Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

85'
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Duvan Zapata.

Sampdoria odzyskała prowadzenie w końcówce widowiska! Duvan Zapata idealnie przerzucił piłkę ponad bramkarzem do siatki w sytuacji sam na sam. Co za beznadzieja Nicolasa Haasa, ponieważ to on "asystował" Kolumbijczykowi.

4
11
3
1
2
83'

Żółtą kartkę za faul na Alejandro Gomezie otrzymał Dennis Praet.

1
2
1
1
1
82'

Żółtą kartkę za starcie z Dennisem Praetem otrzymał Alejandro Gomez.

Atalanta Bergamo
1
1
1
1
2
79'

Żółtą kartkę za faul i cudowanie przed zmianą otrzymał Andrea Petagna.

2
6
2
2
2
79'
77'

Andrea Petagna nie po raz pierwszy w tym meczu wypracował rzut rożny dla Atalanty. Po dośrodkowaniu i krótkim zamieszaniu Bryan Cristante huknął metr nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
73'

Widać, że remis nie satysfakcjonuje obu drużyn i końcówka spotkania będzie najbardziej dynamicznym jego fragmentem. Często kotłuje się pod bramkami. Gianmarco Ferrari sposobił się do strzału z bliska i w ostatnim momencie uprzedził go Nicolas Haas.

4
1
1
2
1
70'

Kluczowa interwencja Bartosza Bereszyńskiego. Polak był ostatnim defensorem, który mógł uniemożliwić strzał z bliska Musie Barrowowi.

5
1
2
2
1
68'

Czerwony ze złości Etrit Berisha. Bramkarz Atalanty popisał się robinsonadą po strzale głową Duvana Zapaty. Minutę po wyrównaniu gospodarze mogli ponownie przegrywać.

2
1
3
1
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafael Toloi. Asystował mu Musa Barrow.

Wyrównanie z Bergamo! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego powalczył w powietrzu Musa Barrow i skierował piłkę pod nogi Rafaela Toloia. Stoper zrehabilitował się za zachowanie przed golem Sampdorii i strzelił po ziemi na 1:1.

5
66'

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Vasco Regini.

1
2
1
1
2
64'

Atalanta. Schodzi: Hans Hateboer. Wchodzi: Musa Barrow.

3
60'

Alejandro Gomez został na spalonym, co zauważył sędzia asystent. Argentyńczyk zepsuł atak Atalanty, a czas ucieka.

2
1
2
1
1
58'

Dwa dośrodkowania z prawego skrzydła w pole karne Nerazzurrich. Poradzili sobie gospodarze, ale niespodziewanie musieli się cofnąć.

1
2
1
1
1
56'

Atalanta. Schodzi: Marten de Roon. Wchodzi: Nicolas Haas.

Nicolas Haas #32
2
2
1
1
1
54'

Można odnieść wrażenie, że z braku zadań defensywa Atalanty BC zastyga. Ponownie została rozmontowana jednym podaniem i Gianluca Caprari znalazł się sam na sam z Etritem Berishą.

4
1
1
1
1
50'

Lunął deszcz w Bergamo. Zobaczymy, czy będzie zimnym prysznicem dla piłkarzy ofensywnych Gian Piero Gasperiniego.

3
2
1
1
1
49'

Rusza do odrabiania strat Atalanta. Konretnie Andrea Petagna, który wyprzedził dwóch przyjezdnych na prawym skrzydle i wywalczył korner.

3
1
1
1
1
46'

18:06

Aktualnie trwają mecze w Bergamo, Genui i Udine.

2
2
2
2
2
45+2'

Gaston Ramirez mógł w doliczonym czasie podwoić prowadzenie przyjezdnych. Niedawno wprowadzony na boisko pomocnik strzelił celnie z rzutu wolnego i Atalantę ratował Etrit Berisha!

1
1
2
2
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
2
1
1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gianluca Caprari.

