Żółtą kartkę za brutalny faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Fabrizio Cacciatore.

90+3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Franck Kessie!

Strzał z rzutu karnego zatrzymał Stefano Sorrentino i utrzymał swój zespół przy życiu w tym pojedynku.

7
7
2
1
2
90+2'

Będzie rzut karny dla Rossonerich po zagraniu ręką Nenada Tomovicia. Obrońca nieudolnie blokował zagranie Hakana Calhanoglu.

1
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

1
1
87'
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Silva.

Zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Milan potrafił wpakować piłkę z bliska do bramki. Podobnie jak w poprzednim meczu z Genoa CFC bohaterem finiszu jest Andre Silva!

6
4
4
7
80'

Denerwują się kibice na trybunach San Siro. Sędzia gwizdnął przewinienie w polu karnym Chievo na Perparimie Hetemaju i zatrzymał atak gospodarzy.

77'

Żółtą kartkę za przewinienie w parterze otrzymał Mariusz Stępiński.

1
1
76'

Chievo. Schodzi: Roberto Inglese. Wchodzi: Valter Birsa.

74'

Żółtą kartkę za uderzenie w twarz Perparima Hetemaja otrzymał Lucas Biglia.

73'

72 procent posiadania piłki po stronie Milanu. Chievo nadal z dwoma celnymi strzałami i oba skończyły się golem.

67'

Łapią się za głowy mediolańczycy, ponieważ płaskie wstrzelenie Suso nadawało się do wpakowania futbolówki z bliska do siatki. Brakuje trochę szczęścia gospodarzom.

2
1
65'

Nieco zbyt głębokie dośrodkowanie w szesnastkę Chievo i Stefano Sorrentino wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

1
61'

Żółtą kartkę za nieprzepisowe zatrzymanie akcji Milanu otrzymał Emanuele Giaccherini.

62'

Po wyrównaniu Rossoneri pozostają w ofensywie i szukają możliwości oddania strzału na 3:2. Chievo lekko zdemobilizowane ostatnimi wydarzeniami, ale jeszcze się nie załamało.

1
1
1
1
1
60'

Milan. Schodzi: Fabio Borini. Wchodzi: Andre Silva.

1
1
1
1
1
58'

Patrick Cutrone miał szansę na zdobycie dubletu, jednak nieznacznie pomylił się po dośrodkowaniu Giacomo Bonaventury.

1
55'

Żółtą kartkę za faul na Suso otrzymał Paweł Jaroszyński.

2
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patrick Cutrone.

Technologia VAR skłoniła sędziego do uznania gola młodego napastnika. Wyrównanie w Mediolanie! Patrick Cutrone skierował piłkę do siatki, dobijając uderzenie Lucasa Biglii zza pola karnego.

7
6
6
7
50'

Zmasowana defensywa Chievo i drużyna Gennaro Gattuso ma problem z jej sforsowaniem.

47'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Hakan Calhanoglu.

48'

Należy szykować się na falę ataków Milanu. Po pierwszej połowie gospodarze są w złym położeniu, zostali trafieni dwoma celnymi uderzeniami Chievo.

46'

1
45'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Franck Kessie.

42'

Patrick Cutrone nie może uwierzyć, że po jego próbie piłka wylądowała w rękawicach Stefano Sorrentino.

2
1
40'

Końcówka regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Konsternacja zapanowała w Mediolanie.

37'

Pierwsza akcja Milanu po zwrocie akcji zakończona niecelnym uderzeniem Hakana Calhanoglu. Część kibiców była przekonana, że piłka wylądowała w siatce.

1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Inglese.

Niespodziewane prowadzenie Chievo. Ponownie przyjezdni zaskoczyli szybkim atakiem Milan, a ich najlepszy strzelec pokonał Gianluigiego Donnarummę płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów.

17
14
5
2
8
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariusz Stępiński.

Wszystko zaczęło się od nieporozumienia Cristiana Zapaty z Ricardo Rodriguezem. Ten duet wykopał piłkę na aut, a Chievo potrafiło szybko odpowiedzieć akcją bramkową. Ivan Radovanović uruchomił crossowym podaniem Emanuele Giaccheriniego, a ten dostarczył piłkę w środek pola karnego do Mariusza Stępińskiego. Polak strzelił z bliska na 1:1!

43
25
6
3
5
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Milan wyszedł szybko na prowadzenie, ale nie poszedł za ciosem i tempo widowiska wyraźnie zmniejszyło się.

26'

Płaskie wstrzelenie ze skraju pola karnego w kierunku Patricka Cutrone. Stoperzy Chievo byli skoncentrowani i potrafili wybić futbolówkę na rzut rożny.

1
1
24'

Milan zwolnił, a zaproszone do atakowania Chievo ma problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych.

1
21'

Fabio Depaoli złożył się do strzału przewrotką w polu karnym Rossonerich. Efektowna próba, ale jednocześnie anemiczna, po której futbolówka poszybowała powoli w rękawice Gianluigiego Donnarummy.

19'

Przesadził z tym dryblingiem Roberto Inglese. Być może lepszym rozwiązaniem byłoby poszukanie podaniem ustawionego blisko Mariusza Stępińskiego.

17'

Żółtą kartkę za faul na Hakanie Calhanoglu otrzymał Fabio Depaoli.

Fabio Depaoli #27
16'

Stefano Sorrentino pilnował, żeby futbolówka nie trafiła do jego bramki po strzale Lucasa Biglii z dystansu. Próba Argentyńczyka nie była zaskakująca dla doświadczonego golkipera.

16'

Na potwierdzenie kombinacja podań na lewej flance zakończona dośrodkowaniem Ricardo Rodrigueza prosto pod nogi defensora Chievo.

15'

Podopieczni Gennaro Gattuso wymieniają podania w centrum boiska. Ich akcje oskrzydlające są niebezpieczne dla zawodników z Werony.

13'

Zbyt głębokie podanie i piłka wylądowała w rękawicach Gianluigiego Donnarummy.

1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

Turek był w odpowiednim miejscu oraz czasie, żeby wyprowadzić Rossonerich na prowadzenie. Po płaskim dośrodkowaniu Francka Kessiego piłka ominęła wszystkich zawodników poza Hakanem Calhanoglu. Pomocnik wpakował piłkę do siatki uderzeniem z bliska.

9
6
5
4
5
7'

Stefano Sorrentino przypilnował krótkiego słupka własnej bramki i nie dał się zaskoczyć wstrzeleniem Hakana Calhanoglu.

1
1
5'

Milan przechodzi do ataku pozycyjnego. Próbował go przyspieszyć Lucas Biglia podaniem w kierunku Patricka Cutrone, jednak zorientowali się w tym wszystkim obrońcy Chievo.

1
2
4'

Chievo odważnie na papierze i odważnie na boisku. Atak przyjezdnych z wykorzystaniem lewego skrzydła zakończył się płaskim dośrodkowaniem w kierunku Roberto Inglese.

2'

Leonardo Bonucci powalony nieprzepisowo na własnej połowie. Sędzia nie miał wątpliwości, czy należy użyć gwizdka i komu przyznać piłkę.

14:33

W nadspodziewanie ofensywnym ustawieniu Chievo Werona spróbuje sprawić niespodziankę na stadionie AC Milan. Trener Rolando Maran desygnował od początku trzech napastników, a jednym z nich jest Mariusz Stępiński. Ponadto w podstawowym składzie gości jest Paweł Jaroszyński.