Kombinacja Borji Valero z Ederem na lewym skrzydle. Nie pomaga rezerwowy napastnik Interu, którego rozwiązania nie dają jakiejkolwiek korzyści drużynie.

3
1
1
80'

Ciekawe, czy pozostali piłkarze Napoli nie mają już dość strzałów Lorenzo Insigne. Jeden za drugim w kosmos, a Dries Mertens czy Jose Callejon czekają na swoją szansę.

8
3
3
3
4
79'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Borja Valero.

76'

Napastnicy Interu wymienili podania. Na strzał zdecydował się Eder i posłał piłkę prosto w rękawice Pepe Reiny.

4
2
2
3
2
75'

Został kwadrans emocji w regulaminowym czasie. Napoli stawia wszystko na jedną kartę, a Inter zaczyna się rozsypywać po całym boisku. Pachnie golem, a jednak wciąż bezbramkowo.

8
3
2
3
2
73'

Zamieszanie po akcji Piotra Zielińskiego. W pierwszym tempie Polak przegrał pojedynek z Milanem Skriniarem, ale i tak wszystko zakończyło się strzałem. Szkoda z perspektywy Napoli, że niecelnym.

8
7
3
2
3
71'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

64
45
8
3
4
69'

Eder nie opanował piłki w polu karnym przeciwnika. Bardzo chce Inter, ale czasem popełnia proste pomyłki techniczne.

3
2
2
2
3
67'

Samir Handanović złapał futbolówkę po akcji Jose Callejona. Nie minęła minuta i sam na sam z bramkarzem Interu wybiegł Lorenzo Insigne. Chyba próbował lobować, ale zrobił to źle. Piłka wylądowała na górnej siatce.

2
2
2
1
3
64'

2
63'

Beznadziejne zachowanie Joao Cancelo na koniec efektownego rajdu. Kompan z zespołu musiał go pocieszać.

2
1
61'

Żółtą kartkę za faul na rozpędzającym się Milanie Skriniarze otrzymał Lorenzo Insigne.

3
1
59'

Ivan Perisić bardziej przeszkodził niż pomógł w defensywie. Z takich przypadkowych rzutów rożnych jak przed momentem często padają gole, jednak tym razem Chorwata uratował Mauro Icardi.

2
1
1
1
2
55'

Lorenzo Insigne postanowił wykonać stały fragment. Uderzenie ofensywnego zawodnika Napoli prosto w stojącego w murze Milana Skriniara.

7
7
1
1
1
54'

Szansa dla Napoli na zdobycie gola z rzutu wolnego. Blisko linii pola karnego faulowany był Dries Mertens.

4
1
2
2
1
51'

Riposta Lorenzo Insigne zza pola karnego i tym razem szczęście miał Samir Handanović, że Włoch nieznacznie chybił.

2
1
2
50'

To jest właśnie cały Mauro Icardi. 45 minut bez żadnego ciekawego akcentu, a wystarczył jeden moment zawahania Napoli i nieomal Argentyńczyk zdobył gola.

4
3
2
2
3
48'

Po faulu na Joao Cancelo rzut wolny dla Interu Mediolan! Dobre dośrodkowanie w środek pola karnego, stamtąd uderzenie Mauro Icardiego i Pepe Reinę uratował słupek!

3
2
6
2
3
46'

2
45'

Doliczona minuta.

2
2
2
2
2
43'

Była w ostatnich minutach szansa na kontratak Interu. Kibice chyba nie wybaczą Ivanowi Perisiciowi, że nie uruchomił Mauro Icardiego w jedynej sytuacji w tej połowie, kiedy Argentyńczyk był sam w polu karnym.

2
1
1
1
1
41'

Rozgrywają przyjezdni, a kibice Interu deprymują ich gwizdami. Faktycznie to zadziałało. Napoli zgubiło piłkę w mało oczekiwanym momencie.

2
1
1
1
1
38'

Żółtą kartkę za faul na Driesie Mertensie otrzymał Roberto Gagliardini.

2
1
2
1
3
37'

Pobudka dla obrońców Napoli! Błyskotliwa akcja Antonio Candrevy zakończona uderzeniem zza pola karnego metr obok bramki Pepe Reiny.

2
2
2
2
2
34'

Roberto Gagliardini zatrzymał przeciwnika blisko chorągiewki boiska. Inter w defensywie przypomina najlepszego siebie z listopada, grudnia.

2
2
2
2
2
33'

Jeszcze raz trybuny, skoro na boisku bez fajerwerków.

2
4
2
2
2
31'

Prawie wszyscy Nerazzurri pracują w obronie, żeby zatrzymać atak pozycyjny przeciwnika. Tylko Mauro Icardi jest zwolniony z biegania za podopiecznymi Maurizio Sarriego.

2
2
2
1
1
28'

Można mieć pretensje o jakość ataków Napoli, ale przynajmniej jakieś buduje. Inter drugi kwadrans bez uderzenia.

5
3
1
1
1
26'

Tak powitali zawodników kibice Interu!

5
5
1
1
1
24'

Podanie Marka Hamsika do Lorenzo Insigne na wolne pole. Włoch próbował uruchomić miękkim dośrodkowaniem Driesa Mertensa, jednak futbolówka wylądowała na głowie przeciwnika.

2
2
2
2
2
22'

Dries Mertens reklamował, że Samir Handanović złapał piłkę w dłonie po podaniu od własnego defensora. Sędzia nie dał wiary Belgowi.

2
2
2
2
2
20'

W ataku pozycyjnym Inter Mediolan. Kilkanaście podań nie pozwoliło zdobyć przestrzeni. Ponownie nie doczekał się futbolówki Mauro Icardi.

2
1
1
1
1
19'

Napoli w Mediolanie wzmocnione Markiem Hamsikiem.

4
2
1
2
2
17'

Żółtą kartkę za faul na Mauro Icardim otrzymał Allan.

SSC Napoli
5
5
5
5
5
15'

Jest celne uderzenie. Po dograniu Jose Callejona ze skrzydła uderzył z półdystansu Marek Hamsik. Poradził sobie z sunącą po murawie piłką Samir Handanović.

3
2
2
2
1
12'

Zrobiło się zamieszanie w centrum boiska i Nerazzurri postanowili wycofać piłkę aż do Samira Handanovicia. O Słoweńcu warto wspomnieć, ponieważ właśnie on był bohaterem poprzedniego, bezbramkowego meczu Interu z Napoli.

3
1
5
2
2
10'

Dość odważnie piłkarze obu klubów na początku pojedynku. Kibice obejrzeli już kilka ofensywnych prób z obu stron, ale nie widzieli jeszcze celnego uderzenia.

3
3
4
1
1
6'

Krótka przerwa w grze była spowodowana urazem Antonio Candrevy. Na razie skrzydłowy zamierza pozostać na murawie i kontynuować grę.

4
4
4
2
2
3'

Lorenzo Insigne przebiegł się bezkarnie po połowie Interu Mediolan i postanowił zakończyć swój rajd uderzeniem. Samir Handanović wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko, ponieważ Włoch spudłował.

5
2
2
2
5
2'

Jedni i drudzy w koszulkach z dominującym kolorem niebieskim. Bywały szczęśliwsze pomysły.