Piłka nożna. Sampdoria nie była przez 42 minuty w polu karnym Atalanty, po czym w 43. minucie wyszła na prowadzenie 1:0. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Rafael Toloi stracił orientację, zgubił piłkę na rzecz Gianluci Caprariego, a ten podcinką pokonał Etrita Berishę.

20
14
4
3
5
40'
41'

Rozczarowani gospodarze faktem, że wciąż jest bezbramkowo, ale jeszcze próbują zmienić ten stan przed przerwą.

2
38'

Najlepsze uderzenie w tym meczu! Coraz bliżej udokumentowania przewagi golem jest Atalanta BC. Andrea Petagna główkował w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
37'

Trybuny nie wypełniły się kibicami, ale najwierniejszych nie zabrakło.

34'

Pod prądem musi być z kolei nieustannie Emiliano Viviano. Przed momentem ekscentryczny bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko po uderzeniu z dystansu Remo Freulera.

1
33'

Gianluca Caprari próbuje najczęściej przenieść grę w pole karne Atalanty, jednak jeden Włoch to za mało. Etrit Berisha nudzi się niemiłosiernie.

1
30'

Druga próba Bryana Cristante z dystansu. Pierwsza była zablokowana, a druga jest niecelna. Może do trzech razy sztuka.

1
29'

Gianmarco Ferrari interweniował wślizgiem i wybił piłkę sprzed nosa Andrei Petagni. Atalanta musi kombinować od nowa, a koniec pierwszej połowy coraz bliżej.

2
27'

Alejandro Gomez główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie, ale jednak zbyt lekko, żeby zaskoczyć bramkarza Sampdorii. W odpowiedzi pierwsza akcja zaczepna Sampdorii.

1
23'

Atalanta jest zgodnie z przewidywaniami aktywniejsza, jednak nie złapała dotychczas dobrego rytmu. Jedna sytuacja podbramkowa to nie jest oszałamiająca liczba.

2
21'

Timothy Castagne uderzył Bartosza Bereszyńskiego i na dodatek spowodował jego upadek. Na szczęście tym razem prawy obrońca Sampdorii nie doznał poważnego urazu.

2
2
17'

Czujnie tym razem Bartosz Bereszyński. W odpowiednim momencie wystawił nogę i zablokował płaski strzał.

5
3
15'

Na koniec pierwszego kwadransa premierowa sytuacja podbramkowa i od razu stoprocentowa. Po podaniu z głębi pola sam na sam z Emiliano Viviano znalazł się Timothy Castagne. Marnie to wykończył skrzydłowy. Nawet nie trafił w światło bramki Sampdorii.

1
1
13'

Trener Gian Piero Gasperini ma mniej problemów kadrowych niż Marco Giampaolo, co nie oznacza, że nie ma ich wcale. Z powodu kontuzji Atalanta gra bez Josipa Ilicicia.

2
10'

Jeszcze Bryan Cristante, którego uderzenie z dystansu zostało zablokowane. Tym razem rykoszet ułatwił zadanie Emiliano Viviano.

2
1
9'

Alejandro Gomez zatańczył między dwoma obrońcami Sampdorii i próbował wbiec solowo w jej pole karne. Argentyńczyk został zatrzymany na prawej stronie, gdzie operuje Bartosz Bereszyński.

9
1
1
1
1
6'

Trochę szybciej pokrążyła piłka między gospodarzami. W końcu płasko dośrodkował Hans Hateboer i Sampdoria ratowała się wybiciem futbolówki na korner.

1
1
1
1
1
4'

Pressuje Sampdoria i dlatego premierowe ataki zespołu z Bergamo są jednym wielkim chaosem. W końcu piłkę zabrał gospodarzom Karol Linetty i dał się sfaulować.

5
1
1
1
2'

Zgodnie z zapowiedzią Sampdoria na biało, a gospodarze zgodnie z przydomkiem Nerazzurri w czarno-niebieskich pasiakach.