciął crossowe podanie w kierunku Lorenzo Insigne.

9
3
4
4
6
47'

Jose Callejon znów nieprzytomny. Wpadł w banalną pułapkę ofsajdową w bocznym sektorze boiska. Od rzutu wolnego mistrz Włoch.

2
2
3
4
9
46'

Druga połowa rozpoczęła się!

14
12
3
3
2
46'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Juan Cuadrado.

5
4
5
9
7
komentarz

Napoli przeważa, ale Juventus potrafi się bronić jak mało kto.

4
45'

Doliczone 2 minuty.

10
6
5
3
4
43'

To już końcówka pierwszej części. Kwadrans poprzedzający przerwę mniej ciekawy od wcześniejszych.

3
4
3
8
2
40'

Można mówić sporo o niewidocznych piłkarzach Juventusu, ale również Jose Callejon jest nadspodziewanie bierny. Pokazał się przed momentem, ale podał prosto pod nogi przeciwnika.

7
15
8
4
4
38'

Piłka w bramce Juventusu po zagraniu Lorenzo Insigne, jednak nie ma żadnych wątpliwości, że w momencie podania Jorginho skrzydłowy Napoli był na spalonym. Nie ma gola.

10
4
7
14
32
37'

Cały czas wysoko ustawieni przyjezdni. Juventus nie może w tej sytuacji swobodnie rozgrywać piłki. Wielu jego czołowych zawodników jest po prostu niewidocznych.

15
11
4
1
1
35'

Gianluca Rocchi rozdał już tyle kartek, że w spornej sytuacji upiekło się Samiemu Khedirze oraz Lorenzo Insigne.

5
9
6
5
5
34'

Walka o scudetto w Turynie.

11
5
4
6
5
32'

Pokłócili się Lorenzo Insigne z Samim Khedirą. Niemiec spojrzał na Włocha z góry, ale ten jakoś się nie wystraszył i nadal miał dużo do powiedzenia przeciwnikowi.

12
4
4
3
2
30'

Nie można powiedzieć, że Napoli rozczarowuje swoim nastawieniem do tego meczu. Jest wysoki pressing, są ataki, jednak Gianluigi Buffon nie kapituluje.

14
13
6
9
7
27'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska na Mario Ruim otrzymał Miralem Pjanić.

15
6
2
4
3
24'

Marek Hamsik mógł przypomnieć sobie mecz z 2009 roku, kiedy strzelił w Turynie dublet. Po podaniu Mario Ruiego pomocnik był sam na sam z Gianluigim Buffonem. Uderzenie Słowaka po ziemi ominęło golkipera, ale również bramkę Juventusu!

13
6
6
18
22
23'

Dość aktywnie obie drużyny. Juventus trafił w słupek bramki Napoli, a po przeciwnej stronie boiska Gianluigi Buffon nie ma zbyt dużo czasu na nudzenie się.

15
3
4
7
8
21'

Gianluigi Buffon sparował piłkę ponad poprzeczkę po centrostrzale Mario Ruiego.

17
5
8
4
9
19'

Piłkarze ofensywni Juventusu pozwalają Stephanowi Lichtsteinerowi dokończyć rozgrzewkę i przenieśli grę na połowę Napoli. Pierwsza od kilku minut riposta Azzurrich to uderzenie Driesa Mertensa zza pola karnego w rękawice Gianlugiego Buffona.

3
4
3
3
5
17'

Miękkie uderzenie Miralema Pjanicia z rzutu wolnego po wspomnianym przewinieniu na Gonzalo Higuainie. Bośniakowi zabrakło centymetrów do szczęścia. Pepe Reina został w blokach i obserwował jak piłka trafia w słupek!

7
5
10
7
7
16'

Żółtą kartkę za przewinienie na Gonzalo Higuainie otrzymał Raul Albiol.

8
5
6
4
11
15'

Kibice Napoli w Turynie.

25
8
5
4
10
13'

Ripostują gospodarze i Raul Albiol musiał interweniować głową po dośrodkowaniu Paulo Dybali z lewego skrzydła. Juventus miał korner, po którym niedarnie uderzył Benedikt Hoewedes.

5
10
5
6
6
11'

Mario Rui starał się oddać strzał do bramki z rzutu wolnego po przewinieniu na Driesie Mertensie. Portugalczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką i Gianluigi Buffon nie musiał interweniować.

4
2
3
8
6
9'

Żółtą kartkę otrzymał Kwadwo Asamoah. To napomnienie odłożone nieco w czasie.

16
8
8
5
7
9'

Żółtą kartkę za przewinienie na Driesie Mertensie otrzymał Medhi Benatia.

Juventus FC
16
9
4
5
13
9'

Giorgio Chiellini był poza boiskiem z powodu urazu. Na razie powrócił i zamierza kontynuować walkę z neapolitańczykami.

7
4
2
4
3
7'

Trochę lepiej prezentują się na początku spotkania przyjezdni, ale nie zakończyli żadnego ze swoich ataków celnym strzałem w kierunku bramki Gianluigiego Buffona.

8
9
2
2
2
5'

Elseid Hysaj złapany na spalonym. Boczny obrońca był wysunięty nieznacznie dalej w kierunku bramki Gianluigiego Buffona niż Kwadwo Asamoah.

8
4
3
5
5
3'

Juventus dostał ostrzeżenie i stara się poukładać mecz na swoich zasadach. Na razie bezskutecznie, ponieważ Allan znów szarżował obok Miralema Pjanicia po połowie gospodarzy.

9
5
2
3
1
1'

Na lewym skrzydle rozpędził się Marek Hamsik, którego dośrodkowanie dotarło do Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch był naciskany przez rodaka Giorgio Chielliniego i oddał niecelne uderzenie.

9
9
4
3
5
1'

Od środka Napoli, które zaproponowało sędziemu granatowe stroje. Gianluca Rocchi nakazał Azzurrim przebrać się w stroje adekwatne do przydomka.